34735
  • underground2
    #78
    egy fontos kérdésem lenne, hogy a cd-kulcs csere, vagyis hogy két ember cserél egymássalcd-kulcsot, hogy az legális dolgo, vagy szabály ellenes?
  • chooselee
    #77
    Márciusi bocs...
  • chooselee
    #76
    látogass el ide: ATI

    Remélem még aktuális a cucc,mert 2007 majusi a dolog...
  • chooselee
    #75
    Jó az a game backup,főleg ha van dvd íród,vagy 2 partíciód minimum.Egy két játék még ráfér egy dvd-re,főleg ha azonos a motorjuk,pl source,mert akkor a nagyobb fájlok(a motor) csak egyszer vannak meg és két játék is használja.Én a Team Fortress 2 ről csináltam backup-ot.Alapban volt vagy 6 GB a steam mappa és csinált belőle vagy 3 GB-sat a steam backup.De van más megoldás is,kinek mi tetszik.Van egy pár hozzászólás a Team Fortress 2 topikban a 390 hozzászólás környékén.Van aki két partícióval csinálja,és rewin esetén csak a steamet rakja fel,a többit meg másolja a másik partícióról,vagy van olyan aki kiírja a gcf fájlokat és a többit meg letölti megint hozzá.De keress rá a topikra amit írtam és olv el ott és válassz+próbálgasd melyik a kézenfekvő neked...
    Üdv.
  • Bence94
    #74
    helo ati kártyám van és úgy tudom ahhoz adnak ajándékba játékot-kat.ha jár akkor mit kell csinálnom hogy megkapjam fent van a steam fiókom is van?
  • RMarvin
    #73
    kérdés: ha steam-en keresztül töltök le egy játékot (pl Episode 2) hogyan tudom magamnak eltárolni? Mert ha pl csinálok egy gyalut a winyómon, vagy oprendszert cserélek, akkor ne kelljen már újra letölteni az egész játékot.
    A Game Backup pedig nem valami kóser, mert a Half-Life 1(!) Deathmatch-et ~3,4 GB-ban kívánta Backup-olni, ami azért elég meredek méretnek...
  • chooselee
    #72
    Persze...összesen 4 dolgot ad: 1. Portal:First Slice (demóféle,nem a teljes játék,de ízelítőnek király) 2.Peggle extreme 3.HL2-deathmatch(ezzel lehet multiba tolni) 4.HL2-Lost Coast (Ez elvileg azért készült régen hogy prezentálja a Source motor tudását)
    Ennyi szerintem,de javítson ki valaki,ha tévednék...
    Üdv..
  • Evin
    #71
    Feltettem a Steam-et, mert állítólag van vmi "jóság" az Nvidiások számára. A letölthető játékok között van a Lost Coast és a Portal: The first Slice. Ha ezeket letöltöm, játszhatok is velük anélkül, hogy fizetnem kellene értük?
  • Zomil
    #70
    szerintetek mi lehet a gond?

    kb 1hete még rendesen ment a steam, de ma mikor fel akarnék lépni azt irja rossz név v jelszo, ami kizárt...
    szoval lehetséges h ellopták az accom, vagy van valami 5letetek?
  • romi8 #69
    [/IMG]
  • levi19711023
    #68
    Hello.
    Mikor csatlakozni akarok egy szerverre cs-be vagy Dodba ezt írja ki:
    Invalid userinfo in connect command. Nem bírok játszani és már nagyon idegesít! Valaki segítsen!
  • cikasz
    #67
    Sziasztok.
    Nekem ezt irja ki amikor beakarok jelentkezni : Fatal Error : Failed to load platform modules
    mi lehet a gondja?
  • Code92
    #66
    nekem is ez a probléma sőtt haveromnál is ugyanez van
  • BigDaddyJoe
    #65
    Sziasztok nálam is ugyanez a probléma van, bejelentkezéskor kiirja hogy nem tudok belépni mer nem stimmel vagy a jelszóm vagy a nevem. Csak arra lennék kiváncsi hogy ezt mikor oldják meg? Nektek működik már??
  • Amadeus HU
    #64
    Megnyugodtam hogy nem egyedül vagyok ezzel a problémával, már én is az thittem hogy törölték az eredeti serial számomat vagy ilyesmit
  • Higany
    #63
    Nekem is gázos! Reménykedjünk, hogy nem sokáig! Csak tudnánk, hogy mi fene van velük?! Hy!
  • MagyaR
    #62
    Nah. Vmi gond van a rendes, eredeti steam accountommal.
    Tegnap még minden perfektül működött, most meg hirtelen amikor be akarok lépni, azt írja ki, hogy rossz jelszó vagy account name!

