4097
  • IMYke2.0.0.0
    #692
    Az kell az online.hoz.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Petko
    #691
    valaki ha tudja szerezze mar meg a legujabb imsdox os cracket, mert hatha tudnank azzal szervert beuzemelni... a deviancos masodik is szar mer szetbarmoltak a szerver reszet
  • ACE
    #690
    Működik valakinél? Nálam crack után ezzel a hibával elszáll rögtön a Single player kiválasztása után:
    General protection fault!

    History: UD3DRenderDevice::SetRes <- UWindowsViewport::TryRenderDevice <- UWindowsViewport::OpenWindow <- UGameEngine::Init <- InitEngine
  • TopGun
    #689
    Nekem tokeletesen mukodik a kitomorites! te hogy csinaltad? 2 file van benne! mind a ketto kell a crack fix-hez? mert az egyiknek shadowstrike_static_retail.exe ez a neve, gondolom nem sok koze van a Splinter Cellhez?
  • hykao #688
    Megnéztem a full szövegállományait, és a demóhoz eddig lefordított szövegállományokhoz képest nem olyan vészes a többlet. Úgyhogy remélem elég hamar elkészül a magyarítás.
  • hykao #687
    ...de én nem tudom felpakolni...mert LCD-m van (max.1024x768)
  • insp
    #686
    Én antialiasing mellett sem vettem észre ilyen jelenséget az első résznél. Annyira nem is zavar a "cakkos élek" dolog. Felpakolom 1600x1200-ba is nincs AA-ra szükség. :)
  • hykao #685
    *ericsson
  • hykao #684
    LOL, itt a beígért Ericcson telcsi...
  • Pityuka Fővezér
    #683
    Szép a grafix, kár, hogy semmit nem látsz belőle, hiszen fekete-fehérben tolod végig a night vision miatt. Meg túl könnyű hard fokozaton idáig. Párizsban vagyok, a második küldi. Remélem később bedurvul.
  • bulis
    #682
    Köszi! A linkelést jól csináltad, de a kitömörítésnél "lemezolvasási hibát ír". Inkább küld el e-mailben: [email protected]

    Köszi!
  • hykao #681
    ez a multi és single menü közti átmenet elég gáz...
  • Al Bundy23
    #680
    fejcsük meg hoyg lehessen multizni :)
  • schoma
    #679
    Hát ha ezt is az Automex adja ki kis hazánkban, akkor jó sokat kell várnunk.

    Nem baj, este game ezerrel. :)
  • Mikiller
    #678
    Hi!
    Fetöltöttem azt, amit tegnap leszedtem onnan.
    Part1
    Part2

