505
Szal vaaazz!!!!
  • d.t.f!
    #29
    Holtodig lan hotomig lan !
    Dante.....
  • barret
    #28
    mehet minden 3d-ben,csak ugyanolyan legyen mint az eredetiben!és aerith ne maradjon elérhetetlen!mert bizony hiányzik!
  • d.t.f!
    #27
    Jaaa !cooool !
    Dante.....
  • Sephi
    #26
    Gondold el... Mindgar , Cosmo Canyon , gold Sucer mind 3Dben :))
  • Sephi
    #25
    Szerintem nyugodtan mehet a 3D-es vilag ugyanugy mint a FFX-ben mert ott csodalatos volt!
  • Jinchuu
    #24
    Az én véleményem meg kimaradt! :D
    Szerintem maradjon renderelt a háttér (persze a world map-on továbbra is 3d-s legyen), ugyanolyan kameranézettel csak sokkkal szebb grafikával. :D
  • Jinchuu
    #23
    Na igen, ezzel én is egyetértek. Ezt a gamet max. finomhangolni kellene és megcsinálni, hogy az eu verzióban is ujraéleszthető legyen Aerith, mert az azért hiányzik. A grafikát meg a csillagos egekbe emelni és kész is van. Tényleg kinek mi a véleménye arról, hogy pl. full 3d-s legyen vagy ugyanígy renderelt hátterü maradjon csak mondjuk a GC-s Resident szinvonalára emelve, vagy azt is túllépve?
  • barret
    #22
    szerintem semmit ne változtassanak,csak csináljanak egy brutálisan szép grafikájú átiratot!ezt a játékot nem lehet überelni,max elrontani lehet...
  • barret
    #21
    szerintem semmit ne változtassanak,csak csináljanak egy brutálisan szép grafikájú átiratot!ezt a játékot nem lehet überelni,max elrontani lehet...
  • barret
    #20
    vagy lépjen le valaki,(sürgős elintéznivalói miatt)
  • Sephi
    #19
    Jaj Istenem nem ugy ertettem :)

    De hat szerintem akkoris valaki meg kene hajjon. Vagy mitomen de balaset kene legyen es aztan irja ki hogy mitomen 5 ev mulva mivan :)
  • CHEAPBOY_GA
    #18
    Naaaaaaaaa mier pont Barret?

    Szvsz Cloud haljon meg (nem celzas Cloud:) ) aztan ugy lenne uber a katarziselmeny meg mittomen:)

    Persze inkabb senki ne halljon meg:)

    Csak legyen kurvajo azt csá..


    Aztan ki ne deruljon kacsa az egesz:)
  • barret
    #17
  • Sephi
    #16
    Szerintetek mi lesz a mese? Regebben meg 1999-ben volt egy mese es leiras hogy milyen lehetne a masodik resz. En szerintem ott kene folytatni pont ahol az elsonek vege van hogy lezuhannak a highwindel :) Szerintem valaki meg kene hajjon. En ugy csinalnam hogy barret hajjon meg es mindeki mas tuleje. Majd kiderujon hogy Sephiroth nem halt meg es folytatodjon tovabb a mese. Meg a vilagot sem valtoztatnam meg hanem raknek meg varosokat es falukat. Jaj de tudnam elvezni :)))
  • Jinchuu
    #15
    Na igen, Sephiroth az isten!!! :D
  • d.t.f!
    #14

    irtozatosan jó lessz !!
    Dante.....
  • cloud.strife
    #13
    Kötelező!!! :)
  • Sephi
    #12
    Feneket! De az milyen lesz? Bazzzz... ugyanolyan kis monitoros dolog?
  • CHEAPBOY_GA
    #11
    Lehet hat:)
  • Nimo
    #10
    Hát akkor lehet gyüjteni egy PSp-re!
  • Rincewind
    #9
    Teljesen logikus döntés, még akkor is, ha ez nekem is, mint PS2 tulajnak kissé fájdalmas. De kell egy nagyon nagy név a PSP indulásához, amivel kicsalogatják a szűkséges dollárokat a játékosok zsebéből és erre az FF VII-nél jobbat el sem tudnék képzelni. Esetleg egy Gran Turismo PSP verziót, bár szvsz lesz olyan is. Nekem meg PSP-m... :)
  • CHEAPBOY_GA
    #5
    De ha igaz en is oromtuzeket gyujtok remelem uberkiraly lesz:)

    Sony jol taktikazik ha az FF7 2vel aakr PSP hiveket szerezni.. ugyes, barcsak a Nintendo is okos lenne neha:/
  • CHEAPBOY_GA
    #4
    Jegyeket hol lehet venni a musorhoz?:DD
  • Sephi
    #2
    De mijaz hogy Ps2 helyett PSP?????
  • Sephi
    #1
    A Final Fantasy rajongók legnagyobb örömére készül (egyelőre folklór útján terjed az ige, hivatalos megerősítére még várni kell) a várva várt hetedik rész folytatása. A Sony azonban összekötötte a kellemest a hasznossal, így rávette a Square-t, hogy a nagypapinak számító PS2 helyett egy PSP-vel összekötött tojáson trónolva költsék ki a Chocobo madárkák a játékot.


    O Istenem!!!!!! Ha ez igaz en a vilag elott leszopom magam!!!!