4097
  • hykao #1456
    demóval multizunk egyelőre!
  • Jack_x
    #1455
    Szevasz.

    En kiprobálnám neten,de kéri a cd-keyt.Hogy tudnék en csatlakozni a te szerveredre schun jelszoval?
  • Mikiller
    #1454
    Hi!
    Most én is leírom,hogy én mit szívok ezzel a játékkal az elejétől fogva. Az első telepítéskor meglepődtem,mert nem kérte a 4.CD-t!!, mondom ok, biztos csak valami DX 9.0b van rajta, meg talán GameSpy, estleg még néhány driver.Bemásoltam mindent ahogy kell,de amint indítom a játékot nem csinál semmit,csak a logo képet rakja ki a desktpon.Megnézem mi van a 4. CD-n, hát látom, hogy data.cab file.Leszedtem vissza a game-et, majd újra installáltam, és ekkor már kérte a 4.CD-t(ez érdekes).
    Crack-ek a helyükre, game indít, és megy is.Játszok kb. 5 percet, amikor egy auto save-nél kifagy a játék a szokásos protection failed...szöveggel.Indítanám újra,de megint a logo kép fogad fagyással.Restartolom a gépet, újra megy a játék, kb a 3. auto save után újabb fagyás, procedúra imétlődik.Configom:ABIT TH7II,768Mb RDRAM,Saphire ATI 9500 Catalyst 4.2,de már a 4.3-at is felraktam(ezzel is ua.),Intel P4 [email protected] proci,Audigy hangkártya.
    Én így játszok, és nem érdekel, hogy így szívat a gamma,de akkor is végigviszem.
  • hykao #1453
    Na indítok egyet, ha van kedve jönni valakinek (meglátjuk nem-e lesz lagos, nem egy szupergyors a netem)
    jelszó a szokásos: schun
  • hykao #1452
    Los Angeles-i Nemzetközi Repülőtér.
    Segíteni nem tudok, mert még nem tartok ott.
  • hykao #1451
    Má' ne haragudj, de nincs igazad.
    A történet, erőssége ennek is, és az első résznek is az volt.
    Nem véletlenül díszeleg ott Tom Clancy neve!
    A szöveg valóban gyorsan gördül, még a magyarítással is kapkodva lehet elolvasni.
    Viszont ennél nagyobb baj, hogy egy csomó párbeszédet nem feliratozik a játék.
  • bon
    #1450
    Nos akkor pontosítok hátha így már tud segítenni valaki LAX International Airport nevű pálya első részével már végeztem bejutás a reptére a csomag szállító egység kitakarítása. A pálya második részén vagyok elakadva bejutokk egy vároterem szerüségbe ott megölök mindenki tmajd a compuerből megszerezem a vele szembelévő ajtó kódját ott lemegyek majd egy irodába juttok ott egy faszi telefonál az őr meg kinyirja én meg az őrt őltem meg. A szomszéd terembe egy előadás éppen végetér ott is helyreraktam mindenki. Ettől kezdve nem tudom mit kell csinálni. Köszi a segítséget
  • Lacc
    #1449
    A történek nem az erőssége ennek a résznek sem, de az elsőnek se nagyon. Kicsit túl gyorsan vezetik, alig tudom elolvasni hogy most mi van. Mindegy, attól függetlenül nagyon tetszik a játék :)

    Gyerekek multizzunk már! :) Valaki akinek van kedve nyomhatna egy servert.
  • hykao #1448
    valamilyen reptéren...LOL
    látom te is vágod, hogy mi a történet...
  • bon
    #1447
    Üdv a 8. pályán valamilyen repteren vagyok, egy több szintes épület egyik emeletén az emeleten van egy mozgollépcső ami a liftekhez vezet a lifteket (3db) két kamera figyeli a liftek nem müködnek. ha lenézek az emeletről látom, hogy a földszinten emberek sétálnak ha hőérzékelővel nézek elfelé látok 3db embert egymás melett de nem tudok semmit csinálni velük. Na itt vagyok elakadva nem tudom mit kell csinálni már mindenkit leütüttem vagy megöltem (csak a teroristákat lehet megölni). A segítséget köszönöm.
  • hykao #1446
    SPOILER!
    Ez az első pálya, és ha még nem lenne egyértelmű számodra, helyszín: Kelet-Timor, Dili, Amerikai Nagykövetség

    Te visszamentél DS-hez, ahelyett, hogy kimentél volna, átvágtál volna az udvaron, és megkefélted volna INGRIDET.
    Arra figyelj majd, hogy úgy kell kefélni, hogy a jobb alsó sarokban lévő csúszka, minél jobban kilengjen jobbra-balra, mert csak akkor enged tovább!!! Ha már kiírta, hogy: "Ja, ja spritz...", akkor teljesítetted a küldetést.
  • Matthewpamer
    #1445
    ugy kezdődött hogy kihallgattál egy beszélgetést.az első páyla 2.része akkor így mondom.
  • Matthewpamer
    #1444
    itt:

