410
Szal...
  • drakeeezor
    #410
    Sziasztok!

    Nem indul jó pár játék, mindegyikkel ugyanaz a baj, berakom a játékot elkezd tölteni bejön a ps2 modbochip felirat majd egy fekete kép és onnan nem megy tovább. Az összes játékomat powerisoval írtam 4x sebességen (próbáltam DVD Decrypterrel is azokat amik nem mennek) TDK DVD-R lemezre, van amelyik nem indul van ami meg igen függetlenül attól hogy NTSC vagy PAL. Valakinek van valami ötlete hogy mi lehet a baj? PAL SCPH-90004 9c gépem van.
  • Smithie
    #409
    EZT olvasd el, ennél érthetőbben nem lehet leírni.
  • robi3
    #408
    még valami: nem tudom számít-e de az írási sebességet nem tudom mert ez nem írja illetve minuszos dvd-re írtam
  • robi3
    #407
    helo! nekem nincs ps-em de kéne írjak játékot sok mindent olvastam de igazából egy sem válaszolt az én problémámra. egy ps2-ről lenne szó a játék iso-ban van és nero-val írtam de ez butított néró tehát csak olyanom van hogy adat írás, ráírtam az iso-t úgy ahogy van dvd-re tehát beteszem gépbe megnyitom a meghajtót és ott az iso fájl van ez így jó lesz?
  • Aramir
    #406
    Vagy PS1-es sima DualShock-os joyt használ, és a játék reklamál a DualShock 2-es joyért, pl a Need for Speed valamelyik része ilyen.
  • Seth
    #405
    Nem érzékeli vmiért az irányítót.
    2 dolog: vagy az irányító rossz vagy a csatlakozóaljzat
  • hohjanika
    #404
    Hello valaki megtudná mondani nekem mitől van az h nem indulnak ela játékok a PS2-n? Ezt irja ki ez mitől van?The dualshock@2 analog controller is not detected. Please insert a dualshock@2 analog controller into controller port to continue.

    Ha valaki tudja az légyszi irjon egy e-mailt
    [email protected] címre
    előre is köszi a segitséget
  • vortel
    #403
    Rájöttem egy aprócska dologra a PS2 játékok írásával kapcsolatban, remélem segítek vele másoknak is.

    Szóval akinek softmodos PS2-je van, az tapasztalhatta, hogy az ESR patch csak ISO kiterjesztésű fájloknál működik, az MDF kiterjesztésű játékokat nem tudták patch-elni, így kiírni sem. Nos én a következő kis trükkel oldottam meg a problémát.

    Az MDF fájlok ugyanúgy patchelhetőek az ESR patcher progival, mint az ISO-k. Csupán annyi a dolgunk, hogy el tudjuk végezni a folyamatot, hogy előtte TotalCommander-ben át kell nevezni a fájlkiterjesztést .mdf-ről .iso-ra. Ezután elvégezzük a patchelést, majd visszaállítjuk a kiterjesztést ismét TC-ben az eredeti .mdf-re.

