341
HOGYAN TARTSAM MEG A BARÁTOMAT?
  • Cat #202
    ja, válaszolj, lényeg hogy ő jelentkezett, és nem te cseszegeted :>
  • Buddy
    #201
    Ezt ne tőlünk kérdezd, cselekdj úgy, ahogy a legjobbnak látod....ha te írnád, én válaszolnék
  • Catherine
    #200
    Kaptam tőle két sms-t. Az egyik egy szerelmes sms, a másikban pedig azt kérdezi hogy mikor találkozunk?
    Most mit válaszoljak? Egyáltalán válaszoljak?
  • Catherine
    #199
    Hát lehet hogy nem lenne szabad lennie de én a fejemet merem rátenni hogy nem csal meg. Biztos hogy nem ez a gond. Ezen kívül viszont minden lehet.
  • Jony
    #198
    Bocs csak még annyit, hogy nincs olyan ember a földön aki biztos lehet benne, hogy nem csalják meg.
  • Jony
    #197
    Ja elég nagyképü a duma.:D Bocs ha tapintatlan voltam. A szőke szilikon meg csak poén. Attól független sok nőre igaz amit irtam.

    Szerintem egy ember minyima négy évenként változik méghozzá nem is akármekkorát. A szerelem nehezen éli túl ezeket a változásokat. Annak örülj hogy még nem házasodtatok össze, akkor ez sokkal nehezebb. Ha továbbra is hanyagol akkor vagy rendelni kell onnan amit már belinkeltek, vagy neki kell állni pasizni. Elvégre egy botpöcsü faszi szerintem ne várjon hüséget a nőjétől.:DD Csak még annyit, ha már véletlen nem szeret és nem meri megmondani hanem sunyiskodik, akkor meg lehet jobban is jársz ha otthagy.
  • Buddy
    #196
    kitartás....!
  • Catherine
    #195
    Esetleg ha végig olvastad volna a hozzászólásokat, kiderült volna hogy nem lógok éjjel-nappal a barátom nyakán, nem szólok bele hogy mikor találkozik a barátaival és mikor nem, és eddig sem csak velem foglalkozott. A problémám nem az hogy miért nem tölti minden percét velem, hanem az hogy lassanként egyáltalán nem akar velem lenni és nem tudom miért. Ezenkívül nekem is van bőven elég elfoglaltságom, nem ülök egész nap otthon. Szóval nem vagyok sem házisárkány sem begyepesedett vénasszony. Sportolni sportolok, azt viszont nem hinném hogy bejönne neki a szőke haj és a szilikon mell, amellett hogy én sem akarok ilyen lenni.
  • Cat #194
    ezekszerint mégse olvastad végig alaposan a topicot
  • rushman
    #192
    kell? kényszerített valaki? Pá..kozd
  • Jony
    #191
    Amúgy ha jól tudom 4 év az elég kritikus, úgyhogy van mér aggódni, meg nő is annyi van mint a szemét, normális férfi meg mint a fehér holló. Tehát érthető az aggodalom, pláne ez az első éves egyetem... Szóval ez a csak ő az igazi meg hogy más nem érdekel. Sajnos ha dob akkor is az élet megy tovább. Inkább gondolkozz úgy hogy lehet más palinak nagyobb szüksége lenne rád, az nem ennyire egoista és neked is jobb lesz igy.
  • Jony
    #190
    Akkor állj neki sportolni mint állat. Magassarkú Silikon +iszonyú szőke festett haj. Ezzel a sex problémát tuti megoldod.

    Egyébként meg utálom a nőkbe ezt az önzést, hogy a barátjuk állandóan velük legyen elfoglalva. Neki is van önálló élete, elég nagy a világ. Mellesleg a barátokra legalább akkora szükség van mint a barátnőkre ha nem nagyobb. Meg kéne értened, hogy 4 év után már nem csak veled szeretne foglalkozni. Szerintem aki otthon ül mindennap a nőjével és mellette az összes szórakozása hogy számitógépezik az egy gyöpös fasz. Hát mi van a haverokkal a bandázással a rengeteg röhögéssel stb... Szerintem ne akarj a haverodból droidot csinálni. Inkább azon gondolkodjál, ha már a barátodnak szaporodtak a programjai és nem tud annyi időt eltölteni veled, hogy te mivel mulatod az idődet, lehet otthon őrlődni de ez meg fog rajtad látszani és a végén télleg dobva leszel.
  • Mike at home
    #189
    gyomorforgato? akkor el sem kezdem olvasni
  • mikike
    #188
    remélem ebbe a topicba se kell többet benéznem

  • csabawarchief
    #187
    érdekes topic:))
  • Garfield
    #186
    Freak #76-os hozzászólásához én más oldalról is közelednék: nemcsak a 18. életév kevés még a Nagy ELhatározáshoz, de lehet, hogy ő is valami újra vágyik, "élni akar".
  • Garfield
    #185
    Rusnya közhely, de ehhez két ember kell...
  • Garfield
    #184
    De miért hagyjam elmenni? Ha már ezt tanácsolod legalább indokold meg! Ő életem nagy szerelme miért kéne szakítanunk?

