4097
  • Lacc
    #1296
    Valaki nem indít servert? Mert úgy látom most nincs :(
  • antijedi
    #1295
    énis msot tartok a vonatnál azal a különbségel hogy én a demot nem nyomtam :)
  • Lacc
    #1294
    Egyész jó kis game ez single-ben is. Most tartok a demo-s vonatos pályán.

    Egyébként kár, hogy még nem oldották meg a tört-verziós multit... Gondolom nincs is rá sok esély, hogy meg fogják, bár azért én reménykedek :) Kár lenne érte, de 10k forintot meg nem hiszem hogy emiatt megér.
  • a.carkey
    #1293
    Fent volt. :( Még mindig kiírja:
    "History: ConfigUI <- InitEngine"

    A multit nem tudtam, bár gondoltam, hisz ubi ... :(
  • antijedi
    #1292
    nah mivan ha nem vagyok senki nem szervez multit? vagy csak nem irják be a forumba? :)
  • Knox
    #1291
    Köszi a segítséget! Felraktam, tényleg lejátszik mindent! A gond viszont a hangkártya driverem volt! de már orvosoltam! thx
  • hykao #1290
    Mi a teendő??? kb. 20-at visszaolvasni...
    ...amúgy crackfix!!!
    A multihoz - legalábbis egyelőre - egy eredeti játék kell cd kulccsal.
    Demóval multizik még mindenki.
  • a.carkey
    #1289
    Sziasztok!

    Meg tudja mondani valaki, hogy mi kell a multihoz? Nálam állandóan CD-t kér. (Csak meg szeretném nézni ...) Meg kiírja ezt:

    "History: ConfigUI <- InitEngine"

    Mi a teendő?
  • hykao #1288
    nm, ha ilyeneket kérdezel, írd ki, előre, hogy:
    SPOILER!
  • Beepee
    #1287
    thx
  • hykao #1286
    *sorban
  • hykao #1285
    nem kilőni kel!!! (nem is tudnád mert felfelé néz, mivel ezek légvédelmi féle lámpák)
    hanem lekapcsolni.
    felmászol a létrán, és lekapcsolgatod őket sorba.
  • Beepee
    #1284
    az meg volt addig nem tudtam hogyan lopózzak el a 3 őr mellett de már megvan, most az van hogy ki kell lőnöm a spotlámpákat a faluban vagy ilyesmi...de nincs is annyi töltényem meg nem tudom a miértjét...kéne jobban tudni angolul...vki help? mi most a teendő?
  • grebber
    #1283
    Majd felteszem én is azt nyomom vadul!
  • Gandibá
    #1282
    Tegnap este lejött a gém. Már alig várom hogy tolhassam vele, de sajnos nincs hely. Előbb végignyomom Far Cry-t, még van pár pálya, és utána sunnyogás ezerrel! :D
  • hykao #1281
    nálam kérte az installnál, és másolt is róla, de volt akinél nem kérte.
  • hykao #1280
    akkó' nem jól raktad föl!!!
    két fájl van, mindkettőt ki kell cserélni!
  • hykao #1279
    olvass vissza...
    ...de a megoldás: járj a fényben...
  • hykao #1278
    végre...
  • __csokisfiu__
    #1277
    sziasztok. a négyes cd kell egyáltalán?
  • RemX
    #1276
    Csumeee!! NEkem is ez a baj : General protection fault!

    History: ConfigUI <- InitEngine

    Feltettem a crackfixet, de még mindig ugyanaz a baj... kell még mást is feltenni????
  • Beepee
    #1275
    ERlső pályán a követségen mikor a csajt kell megtalálnom az udvar végén a toronyban, csak a Hall-on kersztül tudok menni? mert ott mindig észrevesznek az őrök és késöbb lelőnek...van vmi másik útvonal hogy ne vegyenek észre? bocs ha már volt
  • IMYke2.0.0.0
    #1274
    SPLINTER CELL: PANDORA TOMORROW v1.0 [ENGLISH] NO-CD/FIXED EXE (237KB)

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Lacc
    #1273
    Akkor kereshetem a crakcfixet
  • hykao #1272
    crackfix!!!...az isten áldjon meg.
  • Lacc
    #1271
    Help! Most szedtem le a full-t, de mikor indítom a single-t, consolba kicsapja hogy "General protection fault!

    History: ConfigUI <- InitEngine"

    Valaki már korábban berakott erről képet, akkor hogy lett megoldva a dolog? Bocs hogy nem keresek vissza de a lekorlátozott chelloval kínszenvedés betölteni az oldalakat :(
  • antijedi
    #1270
    lehet en akkor mashol voltam es pont nemlattam :)
  • hykao #1269
    ki is írta, hogy semlegesítettek, és elterültem mint a nagyalföld...
    a társad még be is írta, hogy: LOL, v. valami ilyesmi...
  • antijedi
    #1268
    hmmm, öszintén szovla nem emléxem :)
  • hykao #1267
    honne működne!!! nem emlékszel, ma amikor kezdtünk, a társam egyből a nyakamba ugrott véletlenül...
  • antijedi
    #1266
    eheh :P
  • dikki*yysw
    #1265
    Holnapra lesz egy javaslatom, de most nem mondom el, mert megyek el itthonról, és nem akarom hogy nélkülem játszátok! :D
  • antijedi
    #1264
    kérdés: mivel tudja spy elkapni enemy nyakát? mert nekem még nem sikerült
    másik: az a modszer hogy enemy nyakába ugrasz és akkor elájul még itt is mukodik?
  • antijedi
    #1263
    a matrix style nál arra gondolsz amikor nekimesz falnak felfutsz es viszaszaltozol? mert neha jol jone falon futas ugy hogy ne csak felfele hanem viszintesen, de az már nagyon unreal lenne :)
  • dikki*yysw
    #1262
    Én még csak a mozgásokat csinálom, nem is tudtam, hogy van ilyen mátrix-style falon az ellenfél feje fölötti átpörgés :))

    Sztem már csak holnap délelőtt, de akkor csakazértis elkészülök a info-pagedzsel.
  • Lacc
    #1261
    Na már vagyok én is, most megy a multi-móka magyar server? :)

    Mennék egy kis lopakodásra. Egyetértek Dikki kollégával, rengeteg lehetőség van a multiban azzal a sok kis biszbasszal. Főleg a Spy Bullet tetszik nekem nagyon! Hasznos jószág.
  • hykao #1260
    tudom
  • dikki*yysw
    #1259
    NEEEEEE codec pakkot NEEEE!
  • dikki*yysw
    #1258
    Amúgy készül a multiplayer "cikk" (inkább info-oldal) és döbbenet. Tegnap egy órát játszottam, és a lehetőségek kb. 5%-át használtam!

    És ez egyetlen pálya volt csak...
  • dikki*yysw
    #1257
    Ubisoft Shanghai. Az Kína :)