4097
  • antijedi
    #652
    ott a pont... :)
  • schoma
    #651
    Felesleges találgatni. Majd holnap kipróbáljuk.
  • antijedi
    #650
    ez igaz és kis mapokon tényleg igy van de meg leetet volna ugy oldani hogy nagy mapok és akor lehet töb spy meg több merc is és simány lehetne ugyis sunyogni szerintem :)
  • HoTDoG
    #649
    Akkor mért van az, h van olyan multi videó, amin egy időpontban 3 merc-et lehet látni? :)
    SZtem nem 2on2 a max.
  • dikki*yysw
    #648
    Szerintem nincs olyan akadálya, hogy lusták/nem tudnak programozni/netkód/meg úgy egyáltalán semmi. Csak ők úgy gondolták, ez az a létszám ami mellett a legjobban lehet szórakozni, ezért csináltál ilyenre.

    Ott a kispályás foci. 3 vs. 3-ban kicselezel egy embert, nem ér vissza, máris 2vs3ban mehettek kapura. 5 vs. 5-ben már két embert kell elküldened, hogy fölénybe kerülhess. 10 vs. 10 ben nem lesz egy gól sem ha egy óráig játszol akkor sem.

    Nyílván egy olyan Spy csapatnak, akiknek nincs fegyverük, meg kell adni az esélyt, hogy ne 4-8 ellenfél járőrözzön, mert nem létezik akkora map amin lenne esélyük.

    De nyílván megnézted a MP videókat, szal ezt nem is magyarázom tovább.
  • peter31
    #647
    már "megvettem" majd holnap kiprószálom...
  • dikki*yysw
    #646
    De miért kéne mindennek felpörgetnie? Ahogy singleben is van painkiller meg Serious Sam az egyik oldalon, a másik oldalon meg pont a Splinter Cell, úgy miért kéne a multiban CSAK "felpörgetős" játékokat csinálni? Ez értelmetlen.
  • antijedi
    #645
    csak 2v2 4 player egy szerveren?? eheh azért lehetet volna valami kicsit komolyabb... :/
  • dikki*yysw
    #644
    2on2
  • Mr. Perfect
    #643
    Eltünt a nuke jel az immersion féle kiadásról az nforce-on.
    Vajon mi történhetett? Rájöttek a srácok, hogy mégiscsak műkszik a game?
  • Pupcika
    #642
    remélem hétvégére a multit is ki lehet proszálni nyten
  • Pupcika
    #641
    Toshiba 4xes 22222 ,- ér is van :D
  • Rusy
    #640
    már a király új pioneer 107 34000 brutto kinek kel rossz lg...
  • Rusy
    #639
    épp ez a lényeg hogy ezeket a játékokat azért játszák mer felpörget és szétlövöd az agyadat, én még idevenném a bírka battlefield vietnámot is, de ezeket a játékokat azért jáccák,nemtom elképzelni, hogy lopakodunk egymás ellen, megalszik a tej a szádban,
    inkább a splinter cell hangulat, lehúzom a redőnyt, tök sötét, felhangosítom az erősítőt, elfelejtem kivagyok, és kassan hömpölyögve megmentem a világot egyedül...
  • antijedi
    #638
    max játékosszámot énis krérdeztem de nem válaszolt senki :) amugy imyken kivül szeritnem még mindenki "vásárol"... :)
  • schoma
    #637
    OFF

    Milyen DVD író az?
    Ennyi pénzért?

