577
C S I
  • Garfield
    #17
    Én azért megvárnám azt.

    Régebben ment valamelyik kereskedelmin (TV2?, RTL Klub?) éjfél körül "Michael Hayes" címmel egy sorozat, amelynek az a David Caruso volt a főszereplője (egy csendes, de profi államügyészt játszott), aki a Miami Helyszínelőkben is főszereplő lesz.

    U.i.: Ki emlékszik a Helyszínelők azon részére, amelyben felbukkant Horatio Caine, a Miami helyszínelőkben is szereplő hadnagy?
  • Marki
    #16
    Asszem, jövőhét szombattól. Biztos nem jobb, mint a normál Helyszínelők, mert azt csak esetleg a Columbo üti. Más nem veheti fel vele a versenyt. Krimi 4 ever!
  • Kata
    #15
    Kedvenc sorozatom. Majd lesz valami Miami helyszínelők is.
  • Marki
    #14
    SZerencse, hogy folyamatosan adják az új részeket is. Habár mivel az egyik ,ha nem a legnépszerűbb sorozat a V3-on.
  • Marki
    #13
    Mivel nincs májk, a Helyszínelők meg eleve a kedvencem, maradok ennél elsőrendben:_)

    A hülyék tegnep 0 óra után adták 18+-al, ami csütörtökön 16+-al ment 21 órától... Ez van.
  • Guest
    #12
    Ha megvan a Tetthely, akkor jönnek a Helyszínelők.
  • Pempő
    #11
    Ez a Tetthely folytatása?

    TÁTORT!
  • Jano
    #10
    Előbb MájkHemö, mosmeg Helyszínelőkz?
  • Marki
    #9
    Most ismétlés megy, vagy új részek??
  • Marki
    #8
    A zindekszen találtam.
  • Marki
    #7
    Igen, most ismételgetni fognak. 21 országban játszák a sorozatot. A Viasat tényleg jó. Szerintem f+ is ilyen jellegű: Nincs híradó, nincs politika, gusztustalan talkshow-k (kivéve a Jerry Springer, és a Dr. Phil, bár utóbbi szerintem jó), legalábbis nem saját gyártásúak. Az viszont zavar, hogy ennyi HBO-s sorozatot adnak, a jó műsorok mg csak 21 óra után mehetnek.
  • TheZsenyka
    #6
    Szerintem Ő csinálta...
  • Lacc
    #5
    Jaja, jó kis csatorna.
  • PResident Evil
    #4
    LOL Szalacsi :DDDD
  • Garfield
    #3
    Jókor. Csütörtökön zárult a szezon.

    U.i.: Nemcsak ezt a sorozatot, hanem az egész Viasat3-at érdemes nézni, szerintem messze veri a kereskedelmi csatornákat - ide nem értve a Hobótévét.
  • Guest
    #2
    Direkt Szalacsis képet tettél be? :)))
  • Marki
    #1
    Szevasztok! Szoktátok nézni a Viasat3-on a Helyszínelőket?
    Mi a véleményetek?
    Szerintem a legjobb modern krimi.