91
nintendo64 emulátor letöltések
  • tigeroo
    #91
    sziasztok
    conker's bad fur day-t keresném N64-re, megvásárolnám.
  • Dj Siegfried
    #90
    Ha valakinek van eladó NTSC gépe kérem jelezze. köszönöm
  • Dj Siegfried
    #89
    n64 romok futtatása gamecube :D
    snesvilag
  • dickhead
    #88
    Eladó 8 Nintendo 64 játék. Goldeneye 007,Star Wars Shadow Of The Empire,Wipeout 64,Quake 2,Wave Race 64,Snowboarding 1080,Inernatioanal Superstar Soccer 64,Automobili Lamborghini. Együtt 7000 ft.
  • zola2000
    #87
    De kiadták, csak kevés helyen, és nagyon ritka.
  • Dj Siegfried
    #86
    már csak 11.000 huf... sűrgős lenne :(
  • Dj Siegfried
    #85
    Nintendo 64 12000huf
  • fishBNS
    #84
    En ugytudom,h n64re nem adtak ki sosem,csak GC-re
  • Dj Siegfried
    #83
    eladó n64 expanison pakkal 2 kontrollerrel, 4 játék: perferct dark, banjo kazoie, golden eye, lylat wars, PÜ
  • zola2000
    #82
    N64re a 2003mas zelda master quest volt az utolsó játék, vagy van újabb is? Azt kiadták n64re, hol lehet eredetiben megszerezni?
  • PHM
    #81
    Igazad van, ezt benéztem.
  • zola2000
    #80
    Nem bowsert kérdezte, hanem a bomba királyt.
  • PHM
    #79
    A pálya szélén lévő (ha jól emlékszem) kék tüskés bombáknak kell háromszor nekidobni Browser uraságot.
    Nem fog neki örülni...
  • Keviny
    #78
    azzal egyenlőre sajna még csak kipróbálás szintig jutottam, de nagyon tetszett. na majd ha befejezem az Ocarina-t akkor lehet nekiállok, bár be kéne fejezni még a Mario Galaxy-t meg egy tonna másik játékot amit elkezdtem. Banyek akkora dömping van, ha most abbamaradna, kb 2 évig el lennék látva játékkal. amúgy nem mintha fájlalnám (és nem azt ha abbamaradna :)
  • zola2000
    #77
    Egyébként szerintem jobb és szebb és hosszabb a zelda majora mask mint az ocarina.
  • zola2000
    #76
    Háromszor kell így eldobni, a marioban mindent háromszor kell csinálni.
  • Keviny
    #75
    szivesen. nemrég nyomtam végig a gammát, szóval tudok segíteni.

    mindenféle hájtek meg neksztgen játékok ellenére előkaptam az Ocarina of Time-ot, és nagyon jól szórakozok vele. Hiába, ez a világ egyik legjobb játéka. Olyan fílinget áraszt ami utánozhatatlan. Csipázom a Wind Wakert meg a Twilight Princesst is, de Ocarinából csak egy van. Lesz egy kis zsetonom tuti veszek újra egy N64et (most Cubbal nyomom). Lehet h a 64 egy bukott konzol volt, viszont úgy érzem a játékfejleszők ezen a masinán élték ki a zsenialitásukat.

    N64 4evah!
  • ruadi
    #74
    Köszi, bár így már probáltuk..(ez volt az első) de nem történt semmi...
    de most majd jobban odafigyelünk... azért kösz
  • Keviny
    #73
    rém eccerű, megkerülöd a bomba királyt és hátulról elkapod (ütés gombbal) majd jól elhajítod lehetőleg úgy hogy ne pottyanjon ki a pályáról.