    Remélem jól csináltam a linkelést, mert nem ehhez vagyok szokva:-)
  • Breki33
    #677
    szia
    téged is látni? :-)
  • diegoam
    #676
    Én egy tesztben úgy láttam a minimum követelménynél, hogy 3,3 Giga szükséges.
  • bulis
    #675
    Valaki egy működő linket a jó crackfix-hez Please! Az 553-as hozzászólás linkje nem működik.
  • Vukodlav
    #674
    No megnéztem a játékot, és meg kell mondja elképesztően jó!! Rákukkantottam a multira, igaz csak a traninget engedélyezi, de valami frenetikusnak ígérkezik. Már alig várom, hogy a boltokba kerüljön (erre még várhotok jó sokat), biztosan rávetem magam!
  • Mr. Perfect
    #673
    Az a fényes dolog ott a háttérben azon kívül, hogy jól néz ki micsoda? Mondjuk leginkább tűznek nézném, de nem lehet jól látni.
  • dikki*yysw
    #672
    Bár nem néztem, de taln francia nyelvi fileok és más játékok trailerei, szal úgyahogy felesleges sztem.
  • dikki*yysw
    #671
    Én és hykao írunk, nemsokára benne lesz altopicban az eredménye! :)
  • Coolfire
    #670
    Nem tudja vki mi a valagnak a 4.-dik cd?Azonkívül,hogy a crackfix elfér rajta..:)Na már a bilincset alig bírtam kinyitni..mi lesz még itt..:)
  • PREMIERE1
    #669
    Nem tudom elképzelni, hogy tudtak ebben multit csinálni. Tudne erről írni vki egy hosszabb bemutatót?
  • hykao #668
    Mindösszesen egy dolog idegesít (de nagyon!!!), a rohadt konzolos HUD-on kívül: LE VAN TILTVA AZ ANTIALJASSÁG!!!
    A hivatalos UBI fórumon rákérdeztem erre, valamint, hogy ez Nvidián is így van-e, vagy csak az ATI esetében.
    Az volt a válasz, hogy az engine sajátosságai miatt, és igen Nvidián is (merthogy korábban - amíg nem volt tiltva - bekapcsolt FSAA-nál egyes fényforrások "átvilágítottak" mindenen)....
    ...én azért örültem volna, ha választhatnék, hogy inkább egy kis átvilágítás, de síma élek, vagy fűrészes élek, átvilágítás nélkül (kis átvilágítást választottam volna)...
  • Gandibá
    #667
    Még mindig nem tudja senki, hogy mennyit rak fel a gém?
  • tommmyv
    #666
    Te addtól még kiírhatód egy dvd-re a 4 cd játékot.
  • Bucser
    #665
    A probléma az hogy nincs itthon d-m és úgy gondoltam, hogy veszek egy nagyobb vinyót inkább mint hogy fogyoeszközre költsem a pénzem amivel nem vagyok előrébb. Ugyanis 41 giga a megosztásom és van összevissza 60 giga discspace. mellete fennt van még medieval total war meg Mw4 merc. ennyi.. Nagyobb vinyo jobban megéri mai eszem szerint mint hogy cd-t vegyek, mert akor van hol tárolnom átmenetileg ugyanis a tejszínről meg nem akarok lejönni:)
  • insp
    #664
    Hmmm. Nálam eddig hozza az első rész színvonalát, sőt...
  • dikki*yysw
    #663
    Bízunk a teamben! :)
  • Lifeforce
    #662
    gáz...
    Nem tudjuk működésre bírni :(
    Majd holnap folyt. köv. kipihenten csak eszembe jut valami :)
  • hykao #661
    Ha netántán nem menne a fullban a multi, akkor holnaptól azért ki lehet majd próbálni, ráadásul nem is foglal annyi helyet:
    Kihírezték a hivatalos oldalon, hogy a multi demó, holnap - helyi idő szerint - 18 órától elérhető lesz!
  • antijedi
    #660
    amugy töröld max le mw4et azis sokat foglal :) meg irj ki dolgokat cd-re :)
  • antijedi
    #659
    énis erre kalkulálok, bár én kettőben gondolkoztam, elviegl még azis kijön belőle :)
  • Bucser
    #658
    KELL EGY NAGYOBB VINYÓ!!!!! Nembaj sulinet majd ad egy 160 G-set:)) csak hol van az még:))))
  • Bucser
    #657
    Doh hogy nekem is ilyenkor kell Soppranost szednem... Pillanatnyi helyem sem marad semmire:(( Lehet gamekat is törlök... pedig ígéretesnek hangzik a cucc....
  • Rusy
    #656
    Hát jaja én is kipróbálom mindenképpen, ezt úgyse a villámkezű ut meg quake rajongók jáccák, kíváncsi vagyok, mennyire lesz kiegyensúlyozva, és rákényszerítve az ember a lopakodásra...
  • Pupcika
    #655
    izgalmi állapotban vagyok (milyen lesz a multija?)
    lol
  • dikki*yysw
    #654
    "de akkor se hiszem hogy lopakodni fogunk..."

    muszáj lesz, mert különben fossá lőnek!
  • Rusy
    #653
    Én nem mondtam hogy kéne, sőt már én is unom a felpörgetős gémeket, csak kérdés nem lesz e unalmas, amúgy télleg a 2vs 2 az jó nem annyira gáz, nemtom milyen játékmódok vannak, mer ha pl mint az ut2004 assault az király vagy ez a kémesdi, de akkor se hiszem hogy lopakodni fogunk...