4097
  • hykao #732
    TÖBBIEKNEK: a ma 18-tól letölthető multi demóra gondoltam (azzal biztos lehet multizni)...
  • hykao #731
    A probléma ott kezdődik, hogy ACE-nek nevezed magad, és ilyen problémákkal küzködsz....
  • hykao #730
    Nem tudom kit kavarsz össze vissza a driverekkel, de még egyszer mondom: nálam ment 4.2-vel, 4.3-al, és most az OMEGA féle 4.3-al (és nem történik lassulgatás drivercseréknél).

    Ha meg a kérdésedre - segítségképpen - kapott válaszok csupán szemtelenséget váltanak ki belőled, akkor -le!!!
  • HoTDoG
    #729
    Tudom nincs köze a játékhoz, de a telepítő menü igénytelen, ronda...
  • ACE
    #728
    4.2-es driverrel már nálam is megy faszán, de 4.3-mal el sem indult... itt kezdődik a probléma
  • AndrewCB
    #727
    Akkor most elárulom, hogy az nem jó semmire! Úgyhogy elöször informáld magad mielőtt mást nézel hülyének!
  • ACE
    #726
    És Neked milyen vasad van?
  • insp
    #725
    Andrew tudja, ne aggódj...
    Ha viszont össze tudod hozni, hogy működjön, akkor oszd meg velünk plíz, mert sok hozzáértő szakinak nem sikerült egyelőre...
  • Gandibá
    #724
    Most kijött valami crackfix, nemtudom hogy mit orvosol. Holnap leér a játék, majd akkor kipróbálom.
  • AndrewCB
    #723
    Azt tudom, hogy van multija, de törést is tudsz hozzá???
  • Rusy
    #722
    ez engem is érdekelne...
  • Gandibá
    #721
    Kár hogy tudatlan vagy és ebben a részben már van multi :P
  • Rusy
    #720
    Nehogy azt hitt hogy az nvidia sriverei jobbak, tapasztalatból mondom nekem két gépem van egy radeo 9600pro, meg egy ti4200, de ott se sokkal jobb a helyzet, szerintem mindent összevetve az ati a jobb az utóbbi időben, de nem akarok vitát kezdeni e téren...
  • Devilke
    #719
    Tuti nálad van a baki mert nálam is "Maxon" megy sőt még az Ati driverben 4x vons. és 16x ant. is be van kapcsolva. Nagyon szépen megy a progi Atin.
  • AndrewCB
    #718
    Kár, hogy nem lehet vele multizni! :)
  • ACE
    #717
    Ennyire elmaradott nem vagyok hogy 9.0b-nél régebbi DirectX lenne fent. Na ennyit erről, 4.3 uninstall, 4.2 felrak, és most megy... ATI-nak jók a driverei, mi? :DDD
  • HoTDoG
    #716
    Énis énis!
    Már lentvan, csak fel kell rakni.
  • CarajoEsp
    #715
    Énénén!!!!
  • hykao #714
    Na, este ki jön multizni???
  • hykao #713
    Te mikről beszélsz???
    Az ATI mára már minden tekintetben veri az Nvidiát!!! Driverekben is...
    Nálam ment a demó (és most a full is) 4.2-vel, 4.3-al, ezzel biztos nincs gond.
    Valami más a hiba nálad!
    Milyen DirectX van fenn???
    9.0b kell, ha nem az lenne fent esetleg.
  • grebber
    #712
    Lehet ebben ugy multizni hogy én csinálok egy szervert és a haverom belép hozzám ip cim alapján vagy máshogy???
  • ACE
    #711
    És miért képzeli, hogy valami ősrégi drivert használok??? Egyébként most hoyg felraktam a régit, minden belassult, és semmi nem megy :D Na gratula ATI, ez volt az uccsó hogy bíztam ebben a szarban...
  • Breki33
    #710
    ne veszekedjetek
    sztem mikor beirta a te beírásod még nem látta
  • ACE
    #709
    Egyébként most felrakom a 4.2-est, de ha bejön a sejtésem, hogy ezek a driverek visszafele cseppet sem kompatiblék, akkor lehet keresek erre is vevőt... utálom a drivercsereberét.
  • ACE
    #708
    23.000
  • ACE
    #707
    Ha mindent elolvasnál és figyeltél volna, akkor rájöttél volna hogy 4.3-as (legújabb) Catalyst van fent, és akkor az én rinyálásom sem tűnt volna annak, amiért Te is rinyáltál.
  • IMYke2.0.0.0
    #706
    Szívesen...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • IMYke2.0.0.0
    #705
    Ja, és 4.2 alatti driverrel is megy, de az induláskor szól, hogy lehet, hogy jobb teljesítményt kapnál, ha 4.2 (és feletti) drivert használnál...!
    Nekem megy a Játék, és míly meglepő: ATI-m van.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Breki33
    #704
    köszönjük
  • Breki33
    #703
    mennyiért adod

    csak kiváncsiság
  • IMYke2.0.0.0
    #702
    Nekem: ATi Radeon 9500 Pro 128MB
    Ha kicsit is vetted volna a fáradtságot, és belenéztél volna a Játék telepítő szöveállományába - nem csak átklikkelgetted volna az összeset - akkor olvashattad volna, hogy a Pandora Tomorrow minimum 4.2-es Catalysttel megy! - S mellékelték is azt a Játékhoz!

    Szeretem, amikor rinyál valaki, de hogy mindent meg tett volna, az kizárt...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • ACE
    #701
    Nem elfekvőben, épp eladás alatt van. Legújabb Catalyst (4.3) van fent... Most rakjak fel régebbit?
  • Breki33
    #700
    nemtudom
    ATI_m még nem volt
    nem akarok hülyeségeket mondani
    de úgy tudom az új driverek már megbíthatóak

    amúgy csak úgy elfekvőben tárolsz egy TI4200-at?
    Nekem speciel az van kb két éve és nagyon meg vagyok elégedve vele.
  • ACE
    #699
    drivercsere... na ez a másik amitől féltem, és mostantól minden játéknál drivert fogok cserélgetni???
  • ACE
    #698
    Mingyá visszarakom a Ti4200-omat, és kipróbálom...
  • Breki33
    #697
    hykaonak ATI-ja van és nála megy nyugi
    lehet egy drivercsere és jó lesz
  • ACE
    #696
    Szóljon már valaki akinél megy rendesen!
  • ACE
    #695
    Igen az ment, na lehet hogy most fogom megbánni hogy suxx ATI-t vettem, ha tényleg az a baja...
  • Breki33
    #694
    ez nagyon videokarisnak hangzik
    de ATI-hoz nem értek
    a demo ment?
  • schoma
    #693
    2146 MB-ot rak fel a Windows szerint.