  • hykao #1443
    SPOILER!
    Pontosan mondjad, hol vagy! Milyen ország, stb.
    Második pályán már nincs Ingrid, a 2. pálya Franciaországban játszódik LOL.
  • DePreSsZYo
    #1442
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Matthewpamer
    #1441
    és hol van?
  • hykao #1440
    Hogy lenne már Ingrid egy csákó, te...te...agysebész, te elmeharcos...LOL.
    Ingrid az egy bazzeg...
    ...és mit kell csinálni???
    Hát meg kell baszni bazz.
  • hykao #1439
    Köszönöm a bizalmat. Egyelőre úgy néz ki, hogy Peter is leáll (miután informáltam a full magyar kijövetelről).
    Mondom, megpróbálom felvenni a kapcsolatot az AUTOMEX-el (de csak kedd után, mert keddre el kell készülnöm egy közhasznú beszámolóval), meglátjuk mi lesz.
    Azt megigérhetem, hogyha mégse jelenik meg magyarul, vagy gagyi lesz, akkor mindenképp megcsinálom!!!
  • Matthewpamer
    #1438
    tényleg egy csáko?nem mondod?de mit kell csinálni.
  • hykao #1437
    Gratulálok: neked Ingrid az egy csákó...LOL
    Az ilyen kérdésekhez írjátok már oda, hogy:
    SPOILER!!!
  • hykao #1436
    Mit nem értek??? NoCD-t felraktad barátom??? (nem a crackfixet!!!)
  • Breki33
    #1435
    tudom bocsi olvastam de igazából a te munkádban jobban bíznék
  • Matthewpamer
    #1434
    amikor megtaláltam a 2.pályán azt a csákot,valami ingrid,és leütöttem mindenkit,akkor mit kell csinálni?
  • Matthewpamer
    #1433
    guba figyelj.letöltötted a játékot,volt hozzá egy rar fájl,amiben volt 2 exe.már ha a hdc-ről szedted.és azt a 2 exét berakod a az ofline/system mappába.ott felülírod őket és indítod.
  • DONGUBA
    #1432
    Te most mit nem ertesz?????NEM MEGY SEHOGY
  • hykao #1431
    *lényeges
  • hykao #1430
    A vastagbetűs rész neked szól!
  • hykao #1429
    Bazzeg mountold már be azt a kurva harmadik cd-t!!! Vagy rakd fel a NOCD-t is, különben ha még százszor próbálod elindítani, akkor se fog!!!

    Hihetetlen, hogy ilyen faszságok miatt teleszemetelődik a topik, a kényeges dolgok meg legördülnek, és ugyanazok a kérdések érkeznek kb. 50 hozzászólásonként.

    Más: már írtam, Peter is elkezdte a magyarítást gőzerővel.
    Bővebben kukk: #1332
  • Tikal #1428
    nekem már ravenel is voltak gondjaim akoriban, sőt ghost reconnal is, köcsög ubi szopatott rendesen már akkor is
  • DONGUBA
    #1427
    Nekem is fasz kivan mert nem megy a jatek.
  • Tikal #1426
    multiban miért nincs nekem anitaliasing? :)
    elég idegesitő hogy fps is leesik multiban... pff ..
  • zoli80
    #1425
    nemis faszkivan akárhányat csináltam,sima volt már akkoriban is.
  • zoli80
    #1424
    faszkivant én csináltam még a ravenhez:)
  • DONGUBA
    #1423
    Egyszeruen nem megy.MIndent ugy csinaltam ahogy mondtatok ujratelepitettem meg stb de nem megy.
  • DePreSsZYo
    #1422
  • Tikal #1421
    nekem vmi immersion féle verzio jön, ahhoz is jo a deviance crackfix? :)
  • Tikal #1420
    ez az ubi.com egy otvaras szar, nem tudok bejelentkezni azaccountommal... nem tudok uj nevet csinálni mert mindegyikre azt irja hogy létezik. Szerintetek létezik péyan név hogy faszkivan, meg bazdmeg? mert ezeket beirom, az se jo neki.... szoval vagy nem tud csatlakozni vagylétezik a user név.
    Mektek is ilyen fos?
  • Lacc
    #1419
    Na srácok nem tolunk egy multit? Inditanék én servert de korlátozott chelloval nem lenne sok értelme... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #1418
    Ha úgy csináltad volna, akkor nem kellett volna ennyit írkálnunk a témában!
    Még egy 13 éves is tudja, hogy ha az első oldalon nem találja meg a megoldást, de látszik, hogy a többi hozzászóló már nem küzd az ő problémájával, akkor valahol, korábban már megtalálható a megoldás...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Lacc
    #1417
    Nem ordibált. Irt :P