341
HOGYAN TARTSAM MEG A BARÁTOMAT?
  • Catherine
    #78
    Ha rajtam múlik nem lesz még egy igazi! Ő az igazi.
  • Catherine
    #77
    Nem is mondta ki ilyen konkrétan hogy el akar hagyni csak arra kért hogy találkozzunk kevesebbet, mert rengeteg elfoglatsága van stb... Dehát eddig is ugyanannyi programja volt! Emellett szexszabadságon van. Te ebből mire következtethetnél?
  • FREAK
    #76
    18 évesen még óvatosabban bánnék a szavakkal, lesz még egy pár "igazi", hidd el
  • rushman
    #75
    valamire csak hivatkozott, amikor azt mondta, hogy el akar hagyni
  • I.C.ram
    #74
    Kép magadról? :)))
  • Catherine
    #73
    Hát azon kívül hogy megállapította hogy szexmániás vagyok és túl kihívóak a ruháim nem sok mindent mondott, úgyhogy igazából fogalmam sincs mi a baja.
  • Catherine
    #72
    amúgy pedig nem vagyok az a tipus aki kétpercenként bőgni szokott, ez előtt az alkalom előtt két évig nem sírtam, úgyhogy kétlem hogy ez idegesíthetné.
  • rushman
    #71
    nem értem, akkor mi a baja, mert az csak van?
  • Buddy
    #70
    na az is jó ám :))
  • Catherine
    #69
    Nem azt akartam ezzel mondani hogy kizárom a dolgaimból, hanem hogy vannak olyan dolgok, többek közt ez a családi probléma is amit szívesen eltitkoltam volna előle.
  • rushman
    #68
    ebből lett elege? Mert ha igen, akkor visszakanyarodnék a #61-es és a #48-as üzeneteimhez
  • Catherine
    #67
    Már írtam hogy én sem zúdítom rá. Az egész úgy derült ki számára hogy amikor egyszer nála voltam, apám felhívott mobilon és elmondott mindennek (ez kb a 10.000-ik alakalom volt) erre én totál kiborultam és sírtam, ő pedig megkérdezte hogy miért.
  • I.C.ram
    #66
    tankcsapda... lol nevetséges!! IDE RAMMSTEIN KELL!!
  • rushman
    #65
    Pássz. Engem nem idegesít a barátnőm problémái. Mondjuk nem is zúditja rám
  • Catherine
    #64
    18 éves vagyok. Anyukám és a legjobb barátnőm és a legjobb barátnőm szerint is meg kellene tartanom valahogyan, de nem tudnak mondani semmi konkrétat. Ezért írtam ide.
  • HuAn82
    #63
    Ja!
  • rushman
    #62
    mennyi idős vagy?
  • rushman
    #61
    És szerinted itt választ fogsz kapni? Van barátnőd? Jóban vagy anyukáddal, esetleg egy jó társ a munkahelyen/iskolában, velük beszéld ezt meg, ne velünk. Nem akarlak jobban elszomorítani, de nézz lejjebb, milyen értelmes választ kaptál eddíg? Semmilyet! Ez lesz tovább is.
  • Buddy
    #60
    Ja....és fő a jókedv

    Dobj be vmi jó kaját, bömböltess vmi zenét, üvöltsd a szövegét....ez még programnak is jó

    Próbáld ki....nekem bejön

    Most pl. nem adja a tv a DVSC-Pécs meccset....magam alatt voltam....de egy kis tankcsapda megnyugtatott
  • Catherine
    #59
    Érzem hogy az lenne. Nem tudok nélküle élni és nem is akarok. De ennek a topicnak nem is azt a címet adtam hogy hogyan szakítsak a barátommal hanem hogy hogyan tartsam meg.
  • Buddy
    #58
    Foci??...ALAP !!!

    Én is fociőrült vagyok /meg jégkorong, meg kézilaszti, meg vizilaszti/

    Ültesd le a tv elé és nézess meg vele egy meccset /nyugi, régen és is utáltam...de ma már nincs élet nélküle...ha zöld pályára tévedek a tv-ben, a csatorna ott marad/
  • rushman
    #57
    Akkor is megértőnek kellene lennie! Mindegy milyen családi körülmények között nőtt fel.
    Az lehet hogy nélküle nem lenne ilyen problémám, de hogy az életem unalmas sivár és érzelemszegény lenne az biztos.
    ezt nem tudhatod
  • Catherine
    #56
    Nem is értheti meg. Ő nem olyan családban nőtt föl. Pl. Az én apám egy állat, az övé pedig egy kedves értelmes kultúrált férfi. Az lehet hogy nélküle nem lenne ilyen problémám, de hogy az életem unalmas sivár és érzelemszegény lenne az biztos.
  • I.C.ram
    #55
    Ezekszerint nem kölcsönös a dolog.
  • rushman
    #54
    később mit vársz majd tőle? Munkahelyi gondok, családi gondok, egyéb gondok mindíg lesznek! Mit fog majd akkor csinálni?
  • rushman
    #53
    ..ládi problémáid
  • rushman
    #52
    Talán mert nem érti meg a csa
  • FREAK
    #51
    ha ő lenne, nem lennél ilyen helyzetben, nem logikus?
  • Guest
    #50
    Na látod... :)
  • Catherine
    #49
    De miért hagyjam elmenni? Ha már ezt tanácsolod legalább indokold meg! Ő életem nagy szerelme miért kéne szakítanunk?
  • FREAK
    #48
    szerintem is félrelógatja a műszert, olyankor van ez a műsor
  • Dynamic
    #47
    Kosárlabda,boksz jöhet, meg egy jópár éve nyomogatom a vasat:)
  • rushman
    #46
    Most is csak azt tudom mondani, az ilyen "megértő" embert hagyd elmenni...
    már az általad közölt ismeretekből fakadóan mondom ezt
  • Catherine
    #45
    Barátként kezel, mert csak néha csókol meg és nagyon ritkán akar velem szeretkezni. Szeret mert lesi minden kívánságomat, szerelmes sms-eket ír, átölel simogat stb...
  • Catherine
    #44
    Tényleg komoly gondjaim vannak. Két hónapja még egyfolytában a házasságról beszélt, most meg amióta gondok vannak a családommal... Nem hinném hogy éjjel-nappal panaszkodom neki.
  • FREAK
    #43
    ezt buktad, hiába keresed a tudományos magyarázatot, ez van
  • rushman
    #42
    mit értesz ezalatt:
    Azt sem értem hogy miért kezel barátként ha egyszer szeret,[/]
    ?
  • Guest
    #41
    Kosárlabda? Hoki? Boksz? Atlétika? Autóverseny? Golf? :)))
  • FREAK
    #40
    az hogy nem panaszkodtak, nem jelenti, hogy minden rendben, csak annyit, hogy eddig megfeleltél :)

    viccet félretéve, nem a foci a lényeg, hanem inkább a sport (bármilyen, autó-motor, öttusa akármi), ez valahogy hozzátartozik....
  • Guest
    #39
    OK, csak nem igazán tudtalak elképzelni, amint lelkesen drukkolsz... :D