4368
Szal...
  • Xenu
    #4368
    Biztos adatlemezként írtad ki, az a baj. Használj imgburn-t, ott talán nem lesz elszúrva!
  • Oros12
    #4367
    Nekem senki nem segít másoknak meg mindenki!:@
  • Oros12
    #4366
    VALAKI SEGÍTSEN MÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Oros12
    #4365
    Jah ás 4* es sebességel írtam TDK DvD re!
  • Oros12
    #4364
    Hy!
    Ma lett bechippelve a PS2-m kiírtam a Need for Speed Pro Street et amit a netről szedtem le. Így írtam ki: Nero|Adat DvD|beadtam a fájlt|Burn és amikor berakom nem jácca le...:S Léccives valaki segítsen hogy hogy kell kiírni HELYESEN neroval előre is köszönöm!:)
  • turho
    #4363
    Semmi. Sőt, 1 kilobájtos is lehetne és dvd alapú :) (cd-s kiadások nem méret miatt, hanem a kezdő időkben gondolom gyártási költség miatt vltak.....)
  • Aramir
    #4362
    Minimális méret? Van ami 100 mega, vagy kevesebb, az is működik rendessen (igaz, az már cd-s). A kettőnek (méret <-> működés) szerintem nemsok köze van egymáshoz.
  • Beast Machine
    #4361
    kösz a választ!

    Egy kérdés még: mennyi egy PS2 játékok minimális mérete? 2.44 GB nem kevés? Eddig főleg ilyen 3.4 GB-os game-eket szedtem le, azok műxenek, és most nem akarok zsákbamacskát tölteni...
  • Csokis
    #4360
    Persze! Van pár darab NTSC-s játékom és gyönyörűen muzsikálnak (szintén Modbo 760).
  • Beast Machine
    #4359
    Hy mindenki!

    NTSC-s "biztonsági másolat" játékot PAL-os gépen tudok futtatni? Modbo chipem van a masinában...
  • Csokis
    #4358
    Már persze, ha nem nyúltál az alapbeállításához, azaz a Calculate Optimal van kiválasztva DL Media résznél.
  • Csokis
    #4357
    Sehogy mivel +R DL lemezre írtam! -R DL lemez ebből a szempontból (is) gagyibb. Ha +R DL lemezre írsz, akkor automatikusan állítja a rétegváltás helyét az ISO-ból.
  • Elmoking
    #4356
    Csokis !

    ImgBurn-ben amikor a god of war 2 írtad, akkor hogy állitottad be a
    rétegváltás mutatot ??/Layer Break//
    És a Use Layer Jump Recording (-R DL)-nél kivetted a pipát ?