    Sajnos emlékeztetőt nemtok kérni, mert nemtom már mien email címre küldtem :D.
    Ellopni nem lophatták el, mert senkinek nem adtam meg!
    Letiltani se tilthattak le, mert akkor mást írna ki, és eleve már rég nem használtam tört steamet, és amikor használtam is más vinyón és más accountal.


    De azér fura, hogy tegnap minden perfekt és még csak kise kapcsoltam a gépet, és ma meg nem lép be. hmmmm.

    Haveromnál is vmi ugyanilyen gond van, de ő tudja még az emailjét amire küldte, szal majd meglátjuk jó-e.
  • Szolnokboy
    #61
    ok :)
  • signs
    #60
    Nekem is szar... no para.
  • Szolnokboy
    #59
    nekem ezt irja ki most: The steam has problems to connect the steam servers. Ez miért van ? Szokott ilyen lenni ? (uj vagyok)
  • MagyaR
    #58
    Hát nekem ez a steam-best már nem nagyon akar menni.
    Ezt írja ki: Unable to start steam.....
    Failed to connect to any GeneralDirectoryServer. stb.

    Gondolom nem tud csatlakozni a szerverekhez, de nemtom, hogy számít-e
    hogy megvan eredetibe a hl2. De ezt direkt a másik vinyómra raktam
    szal nagyon nem kavarhat, be meg már használtam steam-downt is így.

    Szal a kérdés, hogy csak várni kell, vagy már végképp nem lesz jó,
    vagy lehet vmit tenni, h jó legyen?
  • SamFisher22
    #57
    szerintem nem amatőrök dolgoznak a valve-nál :)
  • vodMarci
    #56
    Bizonyítsák be!
  • vodMarci
    #55
    Baymeg...ÉS ezt honnan tudják??
  • FLeK0
    #54
    igen..
  • vodMarci
    #53
    Az beleszámít,hogy egyszer tört steammel játszottam a CZ-vel?
  • FLeK0
    #52
    ez altalaban akkor tortenik meg,
    -ha csaltal barmilyen steames jatekban (kulso programmal), ebbe a demo nezes, vagy LAN-os jatek is beletartozik
    -ha illegalisan futtattal valamilyen steames jatekot (hl, cs, hl2, sin, stb.), vagy steam hacket
    -ha pl. lopott vagy netrol szedett bankkartya szammal, vagy kamu cdkulcsok megadasaval probalkoztal jatekot szerezni.
    -ha masnak adtad/eladtad az accountod

    ha barmelyik megtortent, nem fogod visszakapni az accountodat, ha nem, akkor a steam supportnak irj a honlapjan, es segitenek.
  • vodMarci
    #51
    VAn egy nagy gondom.
    Még tavaly megvettem a Hl2-tőt.Felraktam a gépre,ment az account a steam,szóval minden működött.Így 2005 végén és 2006 eleje táján amikor beakartam jelentkezni a HL2-es accountomba,ezt írta ki:This steam account has been disabled.
    Vagy is bannolták!DE MIÉRT!!Becsületemre mondom,hogy nem cheateltem!(azt se tudom,hogy honnan lehet hozzá WHt meg aimot találni,de az 1.6-hoz tudok:))
    Azt is hallottam,hogy olyankor írja ki,hogy ha megakartam hackelni a HL2-tőt.De miért hackelném meg a HL2-tőt amikor eredetibe volt meg!4
    Ha tudna valaki valamit tippet adni az account visszaszerzéséhez(most nem arra gondolok,hogy mégegyszer meg kell vennem)akkor az szóljon már!

