505
Szal vaaazz!!!!
  • dinomano
    #505
    pár apro kérdés... FFVII-ben nem talalkoztam moogle-kkal; csak 9ben...hol vannak a 7esben moogle-k és mire hasznalhatok? van vmi szerepük? :-O
    Az uj FFekben atrajzoltak a moogle-kat? lattam vmi moogle szerü vmiket benn; de nem tudom azok voltak-e, de eleg szarul neztek ki, a régi feher moogle-k qrvaahhanyosak, nagyon birom öket... :-D
  • dinomano
    #504
    a leviathan materiat megszereztem, de elfelejtettem bemenni barlangba; pedig 2X is visszamentem Wutai-ba...ehhh... nahmind1...azért köszönöm a helpet...már gém legvégén vagyok,nem vilagterkepen, ugyhogy nem mászok vissza...
  • Seth
    #503
    Ha megvan a Leviathan summon matéria,akkor tudsz bemenni. Már rég volt,asszem le kell verni mindenkit a dojoban, és majd Yuffie faterjától kapod meg (ha jól emlékszem)
  • dinomano
    #502
    IGN preview:
    Tobal No.2 PS1:
    "You know it's awesome when you can be an Irish guy named Gren and uppercut a Chocobo in the beak. In addition to having the absolute best fighting system of its time, the absolute best grappling system, high resolution graphics, a constant 60fps clip and over 200 playable characters, Tobal 2 also incorporates a full-fledged RPG! Too bad few ever had the chance to play it since Tobal 2 was released in Japan and only in Japan. Regardless, the sheer depth, polish, fluidity, complexity and general awesomeness of this 3D fighter gone way too deep for its own good made it a classic, even if your neighbor doesn't even know what the hell it is."

