302
Simpsons funoknak kötelező darab
  • NickNameer
    #302
    am nem tud vki valmi cheatet?
  • NickNameer
    #301
    @Stroci az obszervatóriumtól :O vagy mitől lefele xd ott van ahol fel kell menni a hidra na ott jobbra
  • Stroci
    #300
    Csáó!

    Ide már egy éve nem írtak, de segítség kéne!
    A harmadik pályán vagyok, amikor Lisa-val vagyok. Elakadtam, mert Nagypapival kellett beszélnem és az a lényeg, hogy meg kell szerezni az iskolabuszt Ottótól, de Ottót sehol sem találom. Állítólag a Ropi Táborban van, de azt meg egyszerűen nem találom. Segítsetek légyszí
    Köszi előre is
  • Doki17
    #299
    Én már azota rájöttem hogyan kell, a támadás gombal kell szétrugni, most pontosan nem tudom melyik az de nézd meg a billyentűkiosztásban.
  • Lbalage
    #298
    Ugyanaz a problémám, mint doki17-nek. az utolsó ketyerét hiába rugdosom, nem akar tönremenni...
  • Ice Cortez
    #297
    Hallod tök egyszerű pedig...!
    Elfogy az időd vagy miért nem tudod megcsinálni?
  • Ice Cortez
    #296
    Mondjuk megveszed tőllem eredetiben!
  • balu232
    #295
    Engem érdekelne a játék. Hogyan tudnám megszerezni?
  • Doki17
    #294
    Az első levelen a negyedik küldetés amikor Homérnak dolgozni kell mennie.
  • Ice Cortez
    #293
    Melyik küldetés is ez?
    Hányadik Levelen van?
  • Doki17
    #292
    Figyelj nem lámaság már vagy husszor megprobáltam és az az egy sose törik össze akármit csinálok mindegyiket sikerül szétzuzni de ezt egyszerüen nem lehet.
  • Ice Cortez
    #291
    Ne legyél ilyen láma hogy feladod és egyből mentés kell!
    Tök egyszerű megcsinálni csak gyakorolni kell egy kicsit!
    Nekem másodjára sikerült!


    Ha valakinek kell a játék eredetiben akkor írjon!
  • Doki17
    #290
    Helló nekem lenne egy olyan bajom az egyik küldetésnél hogy amikor az atomerőmüben össze kell törni a ketyeréket egy kivételével az összeset siikerül, de az utolsót sehogy se lehet megsemmisíteni, tudna vki adni ez utáni küldetésről egy mentést.
  • kaiser960
    #289
    megált a világ
  • kaiser960
    #288
    magyarosítás kéne
  • imagin friend
    #287
    gondolom olyan ruha kell
  • Crazy Mate
    #286
    Nem lehet benne,és hogy lehet beöltözni Evil Homernak?Amikor piros,és farka van és olyan mint egy ördög:)
  • imagin friend
    #285
    please mondjátokmeg hogyan lehet internetes módban menni mert nem enged de mindenhol azt írják hogy lehetlécci a válaszotokat e-mailban küldjétek
    [email protected]
    és gyorsan!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • imagin friend
    #284
    én megrendeltem a játékot és kiszállítással együt 3999Ft mert most utazzak fel pestre egy játékért így is megjött 2 nap alatt majd hétfőn lesz új videókártyám akkor majd felrakom
  • imagin friend
    #283
    kösz a linket innen legalább lehet letölteni
  • heyman8909
    #282
    http://the-simpsons.extra.hu/
  • levi1989
    #281
    szevasztok milyen programmal lehet átrajzolni a járgányokat a game-ban előre is köszi
  • vixo
    #280
    oksa,köszi,de már vmi csoda folytán müxik.De azért kösz!
  • Harly18
    #279
    Az exe fájlal van problémája. Keress egy no-cd crack-et, azzal lehet működni fog rendesen...
  • vixo
    #278
    hi all!
    Nem naon tudom,h fogok-e kapni választ a kérdésemre,mert eléggé régi a game,de csak most jutottam hozzá és tiszta poén az egész.Nah,a következő a problémám:amikor játszom a játékkal simán fut meg minden,csak kb 10perc után kilép a játékból és azt írja ki,h a simpson run and hit.exe hibát észlelt,ezért leáll...:( Tud valaki segíteni!PLZ HELP!Előre is Köszi!
    Simpson 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Since
    #277
    átírt konzolos game pcre, szerintem elég tré....inkább kisgyerekeknek való max 12-13 éves korig
  • Darkboy
    #276
    inkább töltsd le! :P

    de nem annyira éri meg! :P
  • Tom3 #275
    Megér 1990Ft-ot?
  • Tom3 #274
    Lehet összevissza menni a városban mint a Gta 3-ban?
  • maxius
    #273
    A kikötőben az egyik hajón: az oldalát betörve feljutsz a fedélzetre, ott menj végig, és visszfelé látsz egy nyitott dobozt, amelyben ott pihen a csónak
  • Darkboy
    #272
    és?
  • Glek
    #271
    amúgy a 2. pályán az összetört vonatba be lehet szállni (ahol apuval gyüjt jük a kukákat)
  • Glek
    #270
    És hol találom meg a 3. pályán sugárhajtású motorcsónakot?
  • Glek
    #269
    egyébként ha kell valakinek help az szóljon(utcsó pályán járok)
  • Glek
    #268
    Hello az egyik honlapon azt írták hogy van multi a hit and runban ez igaz?Meg ha bárki talált bármijen progit(patch,magyarosítás,trainer,cheat,és egyéb) hozzá az szóljon létszi
  • maxius
    #267
    háthát...Simpson rulez...
  • Davidka
    #266
    Hehe :DDDD
  • Slayerboy
    #265
    Ez is jó:

  • Slayerboy
    #264
    Találtam neked egy jó képet :D
  • maxius
    #263
    A 2. pályán hol van a "szuperautó"?
    (1.pályán rakáta autó 3.on rakéta meghajtású motorcsónak a 4.en a 4kerekű motor-féle izé)