    Kösz
  • Newfronter
    #50
    Viszont most csináltam egy új acc-ot, mivel a régi valszeg már bannolva volt akkor, amikor beléptem, mert próbálgattam azzal az accal warezes steameket.
    De most fel tudok menni az összes szerverre, a HL2 Deathmatch-et, és a DoD:S-t próbáltam....
  • Newfronter
    #49
    Amúgy itt a link!
  • FLeK0
    #48
    Neha leallnak a valve auth serverei, ezert mukodnek ezek nehany percen, oran at. Ne szamits ra hosszu tavon.
  • Newfronter
    #47
    Ehh most blokkolta az accountot... nem baj majd még próbálkozok :)
  • Newfronter
    #46
    Azthiszem ez egy jó hír, HL2 kieg, és a Sin Episodes közelgő megjelenése miatt...
  • Newfronter
    #45
    SteamBest - letölthetsz minden játékot, és felenged a VAC-os szerverekre...
    Tesztelve: Day of Defeat: Source-on :)
  • Mayday
    #44
    2005-11-09 PC Game Dox Dark Steam (c) Valve EMPORIO 03x01 MB

    ▄▄▀▄▄███▄▄▀▄
    ▄▀▀▀▀▀▀▄ █ ▄█████████▄▀▄
    ▄▀ ▄████▄ ▀▄ █ ███▀▀ ▀▀███ █
    █ ▄█▀ ▀█ ▀▄ █ ███ ▄███▄ ███ █
    █ ██ ▄██▄ █ █ █ ██ ███████ ██ █
    █ █ █████████ █ █ ███ █████████ ███ █
    █ █ ███████████▄ ▀▄▄ █ ███ █████████ ███ █
    █ █ █████████████▄▄▀▀▄ █ ███ █████████ ███ █
    █ ██ ▀███████████████▄▀▀▄ █ ████ ███████ ██ █
    █ ▀█▄ ▄████████████████▄▀▀▄ █ ██████ ▀███▀ ███ █
    █ ▀███▀ ▀████████████████▄▀▀▀▄ █ █████████▄ ▄████ █
    █ ▀▀████████████████▄▀▀▄ ▄▀ █████████████████▀ █
    ▀▄ ▄▄ ▀▀███████████████▄▀▀▀▀ ▄█████████████▀▀ █
    ▀▀▀ ▀▀▄▄ ▀▀███████████████▄ ▀▀███████████▀ █
    ▀▀▄▄ ▀▀███████████████▄▄ ▀██████▀ ▄▄▀
    ▀▀▄ ▀███████████████ ███▀ ▄▀▀▀
    ▀▀▄ ▀▀████████████ ██ ▄▀
    ▀▀▄ ▀██████████ █ ▄▀
    ▀▀▄ ██ █████ ██ █
    ▀▄ █▄ ▀▀▀ ▄█ █
    █ ██▄▄▄██ █
    █ ▀███▀ █
    █ ▄▀
    ▀▄ ▄▄▀
    ▀▀▀▀▀▀▀
    ▄▒▄
    ▄ ▀ ▄
    ▄ ▄Þ ▄Þ ▀█▀ ▄ Ù ▄■
    ▄█Þ▄▄▓██▓ ██▄▄▄ ▄▄██▓░█▄▄▄ ▄▄▄ ▄█▓▄▄▄ ▄ ÙÞ ▄▄▒ÞÙÞÙ▒▄▄ ÙÞ
    ████████ÞÙ██▀██▄▄██▀██▓▀██▀██▓▄ ▄█████▄ ▀██▀██▓▄ ▀▄▀ ▓▄ ▄Ù███ ÙÞ ██▓Þ▄
    Ù█▓ ███▓ ██Þ ▀███▀Ù█▓ Ù█Þ ▀███▄▀█▓▀██▓ Ù█Þ ▀██▓▄ ▄█▓ █ ▀██▓ ▓▓ ▓██▀ █
    ███Þ ▀▀ ██▓Þ ▀ ██Þ ███Þ ▀██▄ÙÞ Ù█▓Þ███Þ ▀█▓▀███Þ ÙÞ▄ ███ÞÙÞÙ██▓ ÙÞ
    ███▓▀■ ▄▄ Ù███ Ù███ Ù███▄▄███▓Ù Ù██▓Ù███▄▄█▀ Ù██▓ ██ Ù███Ù ██▓Þ▀ █▒
    Ù████▄ ███▓ ▓██▄ ███▓ ▓█▀▄▀▀▀▀▀▄█ ████Þ▓██ ▀██▄ ▓██ Ù██▄ Ù█Þ ÞÙ█Þ ▄█▒Þ
    Ù█████████Þ ███Þ ██▓Ù Ù█▓Þ█ Ù██Þ▄███▓ ███Þ ███Þ ███Þ ▀▀██▄██Ù ██▄█▓▀▀
    ▀██▀▀▀▓██▓ Ù▒▀▀ Ù███ Þ▓██ÞÙÞ ▀████▓▀ Ù▒▀▀ Ù██▓Ù█▓▓▀ █Þ▀▀▀████▀▀▀▄▓
    ▄▄▄▄▄▄ ▀▀Þ ▄▄▄▄▄▄▄ ▀▀█ÞÞ███▀▀ ▄▄▄▄▄ ▀▀▀ ▄▄▄▄▄▄▄ Ù██▓Þ▄ ▀ ▄▄Ù██ ÞÞ▀ ÙÙ █▓Þ▄▄▄
    █ ▀Ù▀▀ ██▀▀ ▀▓■▀█▀▄▀▄▀█▀ █
    ██▄ Team EMPORiO Presents: ▀▀██▓▒cXc/CPH█
    ▀██▓▓▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▀▀▀▀▀█▓██▀
    ▀█▓▒▄ ▄▀ Dark Steam *Version 3.1.1 API - 005* Client ▀▄ ▄▒▓█▀
    █▓▓░░██████████████████████████████████████████████████████████████████████░░▓▓█
    ▓ Release Date : 07-11-2005 Protection : VALVe Crap ▓
    ▓ File Count : 3x1.38MB ▓
    ░██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████░
    ░ Release info: ░
    █ █
    █ You'll notice some changes in the way Steam looks since the last update. █
    █ Right now we're working on what we call Steam 3 █
