577
C S I
  • soo277
    #577


    megvan!!
  • soo277
    #576
    Hy
    Help valaki
    van viasat3 on Szíeszájj nyujorki bemutató!(most megy napokban)
    az alatti zene kellene nekem!!
  • Molnibalage
    #575
    A 11. évad végén csak úgy minden átmenet nélkül eltűnik Langston...?
  • artschi
    #574
    Ted Danson az új CSI főnök
  • matumbo
    #573
    Én nagyon szeretem az ilyen jellegű filmsorozatokat. De nekem most már az a véleményem, hogy ebből kicsit sok. Nagyon sok Miami helyszínelőket néztem, és a többi "fajtából" is láttam bőven...most már kezdem nagyon megunni őket. És egy csomó csatornán ez megy mindig mikor oda kapcsolok. Péntek este az RTL is csak a CSI-t nyomja...nem igaz, hogy péntek estére nem lenne valami izgalmasabb filmjük. Nekem ebből már nagyon elegem van, és inkább DVD-t nézek. ÉS ez a véleményem, még ha ezzel közfelháborodást is keltek ebben a topikban. LE A HELYSZÍNELŐKKEL!!!
  • kirol
    #572
    Jövő héten vége a CSI Miaminak. Utána a CSI Las Vegas lesz a port.hu szerint, de ez a X./208. rész ez már új rész? Vagy ismétlés?
  • asterix100
    #571
    Az összes nyomozós filmet imádom!
    Mondjuk, a Helyszínelőket már vagy 100adszor nézem: végigkövettem a Viasaton is már.
    De még mindig a legjobb a helyszínelős filmekből.
    Másik nagy kedvencem a dr. csont, illetve a nyomtalanul.
    Hiába, Grisom alakítja a legjobban a vezetőszerepet. :)
    Talán ez a legrégebbi is, nem? A többi, mint a miami, las vegasi mind utána jöttek.
    Ez az a sorozatfajta szerintem, amit nem lehet megunni. Akármennyit meg tudnék nézni belőle.
  • ZilogR
    #570
    Tegnap nézem az Állítólagot és mit látok???
  • Monoton
    #569
    Sziasztok, készült felirat a 2. évadhoz?
  • Tikal #568
    NEm tudjátok mi az rap nóta ami a mostani viasat előzetes alatt megy?
  • ZilogR
    #567
    Úúúristen! És még meg is van, csak nagyon-nagyon rég hallgattam! Nagyon köszönöm! Megyek újra felfedezni Kosheen-t!
  • Norbi7
    #566
    Szia! Ez az a szám: Kosheen - Wish
  • ZilogR
    #565
    a mai rtlklubos részben (S04E06 - Jackpot) tudja-e vki, h kinek a száma megy az alatt a rész alatt, mikor Grissom nyomokat rögzít a fészerben? (Kb. 25:33-tól) előre is thnx!!
  • Norbi7
    #564
    Köszi az infót, megnyugodtam. :)
  • ibrik
    #563
    Az ok:
    http://comment.blog.hu/2010/04/16/londoni_hiba_miatt_nem_volt_tegnap_helyszinelok

    Fejlemény:
    http://comment.blog.hu/2010/04/16/jovo_heten_potol_a_viasat
  • Norbi7
    #562
    Jaja én is egyből ezt a két helyet néztem. Azért arra még kíváncsi vagyok mi lesz 22.20-tól. Mindegy, addig nézem a csupasz pisztolyt. :)
  • ibrik
    #561
    Én is csatlakozom az előbbi kérdezőhöz...
    Pedig a port.hu-s műsorújságban és a Via3 saját TXT-jén is a CSI szerepel, nincs nyoma semmilyen műsorváltozásnak, ennek ellenére valami ukrán cirkuszi artistacsaládról szóló fa...ság megy.
  • Norbi7
    #560
    Mi a fenéért nem új részt ad a Via3, hanem valami testépítő baromságot?
  • Norbi7
    #559
    Korábban a 3 közül én is a legkevésbé szerettem (nem is néztem), aztán ínséges időben elővettem és nagyon megtetszett, annyira jó mint a Miami, ha nem jobb szerintem. A legjobban viszont a LV-t szeretem, abból is 1-6 évadig.
  • LasDen #558
    én meg csak az eredetit szeretem....bár a múltkori triplázásnál megnéztem mindet :D
  • kirol
    #557
    Csak NY -ne. Azt nem szeretem. Miami és LV a jó.
  • LasDen #556
    vagy CSI NY vagy akkor a 10. jön....nemtudom hogy megy viasatéknál:D
  • kirol
    #555
    De lassan vége a CSI Miami -nak és akkor mi lesz helyette?
  • LasDen #554
    bár nem követem a v3-n, de szerintem igen :D szerintem a 10. csak ősszel lesz....
  • kirol
    #553
    9. -et?
  • kirol
    #552
    A CSI Las Vegas -nak a V3 melyik évadát adta legutóbb?
  • szabii98
    #551
    Nagyon jó mind a New Yorki, mind a Miami!A Viasaton és az RTL-en is szoktam nézni.
  • LasDen #550
    húha....holnapi nappal kezdődik a tripla crossover...:D kár hogy csak Fishburne ugrik át ide-oda...
  • Norbi7
    #549
    Hihetetlen nagy élmény lehet, kár hogy nem lakok BP-en. Főleg az a videós üzengetés hangzik jól, bogarak vizsgálatánál lehet Grissom adna néhány jó tanácsot. :)
  • LasDen #548
    Geci jó....:D
  • LasDen #547
    miami kösz nem :D
  • kirol
    #546
    Első mondatomban a CSI Miami -ról.
  • LasDen #545
    melyik évadnyitóról beszélsz??? :D én csak a sima csi-t nézem....10x01 télleg jaú volt... :D
  • kirol
    #544
    Kurva jó volt ez az évadnyitó rész. A záró is az volt. :)

    De a sima CSI, ami a V3-on most fejeződött be egy kalap szar volt. Pedig előző évadban, vagy már nem is emlékszek, a makettes gyilkosos az jó évad volt.
  • PunkZoli
    #543
    hetedik évad közepe felé tartok(las vegas, remélem jó helyen járok), és nem szeretnék spoilerbe ütközni, ezért csak a kommentemre írt válaszokat olvasom majd el.
    Jó lenne, ha tudnátok segíteni, keresem azt a zenét, ami a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "babaházas" gyilkos miniatűrjeinek a matatása alatt ment, viszont úgy haladok, hogy minden részt amit megnéztem letörlök, így nem tudom melyik rész, vagy a stáblistában van e róla említés; valami zongorás téma ment talán

    előre is kösz,
  • LasDen #542
    november 9-én tripla CSI crossover lesz.... :D várom már :D
  • Norbi7
    #541
    A beharangozóban látott képek alapján új évadnak kellene lennie, azaz a 7. évadnak. Kíváncsi leszek a folytatásra...
  • kirol
    #540
    A CSI Miami legújabb évadát mikor kezdi a V3?

    Mert mintha egy reklámban szept. 24 -et hallottam volna, de a port.hu meg az első évad első részét írja akkorra.
  • netcool
    #539
    Sziasztok! Nem tudja valaki hol találok a CSI:New yorki helyszinelők soundtrack-et?
  • LasDen #538
    nah jelentem én utolértem a feliratot, így a 21. rész is kivégezve....bár anno a 11. rész után megálltam, de most 3 nap alatt ledaráltam az egészet....várom a feliratot a többihez :D
    a Hodges-os rész megin állat :D