    El tudod képzelni vele képzelni ha nem is a hátralevő 5-6-7 évtizedet, de egy-kettőt biztosan ilyen viselkedéssel? Mert ha igen, maradj. Ha nem, szakíts. (Mondom ezt annak fényében, hogy házasságról is volt szó, mint írtad.)
  • K.András
    #183
    "amugy meg ha te akarod a szexet es o meg szamitpgepezik akkor sztem a pszichologushoz kene mennie..."
    Ez nem biztos(bár lehet),de van olyan része is a dolognak hogy nem attol élvezed a sexet mert egyszerüen odatartják hogy nesze verjed bele...Szerintem van valaki más is a dologban!
  • Lynx_TWL
    #182
    hát nekem is volt már vagy 6 "Ő az igazi" de még élek:)
  • Cat #181
  • Buddy
    #180
    Hát ez nem a lelki-szolgálat, de gyere máskor is
  • Catherine
    #179
    Sziasztok! És még egyszer köszi a segítséget!
  • Buddy
    #178
    kompromisszumot kell kötni....különben nem megy

    vagy kötelességtudóan végignyomod a suli nehezebb szakaszát /mint én/....vagy átadod magad a szerelmi-zónának....ami oké, szép és jó, de úgymond hosszútávon nem elég, és nem lehet belőle megélni
  • Buddy
    #176
    de az iskola közepe-vége felé rájön majd, hogy lehet lazítani /gyengébb lesz a követelményszint a suliban/ és már rád is kíváncsibb lesz....ha ki bírod várni

    az első két évben én sem tudtam levegőt sem venni....most már jól elvagyok.....lehet menni mulatozni
  • Catherine
    #175
    Nálam suli és szerelem vagy fele fele arányban van, vagy a szerelem győz. Utána jönnek a barátok stb...
  • Buddy
    #174
    nézd úgy, hogy nem trehánykodja el a sulit, tehát van kötelességtudata....manapság ilyen szinten ez nem gyakori
  • Catherine
    #173
    Bocsi. Nem tudok fogalmazni. Amit a 86-os ban írtam az szerintem az ideális lány. Én nem vagyok az. Sajnos halál uncsi barna hajam van és alacsony vagyok.
  • Buddy
    #172
    szerencsés fickó lehet, ha ennyire ragaszkodsz érte....én büszke lennék rád
  • Cat #171
    mert nála mint irtam, más a sorrend - első a számgép második az iskola, te max. harmadik lehetsz
  • Buddy
    #170
    úgy értem támogatnád lelkileg.....vagy hogy szokták ezt mondani
  • Catherine
    #169
    Én megpróbálom úgy beosztani az időmet hogy rá is elég időm jusson. Ő miért nem?
  • Buddy
    #168
    De ha melléállsz tanulás terén, az jó pont lenne szerintem
  • Cat #167
    hm, a #86osban mást irtál, de igy visszaolvasva nálad az az ideál
  • Buddy
    #166
    Azért a felvételi/érettségi/nyelvvizsga elég piskóta az alapképzéshez képest, nekem elhiheted

    Ha eddig nem fordult be a fickó, akkor mostantól fog...úgy dobálják ki az embereket, hogy öröm nézni
  • Cat #165
    de nála mások a prioritások
  • Blasta
    #164
    Na megvolt a 19000-edik üzenetem is!
    Catherine neked sok szerencsét kívánok!

    A többieknek csak egy sima CSÁ! :-D
  • Catherine
    #163
    Szerintem nem vagyok szép max átlagos. Azt is leírtam hogy miért. Ja és szerintem súlyfeleslegem is van. 168 centihez vagyok 49 kiló.
  • Catherine
    #162
    Nekem meg az érettségi/felvételi meg a nyelvvizsga miatt kell rengeteget tanulnom, úgyhogy neki sem lehet több dolga mint nekem.
  • Blasta
    #161
    Lentebb már leírta.
    Szerintem csinos lehet...