    ON

    Látta már valaki multit? Vagy még mindenki vásárol?
    Mennyi a max játékosszám?
  • Pupcika
    #636
    nagy áttörés lesz ha kiváló lesz a multija
  • antijedi
    #635
    ott a pont..., ha jól megcsinálják hiánypotlo lehet...
  • HoTDoG
    #634
    Garantálom h nem fogsz benne csalódni.
  • dikki*yysw
    #633
    De miért van szükség midnig csak UT2k4-ekre, CS-kre, SoF2-kre? Miért nem lehet egy játék lopakodós multis? Ha szted nem illik hozzá, akkor ne játsz vele.
  • Pupcika
    #632
    nekem LG dvdírom van és az ára nem változott az elmúlt fél évben csak 5ezerpénzt
    45 helyett 40 most az egyik hypermarketláncban akciósan.
    a többi valóban lezuhant. Majd ha minden gyártó 8xes írója mindne boltban kapható lesz akkor kell venni majd 4xerest mert szarérhugyér lesz addigra :D
    és kár hogy nem adják ki dvd-n a gámát.
    szvsz praktikusabb 1 lemezen mint 4en...
  • dikki*yysw
    #631
    Elvileg cFos-al is, de nem akarok CS miatt ilyen szarokat feltenni.
  • Seth
    #630
    Érdekes, hogy a DVD írók ára rohamosan csökken...annó a CD írónál azért sokat kellett várni
  • Rusy
    #629
    ez is igaz, meg nem tudják kíírni annyian , habár már lassan ott tartunk dvd- írója is lesz minden embernek...
  • Rusy
    #628
    Pf szerintem (de ne kövezzetek meg) de ebbe a gémbe nem illik a multi, nem olyan a hangulata, ha multizni akarsz ott az ut2004, de nemtom elképzelni a lopakodást egymás ellen, esetleg a rendes dítmeccset...
  • ghost cb
    #627
    Nem jó a Crackfix! Letöltöttem, de crc hibával nyomott egy error-t.

    ???
  • dikki*yysw
    #626
    Szerintem az ár nagyon csekélyke mértékben nyom a latba, sokkal inkább azért terjesztik a játékokat még mindig inkább 6cd-n a dvd-vel szemben, mert számos embernek nincs még dvd-olvasója.
  • antijedi
    #625
    netlimiterrel megoldható :) asszem ez a neve :)
  • dikki*yysw
    #624
    Huh, most nekiálljak a torrentnek? Ha lenne vmi upload limiterem, még jó is lenne.
  • Seth
    #623
    Nyolc fejezet
  • antijedi
    #622
    egyre leszek kiváncsi a multiban: hogy fogják azt kiküszöbölni hogy a kémeket ne ugy kapdosák el hogy a mercenary-k feltekerik 2-3szorosára a fényerőt (akár driverből...) csak mert igy gyk tökéletesen kiegynesulyozatlan lenne... :/
  • Rusy
    #621
    Tom Clancy's Splinter Cell Mission PAck hát ez nagyon felbaszott a 3 pályájával amikor kezdtem volna belejönni game over remélem itt több pálya van..., valaki esetleg tudja mennyi?
  • Rusy
    #620
    Ja nem tudtam hogy csak dvd-n jelent meg az télleg szívás lenne ha nem lenne dvd-rip, amúgy a 3cd-s az full? én azt hittem egy butított változat, amúgy jó a gém, nekem a demo alapján egy kicsit színes volt, de nem olyan rossz nagyon jól néz ki, na átmék a topicjába...

    Arra értettem a doom 3-mat hogy az 4cd-n jelenik meg és amikor azt kérdezték lesz e dvd-s változat azt mondták nem mer 4cd legyártása olcsóbb mint 1dvd, ezért gondolom mivel a sc2 4cd nem jelenik meg dvd-n mivel olcsobb a cd, kb az ut2004 ami ugye 6cd az egyenlő 1dvd-vel és akkor ugye oly mindegy min jelenik meg...
  • Sephi
    #619
    Tankson. Akko' letoltjuk.
  • IMYke2.0.0.0
    #618
    1. rész: Tom Clancy's Splinter Cell
    1. rész küldetéslemeze: Tom Clancy's Splinter Cell Mission PAck
    2. rész: Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Seth
    #617
    De annál azért jóval több
  • Seth
    #616
    Mondjuk kicsit Expansion szagú
  • Seth
    #615
    2.
  • Sephi
    #614
    Tudom hulye kerdes de nem kell anyazni...

    Ez a Pandora Tomorrow ez a masodik resz vagy csak Expansion?
  • bogyoka
    #613
    Az a giga engem is érdekel, mi szombaton szedjük le.