26
52x24x52 cd-írók
  • akela
    #26
    Halihó!Én most kaptam a kis jézustól egy ilyet.Még soha nem használtam ilyet-sem másmilyet.Próbaképp felirtam egy virtuális meghajtóról egy játékot,szerintem megirta,de amikor el akarom inditani a lemezt,elindul,de kéri a lemezt.Az meg benn van a meghajtóban.Valamit rosszul csináltam?
  • :)
    #25
    nekem több mint 1 év alatt 1-tsem rontott el.. irtam vele mindenfélét.. noname cdket is.. lehet nekem szerencsém volt ?
  • nemcsakfeel
    #24
    pont ugyan ilyenem már akárhanyadik cd-met rontotta el, ( volt amit megírt ) most garos.. csak kicserélik
  • :)
    #23
    hohoho na most olvasom ezt a topict amit én nyitottam több mint 1 éve. nos a múlthétig használtam a lg 52x24x52 cd irómat és egyserszem hibázott!! 1 lemezt se baxott el.. most lecseréltem dvd iróra.. szóval akik még cd irót akarnak venni ezt a tipust ajánlom..
  • littleNorbi
    #22
    Hogy lehet az hogy beolvassa az Ultra Speed +-os RW-ket, de viszont nem tudja megírni őket ?
  • Gerry
    #21
    Hm, ezt asszem nem itt ebben a topicban kéne megbeszélnünk, inkább írj e-mailt, de, szerintem inkább nézz más CD-írót, mert én ezt nem feltétlenül akarom eladni, pont azért, mert annyira jól müxik, hogy megtarom. (Amúgy szerintem túl magas árat kérnék érte!)
  • mikike
    #20
    nekem kicsit gyors, de mennyit kérsz érte?
  • Gerry
    #19
    Én meg arra írtam, hogy van-e valakinek 8*4*8-as Teac-je, hogy nekem Teac van, de gyorsabb. Amúgy a DVD-írók tényleg lassabban írnak, nekem az LG GSA-4040B (+/-R&RW/RAM) elvileg 24x-esen ír CD-t, de gyakorlatilag 16x-osan írt csak eddig, full 700MB-os CD-t is...
  • NeoMaN
    #18
    52*esre értette, hogy ki vesz ilyeneket.
    Hátbazz, amúgy én sem vennék ilyen csodákat.
    Sajna, lassan má nem lesz más.
    Monnyuk DVD-író rulz, az meg hálaisten lassabban ír CD-t mint a mai parasztvakítós centrifugák.
  • Gerry
    #17
    Igen, de elírtam, helyesen: CDW524E... Bocs!
  • ollie
    #16
    Ez TEAC?
  • Gerry
    #15
    Van egy CD524E-m, tökéletesen ír mindent, teljes 24x-es sebességgel, és újraír 10x-esen.
  • mikike
    #14
    úristen ki vesz ilyen írókat?
    úgy látom minél újabb (gyorsabb) egy író annál megbízhatatlanabban ír
    nincs valakinek egy jó kis TEAC 8*/4*/8*-asa?
  • PResident Evil
    #13
    és hozott egy írót ;)
  • ollie
    #12
    És elment vadászni? ;D
  • TheZsenyka
    #11
    Emléxem egy árlistára amiben 750 róka volt az 1x CD író.
  • TheZsenyka
    #10
    Teljesen mindegy melyiket veszed. Olyan olcsó, hogy akár vehetsz mégegyet tartalékba...
  • Chief
    #9
    Nekem is 52x24x52 LG írom van, de 2,5 percnél röveddeb idő alatt sosem írt még meg CD-t. 32x sebbeség felett semmi különbség!
  • Gerry
    #8
    De, így van, sajnos...
  • NeoMaN
    #7
    Így van, Teac, Plextor, Sanyo, TDK állandó sebesség.
    A többi MAX!
    szvsz
  • ollie
    #6
    hoppá! lehet hogy az lg max 24-es volt, viszont a teac állandó 24x-es, nem?
  • Gerry
    #5
    Nekem a régi 24x-es Teac írómon (Teac CDW52E) kereken 4 perc alatt lett kész egy full 700MB-os CD (percben: 79perc 57mp), de a mostani LG DVD írómmal, ami szintén elvileg 24x-es azzal kb 5 perc ugyanez az image kiírása.
  • ollie
    #4
    32x-es több mint 2.5, olyan 3-4 perc (nekem az van).
    32x felett már nincs nagy különbség...
  • NeoMaN
    #3
    Jah, 32*-es felett má nemhiszem hogy van különbség... Bár fasz tudja.
    SZVSZ a lezárása a CD-nek tovább tart má ezeknél, mint maga az írás.
    Nekem anno a 16*-os írt 5 perc alatt.
    Akkor ELVILEG 32*-es 2,5perc.
    52 még kevesebb. De ezt kétlem.
  • ollie
    #2
    Mennyi idő alatt írja meg neked? :)
    Amúgy ez nem fix 52x (semelyik sem az 16x vagy 24x felett), hanem max 52x. Olyan 3 perc lehet mindegyik írónál (legfeljebb másodpercekben térhetnek el).
  • :)
    #1
    sziasztok.. van 1 lg 52x24x52 cd-íróm.. érdekelne hogy mennyi idő alatt kellene megirnia egy cd-t 52x-s sebességel ?650 megáról beszéljünk....