153
ICO
  • Terall
    #153
    [email protected]
  • Terall
    #152
    keresek ico-t 10k vagy többért ,jó állapotban legyen,minden meglegyen hozzá és működjön ja és angol nyelvű legyen (papírtokos , sima tokos is jöhet )
  • tekknopit
    #151
    :D köszi akik írtak!
    Felnéztem a német ebayre meg az osztrákra :S hát elég durcás sajna ilyen 35-50 Euroig terjednek az árak , és van ami nem is a szép dízdobozos változat :) angoloknál jobb az ár! megprobálok onnan szerezni egyet, de ha véletlen itt a forumon is megválna a kis ICOjátol szivesen várom az ajánlatát a [email protected]
    Ha szép a játék akár 5k-t is adnék érte!
  • Sergey06
    #150
    én asszem bécsben a shopping city süd-ben láttam 10 euro-ért
  • lowdog
    #149
    ennyiért már érdemes lehet megnézni ebay UK-n például, vagy esetleg német/osztrákon...
  • tekknopit
    #148
    az nekem is meg van :(
    az első rész kellene nagyon :)
    azért köszi hogy írtál.;)
    De ha esetleg valaki adna el szép állapotút :D 5-6k ért írjon nekem ide : [email protected] Ha díszdobozos esetleg akkor 7 kért is mehet:)
  • Mr Olimpia
    #147
    Nekem csak az ICO 2 van meg (Shadow of the Colossus).
  • tekknopit
    #146
    Sziasztok! Nem nagyon látogatott ez a fórum de azért írok :)
    Ha valaki megválik az ICO-tol érdekelne. 5-6K adnék érte ha jó állapotú!
    [email protected] itt az emailem ha esetleg valaki még idetévedne :)
  • Prof William
    #145
    Már tárgytalan. :)
  • Prof William
    #144
    Ha valaki megszeretne válni a jó állapotban lévő eredeti ICO -jától akkor PM-ezzen rám%
  • Akey
    #143
    Shadow of the Colossus = SOTC. Az ICO előzménye.
  • dante3
    #142
    Ez a SOTC nem sokat mond nekem!
  • Akey
    #141
    A sárkány elől el kell bújni a katakombákba és meglepetésszerűen támadni. Persze nem az ICO-ban, hanem a SOTC-ban.
  • Xtian
    #140
    ICO-ban nemigazán van "nagy sárkány", akkor már inkább az SOTC-ben!
  • dante3
    #139
    Akkor nem tudom, azt mondta az icoval játszik!
  • Seth
    #138
    Nem emlékszem semmilyen nagy ellenfélre, főleg nem sárkányra
  • dante3
    #137
    Szeretnék kérni egy kis segítséget, egyik kollégám játszik ezzel a játékkal, és azt mondja nem tud megölni valami nagy sárkányt!
    Én nem tudom miről van szó, szóval neki kérném, van-e valami titka a megölésének?
    Köszi előre is!
  • Akey
    #136
    Megvettem használtan a 2006-os újrakiadott verziót. Megkímélt állapotban 3000 Huf-ért. Nagyon büszke vagyok magamra. Ez egy remekmű, már az első fél óra után biztos voltam benne. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
  • sci21
    #135
    videót láttam már j sokat és kurva jóh!!!4
  • Szaszura
    #134
    Szia!!Nézd megeztizelítőnek elég ez alapján talán el tudod dönteni tetszene e nekem anno nagyon bejött !!!!
  • sci21
    #133
    és ami sotc helyek vannak az a icoban is meglesz játszva v mi?:D
  • sci21
    #132
    vki tud ssegíteni? először is hogy miylen ez a játék?miylenek benne a szörnyek ugyanatok mint a sotc ban v mi?és megakarom venni mert shado of the c. szerelmese vok:Dde nem akarok csalódni az icoban megéri?imádom az iylen féle játékokat csak nem tom mire várjak előre is ksöz!
  • Tinman #131
    Akkor lehet, hogy te hívtál?

    VG: Köszi :-)
  • vg
    #130
    [spoiler]Anyukája...
  • guardian hero
    #129
    Baszki, esküszöm ugyanígy jártam! (Fekete nőci megjelenik, figyelnék ezerrel, erre teló csörög, mire végzek, már lement a cutscene :)
  • Tinman #128
    Most már mindegy már 3 órát nyomultam ICO-val...

