158
ingyé aggyák
  • Lazarus
    #69
    Te vagy az első aki kérdezi, úgyhogy legyen a főszarver mondjuk a pluto
  • Jacek
    #68
    na jo de hol szoktatok lenni? mindehol uj kari kell
  • Lazarus
    #67
    Ahol a legtöbb ember van
  • Jacek
    #66
    melyik serverre menjek vagy mi:)
  • Lazarus
    #65
    Van egy rossz hírem... "Your account has expired" :(
  • Hmuda
    #64
    Na akkor hogyan is kell hackelni? Erre még a bétában se jöttem rá.
  • Hmuda
    #63
    Nem szóltam...
  • Hmuda
    #62
    Mikor járnak le a kártyaszámok, stbstb.
  • Lazarus
    #61
    A Setup.exe-t kell csak elindítani. A lényeg hogy egy helyen legyenek a fileok
  • Jacky
    #60
    Na en most szedem a dome of yorkrol 5 fajlban. Ha lejöttek, össze kell fűzni vagy mit?
  • Lazarus
    #59
    De vannak úgynevezett warzone-ok ahol bűntetlenül pvpzhetsz, persze csak Neocron falain kívül.
  • Lazarus
    #58
    Nem tudom pontosan hogy van, de van egy chip alapból az ember fejében amivel a "rendőrök" copbot-ok azonosítani tudnak. Ha ezt kiszeded akkor nem fognak megtámadni akkor sem ha sokat pvp-zel
  • Lazarus
    #57
    9 frakció van asszem és ebből van 3-4 agresszív
  • Hmuda
    #56
    Lassú a fejlődés? Az miért rossz? Egy hét alatt kimaxosz három szakmát és élvezkedj. Értelme rengeteg van.
  • Lacc
    #55
    Ez Daocos szótárból való :P Realm vs Realm szóval vannak-e különböző frakciók amik egymás ellen küzdenek?
  • Lazarus
    #54
    ez még a nagy swg szótárban sincs benne :P
  • Lazarus
    #53
    rvr - azaz?
  • Lacc
    #52
    Hát én azzal csak bétáztam, de úgy tudom azóta nem változott sokat . Na leszedem ezt, kipróbálom.

    Tényleg láttam régebben ilyen tankos-dzsipes képeket erről a gameről, van benne valami rvr-es rendszer vagy hasonló amiben lehet ezeket használni?
  • Lazarus
    #51
    Jah, de szerintem nagyon lassú a fejlődés
  • Lacc
    #50
    Próbáltad azt is?
  • Lazarus
    #49
    Nekem jobban tetszik mint az swg
  • Lacc
    #48
    Ahá szóval lehet illegál játszani a Neocronnal? :) Kipróbáljuk :D Swg még úgyse jött meg, adjunk neki egy esélyt.
  • zoli80
    #47
    jól hangzik,várom már!
  • Lazarus
    #46
    És mielőtt még valaki elkezd egymagában játszani, elárulom hogy ha többen vagyunk sokkal jobban jön az xp
  • Lazarus
    #45
    Én inkább járműre gyűjtenék ;)
  • Hmuda
    #44
    Na akkor lesz egy nyugis házam egy nyugis környéken. :D
  • Lazarus
    #43
    Házat csak venni lehet
  • Hmuda
    #42
    Szóval házat nem?
  • Lazarus
    #41
    Mindent ami a játékban található, csak alapvető dolgokat nem (pl a fegyver alapanyagának az alapanyaga). Fegyvert, implantátumot, páncélt, gyógyszert és még sokmindent
  • Hmuda
    #40
    Na jó kipróbálom. Amúgy mit értettél az alatt, hogy SPY építeni tud? Házat, fegyvert cuccot, ruhát, mit?
  • Lazarus
    #39
    Én mindenesetre örülök neki! :)
  • Hmuda
    #38
    Ez meg azért érdekes, mert egy átlagos MMORPG csak akkor ad extra időt az acchoz, ha a pénz át lett utalva és nem hiszem, hogy a neocron készítői ezt figyelmen kívül hagynák.
  • Lazarus
    #37
    viszont a regisztrációnál elfogadja
  • Lazarus
    #36
    Már mondtam hogy nem lehet velük fizetni... nem von le róla pénzt, a 10 nap lejárta után sem
  • Hmuda
    #35
    Márpedig ha tényleg azok, akkor majd jön egy per, hogy illetéktelenül használtad és fizethetsz vissza mindent. Elég cinkes a dolog.
  • Hmuda
    #34
    De ha a kártyaszámok lopottak, akkor nem hiszem, hogy sokáig használhatóak lesznek.
  • Lazarus
    #33
    Én egy fityinget nem fizettem és így 3 hét múlva ott játszok és ott kreálok karaktert ahol akarok. Lehet hogy direkt nem törlik a karaktereket mert elég kevés player van a szervereken.
  • Lazarus
    #32
    Ezeknek működnie kell

    http://www.dome-of-york.com/download/
  • Hmuda
    #31
    Amúgy szvsz nem nagyon érdemes beleélni magunkat, mivel nekem nagyon gyanus ez a Mastercard kártyaszám lista. Erősen lopott szaga van. Mert nem hiszem, hogy van olyan hülye, hogy ennyi hitelkártyaszámot tartson fent csak azért, hogy mások kedvükre lophassák a pénzét. Mert ugyebár a havidíj az havidíj.
  • Hmuda
    #30
    Akkor én Spy leszek ez tény. :DDD