    Elöre is köszi
  • turho
    #4355
    lassabban tölt és csúnyán felbőg. Ez a cd-s gamek sajátossága. Én is hanyagolnám, hacsak nem halálfontos :)
  • Funcájwarrior
    #4354
    Válaszodat köszönöm turho. ISO a fájl formátuma. Azaz az igazság hogy már kiírtam Alcohollal mint PS1 játék (csak így bírtam). Beraktam a gépbe, majd kis idő múltán beis jött Playstation 2 logo majd minden sötét és csúnyán felbúgott a gép. 16x-an írtam ki a legkisebben. De mivel mondtad, hogy szétbarmolja a CD a gépet inkább hagyom a gép többet ér mint pár óra játék.
  • turho
    #4353
    Nos, a kép kisebb felbontásúnak látszik (kissé csíkosabb vízszintesen) illetve a színek sem olyan szépek, néhány tv ki tudja írni hogy 60 hz.
  • Szabi DEMON
    #4352
    Jaszy a Tag-ot DVD-re írtam:) Kössz hogy figyelmeztettél.
    Turbo... Ezt nem tudom. Honnan jövök rá a megoldásra? PAL verzió van-e 5ből? Honnan tudom hogy NTSC-s-e a verzió ami megvan? :) Előre is kössz.
  • turho
    #4351
    Remeg és borzalmas a kép - nem lehet hogy szimplán NTSC a cucc, és a tv-ddel összeférhetetlen?
  • jaszy
    #4350
    A Tekken tag CD-s, cd-re írtad?
    Szerintem próbáld meg más gépbe is a lemezt! Nehogy a géppel legyen valami!
  • Szabi DEMON
    #4349
    Azóta: Kiírtam a Tekken TAG-ot is azt nem is akarja olvasni. (Más sajnos még nincs amit kiírhatnék próbaképp) A Tekken 5-tel is próbálkoztam. (Verbatim DVD-re írok) Alcohol 120-al is írtam egyet 4x-en és 8x-an. A 8x-nál érdekes jelenség lett: első próbára a namco felirat már normálsian jött be, a minijáték az elején rosszul amjd kb 5 mp elteltével az is helyreállt, a menü megint rossz majd a karakterválasztó képernyő jó... Ezt újraindítva már többször ez nem fordult elő ugyanúgy rossz votl mint az előbbiek. Ezek alapján a játék biztosan jó, vmit az írásnál rontok el...
  • PoisonChihuahua
    #4348
    Abból ahogy leírtad szerintem az a baj, hogy túl gyorsan írtad ki! Próbáld mag lassabban. (4X)
  • Szabi DEMON
    #4347
    Sziasztok. Előre élnézést ha már téma volt próbátlam visszakeresni, de nem talátlam megoldást. Szóval: PS2-re szeretnm kiírni a Tekken 5-öt. Tekken 5 [PS2][FULLDVD][English][www.pctorrent.com] a potnos neve, ha ez segít vkinek. Eddig 3 lemezt rontottam el. A végeredmény az hogy a ps beolvassa a játékot de remeg és borzalams a kép. A fejjel nem lehet gond mert más kölcsön kapott játék jól megy. Előszzör írtam ps 2 játékot. Amit cisnátlam először NERO-vel simán kiírtam képfájlként. 2. uyganezt 3-ra IMGBURN 8x sebesség. Mind3 lemez ugyanazt csinálta. Mi lehetne a megoldás?
  • turho
    #4346
    Olvas írott cd-t, és ha tudod a képfile kiterjesztését, egyszerű megállapítani milyen íróprogihoz készült. De ha rám hallgatsz, az ilyen gyanús cd-s cuccokat alcohol 120-szal írd ki. És ne használd sokat, a cd-alapú korai gamék nagyon pörögnek az olvasóban, jobban igénybe veszik azt.
  • Funcájwarrior
    #4345
    Nemrég szereztem meg az sw racer revenge című játékot és nem tudom hogy kell kiírni. A játék CD formátumú és ez a nagy gondom. Nem tudom kiírni. (Ha jól tudom csak írott DVD-t olvas a chipelt ps2, CD-t nem) Ha valaki tudna segíteni annak megköszönném.
  • Csokis
    #4344
    Olyan nagyon nincs, amire kellene figyelni. A lényeg, hogy csak 2,4x-es sebességen írd (Hiába lehet 4x-es sebességen is!) ImgBurn-nel! Csak az ImgBurn-nel írd, ne válassz mást DL lemez írásához (én mondjuk máshoz se használok mást ). God of War 2-t próbáltam, szépen olvasta a gép!
  • Xenu
    #4343
    Modbo chipes a gép amúgy
  • Xenu
    #4342
    Hali! A Rock Band-et akarom kiírni, de dupla rétegű lemez kell hozzá! Van valami, amit be kell tartani, hogy ne rontsam el a lemezt (Verbatim+)? Melyik pprogival érdemes, és milyen beállításokkal?
  • zozo1976
    #4341
    A nero sajnos nem tudja !Amikor megnyitom a nero,majd kivállasztom a dvd kép mentése menüt a fájl ki sem jön!Viszont alcoholnál ez jön ki!

    Típus: Media Descriptor képfájl
    Útvonal: D:\path of neo\
    Név: PON.mds
    PON.mdf
    Méret: 4472.12 MB
    Menet: 1
    Sáv: 1


    Menet 01:
    Sáv 01: DVD, Méret: 2289728(4.37 GB), Cím: 000000
    Ez már így ok!
    Köszi!
  • wrcfan
    #4340
    Sziasztok!

    ImgBurn-ben, a Build mod-nál melyik file system a legideálisabb PS 2-re írandó ISO szempontjából (gondolok itt mind film, mind játék szempontjából):
    ISO9660
    ISO9660+Joliet
    ISO9660+Joliet+UDF
    ISO9660+UDF
    UDF
    vagy teljesen mindegy, bármelyik megteszi?!?
  • jaszy
    #4339
    A néró tudja! :)
  • zozo1976
    #4338
    Sziasztok!

    Kicsomagolás után, kaptam két fájlt, az eggyik mds a másik pedig egy mdf kiterjesztésű! Melyiket kell kiírnom a dvd-re?Köszi!
  • gordonbass
    #4337
    köszönöm
  • Aramir
    #4336
    Próbáld meg pl UltraIso-val átkonvertálni iso-ra, vagy mountold be daemon toolsba, és lemezmásolással írd ki. Ja, és mivel bin fájl, valószinüleg cd-re kellene kiírnod.
  • kilcsir
    #4335
    akkor fájl->browser for file, megnyitod a cue kiterjesztést és kiirod
  • gordonbass
    #4334
    De van olyan játék is ami csak BIN-file-van.jó lenne ha leírnád,először is amihez van BIN+CUE.És mit kell tenni amihez csak BIN file van.
  • gordonbass
    #4333
    igen van cue fájl.
  • kilcsir
    #4332
    kell hozzá egy .cue kiterjesztésü fájl, ami a bin-el együtt szokott lenni. Nétd meg hogy nincs-e meg
  • gordonbass
    #4331
    Kérlek segitsetek hogyan kell a DVD Decrypter -el BIN fájlt kiírni.
  • Aramir
    #4330
    Az eleje egy dvd-re, a maradék mehet cd-re

    A géped viszi a DL lemezeket amúgy? Asszem gép és chip függő is a dolog.
  • Lalli1423
    #4329
    Dual layeres lemezre..