34735
  • Pyro82
    #398
    Valami ötlet, hogy tudom megoldani?
  • MatHY
    #397
    jah és az ára: 8ezer
    vagy mondom cserélek eredeti bontatlan f1 2010-re
  • MatHY
    #396
    sziasztok
    lehet nem ide kéne írnom.. de meg probálom
    eladnám a következő steam accountomat http://steamcommunity.com/profiles/76561197999622507/games?tab=all

    oka: pénz hiány. és keveset tudok már játszani
    csere nincs (kivétel f1 210 [bontatlan])
    ha valakit érdekel kérem jeleze erre a címre:
    [email protected]
    üdv.
  • berczely
    #395
    Remélem nem csaptok meg érte!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Steam accom eladó a következő játékokkal áron alul!!
    - The Orange Box (dobozos, EA Classic's)
    - Colin McRae DiRT 2
    - GTA IV.
    - STALKER Shadow of Chernobyl, Clear Sky és Call of Pripyat

    Privátban érdeklődjetek!

  • bertino
    #394
    nem, nem kell.
  • Pyro82
    #393
    Az is megvolt minden rebdben vele, még mindig nem jó. Talán újra kell tennem a steamet?
  • MerlinW
    #392
    Nyomj neki egy ellenőrzést.
  • Pyro82
    #391
    Sziasztok!

    A Metro 2033 játékot steamen vettem meg kb. 2 hete ment rendesen semmi gond nem volt a mai napig. Indítom a játékot és a következő hiba üzenetet kapom: fekete lesz a képernyő majd ezt jelenik meg: metro 2033 executable működése leállt. Mi lehet a probléma? Valami megoldást tudtok?

    Mindenből a legfrissebb verzió van fen. GTX470-es VGA-n tolom
  • Pyro82
    #390
    Köszönöm válaszotok!
  • Jaka923
    #389
    Be is kell regisztrálnod.
  • xido
    #388
    persze...a benne levő seriallal
  • Pyro82
    #387
    Sziasztok! Ha dobozban veszem meg a Metro 2033 be tudom regisztrálni a Steam fiókomba?
  • #386
    Melyik gamma??:D
  • Antal99
    #385
    bocs rossz helyre írtam!!!
  • Antal99
    #384
    nem tudja valaki,hogy hol találhatók a mentések?
  • #383
    Köszönöm az infokat!:)
  • MerlinW
    #382
    Egyrészt először is láttuk, másrészt olvass is, ne csak írj, te tökkelütött...
  • 444555
    #381
    g Hello az lenne a gondom hogy einditom a steamet DE CSAK A HÁTTÉRBEN FUT és mindent probáltam már :törölni a clinentregistry.blob-t steamUI.dll Steam.ddl-t .s semmi ujjra is probáltam már rakni. steamot zavaro programok nincsnek a gépen .. ugy is probáltam már hogy csak az alap programok futnak meg a steam és ugyse mennt egyszerüen .. és onnantol kezdődött hogy frissitett a steam.. azóta nem jó... PLS segitsetek. köszi!.
  • FSpofon
    #380
    ezt csináld meg.
  • MerlinW
    #379
    Tray-ben (óra mellett) 2x klikk az ikonjára?
  • 444555
    #378
    Hello az lenne a gondom hogy einditom a steamet DE CSAK A HÁTTÉRBEN FUT és mindent probáltam már :törölni a clinentregistry.blob-t steamUI.dll Steam.ddl-t .s semmi ujjra is probáltam már rakni. steamot zavaro programok nincsnek a gépen .. ugy is probáltam már hogy csak az alap programok futnak meg a steam és ugyse mennt egyszerüen .. és onnantol kezdődött hogy frissitett a steam.. azóta nem jó... PLS segitsetek. köszi.
  • MerlinW
    #377
    Mi a tied?:)
  • MerlinW
    #376
    - Ha a D:\Steam-re telepíted a Steam-et, akkor minden Steammel vásárolt, telepített játék a D:\Steam\Steamapps\common vagy D:\Steam\Steamapps\usernév mappába fog települni. Ezen nem tudsz változtatni.