    Valaki elmondaná, hogy az az árnyék nőci -aki a kapu bezáródásakor megjelent- az ennek a fehér leánykának kicsodája...?
    Naná, hogy akkor csörgött a teló amikor ment a monológ és csak annyit láttam, hogy valakinek a valakije, meg, hogy nem abba a világba tartozik ahol van a fiúval.
  • vg
    #127
    Pontosan! Jáccizd végig a SOTC-t, és meglátod!
  • Tinman #126
    Én nemtom azért kérdeztem... :-)
    De a SOTC nem később jött ki?
    Mert ICO-n ha jól emlékszem 2002-es felirat díszeleg. SOTC meg nem olyan régi.
  • vg
    #125
    Szerintem az ICO igenis a SOTC folytatása, hiszen az elejen, mikor kiszabaditjuk a kislányt, mondja a srác a lánynak, hogy MINDEN olyan gyeremeket elfognak, és bezárnak akinek szarva van! Tehát...
  • dinomano
    #124
    ok. :-)
  • Szaszura
    #123
    Ja lehet de azért én megpróbalom +szerezni mert imádom csúcszsír kis game
  • dinomano
    #122
    gondolom a sztori +minden mas ugyanaz...
  • dinomano
    #121
    aham... Nekem is az a verzio van meg mint neked...
  • Szaszura
    #120
    Helló Belló!Nekem a cd-s verzió van meg ez usa ntsc változat.Állítolag a pal hivatalosan dvd-s verzióban jelent meg,ennek a mérete is nagyobb.És ebben több fejtörő van(olvastam vhol a neten)ha minden igaz
  • dinomano
    #119
    nagyon jo kis gém; tök szimpla; nekem nagyon tetszettek a nagy terek; a fények; a vár kihaltsága...a megfoghatatlan-földöntuli hangulat...a sivarsag és a nagytotalok... nagyon-nagy gém... "elvivős" játék... Ahogy segiteni kell a kicsajnak, kétségbeesetten kaszabolni a dögöket, nehogy elvigyék..ahogy leülnek a padra...LOL... :-D
  • Tinman #118
    Nah, azt hallottam, hogy a 900MB körül verzió -ami nekem is van- abban több fejtörő és egyéb extra dolgok vannak. Hát nem tudom, kiírni mindenestre elég nehéz volt, elszöszöltem vele mire rájöttem a megoldásra.

    A játékkal már 2 órát játszottam... olyan megfoghatatlan hangulata van.
    Ez a kissrác és a lány... annyira... nem is tudom, olyan érzéki a hangulat. Ahogy megfogja a lány kezét és együtt vannak... csak úgy... nem tudom még miért csak együtt vannak :-)
    Nagyon aranyos az egész :-)
  • dinomano
    #117
    én sem tudom miben mas, nekem arhivban vmelyik DVD-n (PS2-öm még nicns, de megvan a gém, anno nem birtam rajthagyni a neten..), vmi 500mega körüli RARban; kb.600mega-s ISO...nem tudom miben mas a 900mega-s...
  • Tinman #116
    Ezer éve van Ps2-m (de inkább PC-snek mondanám magam), és most valamiért összehozott a sors az ICO-val... igazából a Colossus-t ajnározták mindenhol és ekkor hallottam meg, hogy az ICO-t előbb adták ki és erősen köze van a kettőnek egymáshoz.
    Szóval most ICO-zok... eddig fél órát toltam és akármennyire is akarom valamilyen játékhoz hasonlítani csak nem sikerül -és ez jó!, talán az árnyak+kissrác kapcsán egy pillanatra mintha a Heart of Darkness ugrott volna be, de ezt az érzést a fura hangulat azonnal el is hessegette belőlem.

    Kb. milyen hosszú a játék? No és a Colossus?
    Nekem ez a 900MB körüli verzió jutott... de láttam 500 mb körüli iso-kat is.

    Miben több ez a version mint a kisebb méretű?
  • GregMaui
    #115
    Hi Wakka!

    Hm.. akkor meg nem értem miért irták oda,netszerte,ICO2,na mindegy lényegtelen.
    Jó lenne valami bővebb ismertető az ICO körüli dolgokról,tudod valami előtörténet..
    Vagy szerinted az alkotók úgy látták nem is kell?
    Lehet úgy gondolják nem bajlódnak folytatással,csak a szabadulást mutatták be
    egy játékon keresztül.

  • SlickAdam
    #114
    Először is szeretem a különleges, nem általános játékokat, még ha nem is ez jött le a beírásomból. Az ICO egy tipikusan olyan játék, amit nagyra becsülök, csak furcsálltam tényleg ezt a "fehér luvnya hurcolását", mert kicsit másra számítottam. Viszont másnapra már végig is vittem (bár hamarabb is sikerült volna, mert köztudott, hogy nem hosszú), és amikor leperegtek a betűk előttem, akkor alakult ki bennem egy valódi kép a játéról. Egy olyan érzés, mint amikor az ember először vitte végig PS1-en a Metal Gear-t, tehát olyan "Anyááád"-érzés.:)
    Tényleg nagyon jó gém.
    Vége.