    Vki tud erröl a gémröl vmit? :-O Choco-kiegeszitö, vagy mi?
    D.
  • dinomano
    #501
    jah, okka..nahmind1; sztem nekimegyek sephinek, ha végre ps-közelbe jutok otthon...örök rejtely marad!:-) majd megnezem 1 leirasban! :-D
  • Banyapapa
    #500
    3as-t akartam irni elöbb:P
    De nemtom már mi van ott bent.
  • dinomano
    #499
    mááán a 3ason vagyok; mint tudod; nem tudom hiogy be lehet-é menni... mi van ott? vmi cucc, vagy vmi sztorikiegeszitö? :-O
  • Banyapapa
    #498
    2as cd-n menj vissza,akkor már be lehet ott menni .
  • dinomano
    #497
    1 kérdés FFVIIel kapcsolatban, tegnap jutott eszembe 1 helyszin, ami le volt zarva, hatha tud rola vki vmit... Yuffie alküldetesenel; Wutai-ban, a hegyen ahol a szobrok vannak, volt 1 barlang, ami le volt zárva, tüzfüggönnyel azt hiszem...miért volt lezarva, fel lehet oldani ott vhogy a zárat(tüzetoltani vagy vmi?); miért volt 1altalan lezarva? Vki tudja? pá!
    D.
  • dinomano
    #496
    dirge of c... hmmm... vincent-et mindig is birtam! :-D bizti jo lehet a gém, a screen-ek tetszettek..kik gémben a genyak, ill. főgenya?
  • Victor1103
    #495
    Hát én gondoltam egy merészet,és végigtoltam a Dirge of cerberus-t.Fantastykus volt.Látni hogy a sorozat legjobb darabjához próbálták hasonlítani(és szerintem sikerült is)mind grafikai mind eredetiség terén.Már csak a történetre vagyok kíváncs és az amcsi verziót tuti hogy hardon fogom végignyomni
  • dinomano
    #494
    PS2.IGN.COm-on demoértékelés, minnyáááá föoldalon...
  • SlickAdam
    #493
    Először is annyit, hogy a netre feltett verzió tuti, hogy japán nyelvű, mivel amerikában sem jelent még meg a gém. És én így dzsapánul nem nyomnám... Egyébként ez a Cerberusos rész merőben más mint az eddigi FF-ek. Inkább hasonlít a Resident 4-re a játékmenet.
  • dinomano
    #492
    Valami akcijogém, annyit tudok; a képek szepek nagyon; jo volt, h. pár katona/ellenfél gép felismerhetö FFVII-böl...de ez termeszetes; elvegre abban a vilagban jatszodik! :-D
  • Victor1103
    #491
    Hi.Azt szeretném kérdezni hogy valaki kipróbálta-e már a Dirge of Cerberus-t?Azért kérdezem mert most töltöm és a képek és videók alapján jónak néz ki de nem tudom hogy mire számítsak.
  • dinomano
    #490
    szia Tyler (a fight clubbol! :-D)! en most tolom FFVII-et PSX-en;a 2.cd vegenel jarok épp...
    Lesz majd felujitas; a ps3.ign.com-on van fenn a FFVII tech demobol kb.2screenshot... :-D Amugy allitolag az FFVII:Advent children ennek a promojanak keszült, allitolag 20 perces lett volna, utana talaltak ki hogy mozifilmet csinalnak belöle, kibövitik...
    Amugy FFVII spin-off gémek vannak (1-2db...), a Dirge of Cerberusrol tudok, ami V.Valentine-rol szol (akciogém)-még készül...
  • tyler82
    #489
    Ja ez engem is érdekelne. Én végigtoltam anno a FFVIIet PSxen.
    most akkor mivan lesz/van második része??
  • dinomano
    #488
    Ez a topic mivel foglalkozik? :-) FFVII 2X vegigjatszva? :-) Vagy esetleg a PS3-as FFVII Tech Demoval? :-D
  • Gábor
    #487
    Nem müxik.
  • Sas6
    #486
  • Ben C
    #485
    Értelmes kisgyerek lehettem, így visszaolvasva a posztjaim..
  • Sephi
    #484
    Jo az reg volt :D
  • CHEAPBOY
    #483
    s minek PSP? Eleg egy dvd lejácco is, s mar mehet is a moka. NEm csak szar UMDre jon ki a film. Szeeep bukas is lenne belole.
  • Ben C
    #482
    -.-
  • Sephi
    #481
    Hat en tuti nem! Szerintem eltelik egy ev (marmint a megjelenes utan) mire lesz nekem is PSP-em :)
  • CHEAPBOY
    #480
    annyi mozit adnak mar ebbol ki, hogy mire kijon a film, addigra mar nem marad uj latnivaló... ki az aki megveszi majd kulon sokezerért pspre is, ha mar meg lesz neki dvdn?:)
  • Sephi
    #479
    AC trailer!!! Kukojatok! Berett , Red , Yuffie es Cid -et is mutatjak!!! :))
  • barret
    #478
    Huh! Meddigre fogom ezeket letölteni!...
  • Sephi
    #477
    Te jo eg!!!
  • Seth
    #476
    AC...asztaku'
  • Yuber 7
    #475
    www.gportal.hu/portal/ffcenter

    Letölthetőek a TGS-en bemutatott FF videók! ( BC, DoC AC!!!! )

    Iszonyat királyok!!!!!!!!!!!!!!

  • Sephi
    #474
    Igen mar tudunk rola. Remelem nem DMC stilus lesz :P
  • rolika
    #473
    ööö mármint játék :)
  • rolika
    #472
    na, most tényleg lesz ff7_2! a címe: dirge of cerberus
  • Sephi
    #471
    En nem olvastam el... csak a veget. Nekem az mar boven eleg volt. Hogy fogok igy elni ezek utan amig megjelenik a muvi?
  • Seth
    #470
    na levetítették a hosszú trailert.A Gamespot-on van egy elég hosszú ismertető róla. Aki nem akar spoilermérgezésben kimúlni az inkább ne olvassa el(még én se tettem mert azért kedvesen figyelmeztetnek az elején)
    ittenvanealeírás
  • Sephi
    #469
    Eleg gaz... mijaz hogy feloras trailer... aszontak csak 80 perces lesz a film nem... meg a vegen ellonek minden poent elore :(
  • Gábor
    #468
    Eddig volt ps1.
  • Ben C
    #467
    ott csak PS2-sök vannak..
  • Gábor
    #466
    www.cheapboy.hu