    ennyi.
  • ruadi
    #72
    Sziasztok!
    Olyan problémával fordulok hozzátok h. az egyik haveromnak van kb 10éve már egy N64 es konzola amit elég rég nem vett elő.egy hete átmentem hozzá és a pincében rátaláltunk, elkezdtunk játszani a Mario 64el, de hibá mert már az első pályán a Bomba királynál megakadtunk.nagyon kíváncsiak vagyunk
    h. mi a megoldás mert már egy hete nem tudunk rájoni.Megköszönném ha segítenétek nekünk "Lagikusoknak". kösz
  • Dj Siegfried
    #71
    hi. elcserélnék 1 banjo kazooie t angol palos... érd pü
    más n64 vagy snes gám érdekel
  • Super Mario
    #70
    Az érdekelne engem, hogy hogyan lehet Nintendo 64-et tisztogatni? Az a baja, hogy egy idő után lefagynak a játékok.
  • Dj Siegfried
    #69
    Kicsit poros ez a téma:)
  • zola2000
    #68
    A zelda ocarina of timeban mit kell megszerezni, hogy bejussak a forest templebe? Azt tudom, hogy meg kell valamit szerezni Kakariko faluban, ott megtanultam a vihar és a nap dalát (vagy mit). Eljutottam a templom bejáratához is de túl magasan van. (tudom gamefaqs.Com, de nem tudok angolul)
  • zola2000
    #67
    www.gamefaqs.com ott nézd meg
  • lukacsg
    #66
    akkor valaki aki emlékszik
  • CSOCSO
    #65
    nah ilyenekre mar nem emlexem
  • lukacsg
    #64
    valaki tudna segíteni elakadtam a donkey kong 64 ben a végén nem tudok bemenni a krokodil sziget szájába ha tudnétok segiteni írjátok be légyszi
  • Super Mario
    #63
    Szerintem az egyik Castle Secret Star hiányzik. Én tudok segíteni, van Super Mario 64 végigjátszásom, ha érdekel, írj privit.
  • Charlie64
    #62
    aMGEE szia! próbáltad már azt hogy: a lecsúszós oályán 20mp alatt kell leérni?Én azt nem tudtam egy jó ideig. Ja és ha a Mario64-re gondolsz ,abban szerintem nincs Luigi, már sok helyen kerestem az interneten hogy be lehet e hozni.
  • aMGEE
    #61
    Ja és még vlami:Nem tudjátok Luigit hogyan kell megszerezni a játékban,ha egyáltalán lehetséges ez.Csak azért kérdem mer láttam róla egy videót:
    http://www.youtube.com/w/Luigi-is-Really-Real-2005:-The-Movie?v=ssqjhF-xeJ8&search=Luigi

  • aMGEE
    #60
    Minden pályán megvan az öszzes csillag+a 100 pénz.Csak nemtom hol van elrejtve az utólsó csillag.
  • CSOCSO
    #59
    itt nagyon sok vegigjatszas van
    valaszd ki valamelyiket es olvasd el .. remelem tudsz angolul

    de amugy ird le nyugodtan melyik palyarol hianyzik a csillag esetleg az egyik eldugott csillag hianyzik?
  • CSOCSO
    #58
    ize....

    a gamez gut... most nyomtam vegig DS en...

    amugy... ha megvan a 120 csillag akkor menj vissza a Cool Cool Mountainra es nyomj meg egy versenyt a csuszdan a pingvinnel!
  • Seth
    #57
    szerintem lehetetlent kívánsz. Legalább azt mond meg melyik pályán hiányzik a csillag,mert így akármelyik lehet
  • aMGEE
    #56
    Szevasztok!Van nekem is egy n64-esem mint mindenki másnak.Néha előveszem,nosztalgiázok egy kicsit,fel idézem a régi emlékeket,főleg hogya a Super Mario 64-en játszok.Csak hát van egy kis problémám!Nekem ez a játék vagy már tíz éve megvan,de még mindig nem tudtam vele összegyűjteni a 120 csillagot,csak 119-et...égő mi?=^^= Ha valaki tudna segíteni hol van az uccsó csillag,annak naon hálás lennék!
    Ja és még vlami:ha valaki szereti ezt a játékot,annak itt egy jókis oldal(sajnos angol): http://www.wdell.com/videogames/sm64/
  • Super Mario
    #55
    Azért nincs semmi baj olyan téren a honlappal, csak a külcsínen kéne javítani.
  • Afe
    #54
    én se szeretem ezeket az önreklámozó emberkéket, de most direkte kivácsi lettem miért b@szogatjátok és ráklikkeltem a linkre. találtam is rajta jokis emut meg működik is f@szán...szal kösz nektek ;)
  • orkenyid
    #53
    Egyetértek, baromi ronda az oldala
  • Super Mario
    #52
    Kinek van eladó Expansion Pakje?