29
Indán RTS, avagy le a hódítókkal...
  • TANKboy
    #29
    Kinek a pap kinek a papné! Nekem elöször nagyon tetszett a játék, de késöbb valahogy már nem volt az igazi. Másokkal ellentétben én sajnálom, hogy ennyire leredukálták az upgrade-eket. Ennyi erővel ki is hagyhatták volna! Valahogy az egész játékot nem tudom komolyan venni. Mondjuk ennek az egyik oka, hogy sokat játszok a Cossacks-al, ami más és monumentálisabb!
    A bérgyilkos meg szerintem megöli az esetleges feelinget, hogy az Elite egységgel gógyizzak! Ne kövezzetek meg érte, lehet csak én nem tudok valamit erről. Pl miért gondolja meg magát néha az elküldött bérgyilkosom és jön haza, hogy felrobbantsa a főépületemet?????
    Az AI-ról se lehet nagy ódákat zengeni, sajna. Fogok egy munkást és mint egy idegenvezető körbevezetem párszor a tornyok körül és láss csodát az ellen szépen elhullat a hosszú harc alatt! Az ágyú lövésén meg megin kiakadtam! A golyó a csövet elhagyva hírtelen íves röppályára áll! Borzasztó! Pár puskás szitává lő egy épületet! Ez a StarCraft-ban jó, de egy viszonylag realisztikusra tervezett történelmi játékban, hát...
    A játék kedvelőitől elnézést kérek a leszólásért. Nekik külön elmondom, hogy még nem szedtem le a gépről, meg néha azért játszok vele(, de nem tudom komolyan venni)!
  • Titan
    #24
    ...hát Skacok, elég volt...lehet, hogy öregszem, de most ez uninstall lett..:( Engem nem fogott meg...
  • Sephi
    #23
    Jah ha most oszehasonlitom a NML es a AOM:Titans akkor sajnos a masodik nyeri a versenyt. Bye bye NML tul nehez a szamomra :( (sajna mar a negyedik kuldinel elso 3 parcben tamadnak es ugy kiszednek hogy jaj)
  • antijedi
    #22
    war3 sux szal ne ahoz hasonlitusk, amugy azért mert kurvanagy gépigény, és melé pocsék grafika (legalábis nekem anyir anem tecik) szal emiatt nem erőltetem, anyir aforadalmi nem hiszem hogy lenne hogy ezeket pótolja...
  • Sephi
    #21
    De azt nem ertem hogy miert nem jaccak az emberek... nekem jelenelg jobban teccik mint a War3 annak idejen. Azt nem jaccotam 5 orat/nap :))
  • Titan
    #20
    Valóbam...ezen meglepődtem Én is egy kicsit...
  • Sephi
    #19
    Ha' azert van egy kis gepigenye az is tuti.
  • antijedi
    #18
    nem tom én nem méjedtem bele, mivel olyan grafikával mint ee egy idő utánt tutoriualban kegyetlenül el kezdet szagatni azt azóta nem jácotam vele...
  • Sephi
    #17
    Ebben a jatekban az a jo hogy nem olyan hogy "na most nekiulok es vegig viszem" hanem minden egyes kuldinel izadasra kell szevedni :))) En pl most tanulok falat epiteni es tok nehez :(
  • Sephi
    #16
    Nem ertek veled egyet. Az Age Of Mytologie -nek sokkal jobb hangulata van mint pl a Warcraft 3-nak! En meguntam a War3-mat de az AOM nem tudtam abba hagyni es hopp itt a folytatas a Titans aminek nekifogok majd a NML utan.

    A NML-ben meg hogyhgoy nincs semmi ujdonsag? Nezd meg nincs tele hulye upgradekkel hanem csak a legfontosabbak es nem csinalhatsz tiz tonna farmot csak amennyi fold van hozza es lenne meg mit irni rola de nem fogok. Jaccatok csak es meglasatok! Egyebkent a SPanyol harmadik palyaja mar kurva nehez ajanlom az elejen sokat banyaszni aranyat es epiteni botot majd megvenni a kajat! Es sok sok egyseg kell es ami a legfontosabb : epitsel Monastry -t mert az gyogyitja a korulotte alokat!
  • RangeR
    #15
    Ja,kipróbáljuk! Csak abban reménykedek,hogy nem olyan lesz,mint az empire earth,mert az a föld legocsmányabb játéka.Azt követi nem sokkal az age of mythology,aminek mindene van,csak hangulata nincs.Na majd talán ez...
  • Forrest Tomee
    #14
    Én is.

    Nincs semmi komoly újdonság benne ( már nem is nagyon lehet mit beletenni) de igényesen megcsinálták.
  • Titan
    #13
    azé' ez nem igaz.....Én nyomom....
  • Sephi
    #12
    Egyebkent csak szolok hogy a Warcraft es az AOM ota nem volt ilyen latvanyos es elvezheto jatek. Kar hogy senki sem jacca pedig nagy dolgot hagytok ki!!!!
  • Sephi
    #11
    En is leszedem mert nekem teccik amit a CDV csinal :)
  • Titan
    #10
    ...őő...izé...ennyire fos?
    Azé' leszedem és jól megnézem....:I
  • antijedi
    #9
    hát izé, nem is lene rosz csak hát a szokásos...
    kurvanagy gépigényhez pocsék grafika társul ala empire earth 8ahogy elnézem amugy is nagyon ee-re halyaz a game...)
    szal elveielg meg jo is lehetne de csodát ne várjon tőlen senki :(
  • antijedi
    #8
    viszotn instal alatt zeneje nem oylan rosz :P
  • antijedi
    #8
    viszotn instal alatt zeneje nem oylan rosz :P
  • Dynamic
    #7
    Vajon ez miben lesz másabb, mint az Age of Empire 120 másik klónja?
  • antijedi
    #6
    lehet nemtom, bár szerintem ez meg blitzkrieg nem egészen egy kategória, najo, mindkető rts... :P
  • antijedi
    #4
    nah épp lejöt, minyá megnézem :P
  • G_ArchAngel #3


  • G_ArchAngel #2
    No Man's Land - Official Website
  • G_ArchAngel #1
    America is yours for the taking: from colonizing the East to settling the
    Wild West - give it your best shot! Step into the role of a Spanish
    conqueror, Native American, patriot, or settler and experience six
    thrilling adventures where you'll encounter countless eccentric
    personalities determined to put a bullet through your head. Show them who's
    boss: use special forces or bounty hunters, or rely on your wits alone to
    get your enemies before they get you. In No Man's Land you need the true
    spirit of America to brave the dangers of the New World, whether fighting
    the War of Independence or building a transcontinental railroad. Become a
    pioneer and live your very own American Dream!


    Features:
    --------

    * Thrilling 3D real-time-strategy game

    * Discover the New World from the first colonies through settling the Wild
    West

    * 6 exciting stories in 3 campaigns

    * 6 cultures with individual strengths and weaknesses: Spaniards, British,
    forest and prairie Native Americans, patriots and settlers

    * Heroes and elite units: snipers, conjurers, assassins and more

    * Hire bounty hunters to bring down your opponents

    * Detailed and colorful sites throughout Northern America

    * Enthralling naval and land battles

    * Technological progress: from canoes to frigates; from stage coaches to
    steam trains

    * Action-packed missions with surprising story twists

    * Good tactics can improve the stats of your units

    * Use nonconventional 'weapons' to bring down your foes such as plagues and
    bark beetles

    * A brand new multiplayer game: railway construction challenge

    * Rich fauna including bears, mountain goats, prairie dogs and more