    █ a collection of new features that covers everything from server robustness █
    █ to support for third-party games. The first major piece we've updated is the█
    █ organization of the games list and the Steam store. One of our primary goals█
    █ with this change is to accommodate a larger and more varied █
    █ collection of games. █
    █ We hope everyone likes the newer look and feel of Steam. █
    █ Steam, like our games, is something we're always working to evolve. This is █
    █ the first step in what should be a fun year or so for Steam and the █
    █ community. █
    ░██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████░
    █ Release Notes: █
    █ █
    █ A Steam client with all games, cheat free, vac2 servers compatible, █
    █ Steam API Version - 005 Overlay Version 3.00. █
    █ - Several Bug Fixes And Offline Mode Fixed. █
    █ To Load Offline Mode Simply Load Steam When You're Disconnected. █
    █ But Remember You Need To Have a Registered Username First. █
    █ █
    █ Features: █
    █ --------- █
    █ All VALVe Games For Free Downloadable. █
    █ Playable Online With HL1 Key On VAC2 Public[Legit]\Cracked Servers. █
    █ Loadable Games No Metter What App ID Used. █
    █ Games Are 100% Auto Updative. █
    █ Cheat Free Client - Wont Get Detected By VAC2 improved. █
    █ *Playable Online With Banned Account █
    █ * Ticket Expiration Bypass Method: Not Added █
    ░██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████░
    █ Group Notes: █
    █ █
    █ We're currently looking for some talented coders in ASM and C++ █
    [email protected]
    ░██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████░
    █ Install Notes: █
    █ █
    █ 1. Execute DarkSteam v3.1.1.exe █
    █ 2. Choose a Location To Install █
    █ 3. Attention Never Load "DarkSteam Offline.exe" When You're Connected █
    █ Because The Client Will Get Updated By Valve We Dont Want That █
    █ 3. Play :) █
    █ █
    ░██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████░
    ▓ We Will Open The Gates To Hell So God Will Die ▓
    █▓▓░░██████████████████████████████████████████████████████████████████████░░▓▓█
    nico!NoGrp
  • kulaluk
    #43
    Különben megtudtam hogy ha a net_graph 0 beírod a konzolba akkor eltűnik az fps mutató.

    De van egy ******* idegesítő problémám.NEM INDUL A STEAM!
    Bekapcsolom a számítógépet és kiírja Fatal error:Failed to load platform modules.
    Na ez meg mi a francot jelent?És mi a francot kell csinálnom ezzel a szarral ,hogy ha már pénzt adtam ki rá cs-ni is tudjak!!!
  • FLeK0
    #42
    a bankban nezz utana, lehet, hogy blokkoltak a tranzakciot. ha nem, akkor meg irjal steam supportnak, mas nem tud segiteni.
  • Sly06
    #41
    levonták mert mailban vissza is írtak..
  • FLeK0
    #40
    ha mostanaban fizettel akkor nezd meg a bankodban, hogy tenyleg levontak-e a penzt, ha igen akkor irj a steam supportnak.
  • M@TriX
    #39
    nekem tetszik az új steam eddig...