    - Mindig az aktuális javítást telepíti. Ha hiba lenne a javításban, akkor azt úgyis javítják hamar és szintén automatikusan települ. Ha nem akarod ezt, akkor a beállításokban kikapcsolható a javítások keresése/letöltése.
  • MerlinW
    #375
    Az ékezetek okozták, teljesen biztos.
  • 444555
    #374
    Hello az lenne a gondom hogy einditom a steamet DE CSAK A HÁTTÉRBEN FUT és mindent probáltam már :törölni a clinentregistry.blob-t steamUI.dll Steam.ddl-t .s semmi ujjra is probáltam már rakni. steamot zavaro programok nincsnek a gépen .. ugy is probáltam már hogy csak az alap programok futnak meg a steam és ugyse mennt egyszerüen .. és onnantol kezdődött hogy frissitett a steam.. azóta nem jó... PLS segitsetek. köszi.
  • #373
    És köszi FSpofon meg csoli31!
  • #372
    Áhhh. Mostmár minden tiszta. Azt akartam még kérdezni hogy akkor elég ha egy gépen steam kliens fent van és már a saját játékaimat oda szedem le utána ahova akarom.:) Ez tök jó végülis. A patchelést akkor a szerinte legjobb verzióra patcheli vagy az éppen aktuálisra? Gondolok itt az olyan patchekre, amiknek az újabb verzióit nem is használják, mivel valami el lett cseszve benne. Vagy az ilyenekre nem figyelnek oda? És még egy utolsót. Ez a hányszor tudom letölteni korlátozás valahol fel van tüntetve?
  • csoli31
    #371
    Mint ahogy ellőttem is írták nem kell letörölnöd, csak áttenni ahová akarod (na persze kitörülni azt a fájlt amit írt). Bármikor újra letöltheted a már megvett, vagy ajándékba kapott játékokat (kivéve persze amelyiknél van bizonyos telepítési határ). A Steames játékokat meg nem kell neked patch-elni, mert a Steam meg teszi magától (még bizonyos driverek is frissít, ha nem a megfelelő van fent az adott játékhoz).
  • FSpofon
    #370
    egyszerűen másold át ahova akarod, és a clientregistry.blob filet töröld le mielőtt elindítod.
  • #369
    "ott legyenek a D meghajtón"
  • Antal99
    #368
    pfú!

    ez az én fórumom!miért nem mondtátok tegnap?
  • #367
    Na nekem meg teljesen új ez a steam dolog. Szóval kaptam ajándékba 2 játékot, mostmár látom hogy lehet megoldani hogy a steames játékok ott legyenek. De viszont, akkor le kell szednem a c-ről a játékokat és a steamet is.
    1. A steamen belül, hogy uninstalálom? Nekem csak play gombom van.
    2. Ha letörlök mindent, újra le tudom tölteni a steamről a saját játékomat ezek szerint. Igaz? Tehát már a D meghajtóra.
    3. Patchelés hogy működik? Mert szedtem le patchet a játékhoz, de természetesen nem lát semmit. Anélkül meg nem tudok multizni...
    Válaszokat köszi!:)
  • csoli31
    #366
    Egyszerűen telepítsd a D meghajtóra a Steamet. Saját maga fog egy Steam mappát létrehozni ott, és a játékokat (amiket a Steamen veszel) is oda telepíti magától.
  • simonl #365
    Sziasztok srácok, lehet láma kérdés mégis:
    A D meghajtót nevezném ki a játékoknak.
    Jelenleg csak egy Steam -es játékom van a COD MW2.
    Szándékomban áll beruházni több Steames játékra...
    Lehet olyat, hogy a D -n egy Steam mappát csinálok és abba telepítek ( vagy telepíti magát) minden Steam játék ?
    Tehát ne keveredjenek a lemezről -ről telepített, bolti játékokkal...

    Remélem érthetően kérdeztem, Ti hogyan oldottátok ezt meg?

    Köszönöm előre is...
  • FSpofon
    #364
    ugyan lehet, de se ékezeteket, se spacet nem ajánlott használni mappa meg filenevekben. van pár program ami nem tudja rendesen kezelni, a steam se egy ideje. legyen inkább jatekok :)
  • rodzsi
    #363
    Na probléma megoldodott. Nem ismerte fel ugy a vinyot h egy alkönyvtárban volt---- d:\Játékok\Steam így. Vagy a magyar betük miatt, vagy nemtom, de ha erre változtattam d:\Games v Jatekok\Steam akkor már simán felismerte h van helyem, és mutatta is h disk space xxxxxbyte mert amikor nem engedte akkor 0byte-ot irt... Na erre varjatok gombot... hogy ez most miért van, mert eddig ezt nem csinálta nekem sose...
  • rodzsi
    #362
    oksa..

    tessék ez az üzenet---> You do not have enough disk space available to run this game. Please free up some disk space and then try again.

    Ennyi lenne. A lemezen amin a steam van, 200giga szabad hely van.
  • FSpofon
    #361
    rakd át angolra a steamet és egy pontosan másold be a hibaüzenetet, akkor talán tudunk segíteni

    Indigo: megpróbálhatod kikapcsolni az automatikus frissítéseket, talán akkor nem erőlteti rá az újat
  • rodzsi
    #360
    Sziasztok. Tudna valaki segiteni az én problémámon is??? Nem értem, most felraktam ujra az egész win7et teljesen csupasz, és semmit nem enged felrakni a steam, még most is azt irja ki h kevés a lemezterületem a játlj futtatásához, szabadítsak fel lemezterületet....

    HELP please!!!
  • Indigo
    #359
    Bacca meg, pedig a GTA 1-nél folyton reklamált a módosított fájlok miatt... (nem maga a progi, hanem a Steam). Na mindegy, majd kipróbálom mi újság más játékoknál.