    Ezután már csak ki kell írni ImageBurn-el a szokásos módon, és a játék indul is
  • fearfan
    #402
    Nekem 50003-as verzió van.Avval ki sem lehet írni játékot újraírhatóra?
    köszi a választ előre is:D
  • amkoma
    #401
    Sziasztok barátaim!
    Ps2 freemcboot om van,cd gém működik vele?
    Vagy hogy kell dvd készíteni?
    Sőt pl3cd gémet 1dvdbe rakni
    Hogy kell?
    Segítsetek ha tudtok,köszi!
    Üdv amkoma
  • Akey
    #400
    A stílusodnak köszönd...
  • empireerth
    #399
    naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa basszàtok segìteni luxus... mingyàn keresek 1 màsik fòrumot hogy kell ps2-n multizni lejjeb ki van fejtve a ?
  • empireerth
    #398
    eggyel lejjebb lécci segíccsetek ;)
  • ÁjjLe BoBBi
    #397
    megoldva, thanks.
  • empireerth
    #396
    sziasztok megint
    azt szeretném kérdezni hogy hogyan kell ps2-multizni? ne olyan vàlaszt adjatok h nem megy a ps2-s multi! csak ràdugom a kàbelt oszt kész vagy valamit bë is kell àllìtani a ps2-n??????
  • ÁjjLe BoBBi
    #395
    üdv!
    esr patchelés resident4nél nem működik valamiért...megadom az isot és no udf descriptor van...lentebb láttam más is találkozott már ezzel, de a megoldást sajnos sehol sem olvastam.
    help pls -.-
  • empireerth
    #394
    am még ha megveszem a cod4-et az sem igaz h az egész kibaszott vilàgon nincs senki aki ps2-n multizik vele
  • empireerth
    #393
    am lehet h mw2 nincs ps2-re de a black ops màr van ;)
  • empireerth
    #392
    akk meg el fogom adni a pics@ba oszt veszek xbox 360-at... ennyi
  • Akey
    #391
    PS2-re nincs "COD6". Amúgy meg hallgass a szüleidre. Minimum a javadat akarják, ha nem hagynak lövöldözős játékkal játszani. Amúgy a DVD-R lemezt szereti a PS2 4X-esen írva. A dual layer-rel meg ne vacakolj, az összes játékból készítettek DVD5-ös verziót a kalózbácsik. ;)
  • Banyapapa
    #390
    szerintem ps2n már nem nagyon megy a netes multi.
    wifi meg nem megy ps2n.
  • empireerth
    #389
    sziazstok még mindig nem kaptam vàlaszt az előző két kérdésemre:@ mind1 van nagyobb problem is... pl h muter megtiltotta nekem a lövöldözős jàtékokat:(:$ de igazàbòl azt szeretném kérdezni h ha megveszem a cod6-ot (persze titokba) akk még lehet e oldani ps2- n a vezeték nélküli netet a multihoz... a vàlaszt előre is köszönöm... (màr ha lesz rà vàlasz 1àltalàn):@
  • dinomano
    #388
    Sziasztok... Anno nagy PS2 fan és tulaj voltam; Pio-111D iróval ment a nagy warez... Eladtam 1éve a gépet; és az íróm is lecseréltem egy SAMSUNG SH-S222A-ra (Dual lemezek miatt valtottam). Egyik ismerösömnek közben lett PS2-je...Akartam neki irni egy-két game-et IMGBURN-el(anno ezzel irtam a game-ket); de alapbol az összes ISO-t Mode1-ben mutatja, és igy is írja ki.)
    Írtam egy-két lemezt, de sajna nem lett jó egyik sem, mivel nem tudtam MODE2-ben(RAW-ban) kiírni a lemezeket... Valamilyen beallitas miatt van ez, vagy az új íróm miatt nem tudok írni "nyers-formatumban"? :-O
  • empireerth
    #387
    jaaa és ps2-n lehet multizni pl a cod2-vel ugy h letöltöm a jàtékot? a vàlasz minél hamarabb kellene:@;)
  • empireerth
    #386
    és milyen cd kell a ps2-höz? sima DVD-R vagy valamilyen speciáli? és ha túl nagy a játék és nem fér rá egy DVD-re akkor a dual layer-es cd is lejáttsza?
  • ezustsilver
    #385
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ köszi így jóóóóóóóóó, működik!!! :DDDDDDDD
  • Aramir
    #384
    #362
  • ezustsilver
    #383
    http://ezustsilver.freeweb.hu/ps2_01.bmp
    http://ezustsilver.freeweb.hu/ps2_02.bmp
  • ezustsilver
    #382
    Üdvözlet!

    Abban szeretnék segítséget kérni, hogy kiírtam kettő darab TDK DVD+R (1-16x 4.7GB DATA/VIDEO)két játékot is, amit letöltöttem, de nem játsza le egyiket sem, észreveszi, hogy DVD-t rakok be, de egyszerűen mikor eleindítaná, egy pár másodperc után visszaugrik. De látja a DVD-t és ki is van chippelve a gép. 4xesen írtam ki a játékokat. Mit csináltam rosszul? A segítséget előre is köszönöm.

    Ezek a fájlok vannak a két DVD-n:


  • cracky86
    #381
    "ESR azt irja ki hogy NO UDF DESCRIPTOR" ez engem is érdekelne
  • Akey
    #380
    2 hozzászólással alattad...
  • mistergta
    #379
    az mindegy hogy neroval vagy mással irom ki???
  • Blackeagle13
    #378
    a kinect működik windowson, ráadsul legáliasan lehet programozni "open source"(nyílt forráskódú) hivatalosan a mirosoft is megerősítette, már sok játékkal lehet is használni pc-n.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M-wLOfjVfVc
    egy élmény így játszani

    as

    http://www.dirtywindows.ucoz.ru/news/szabad_ut_a_kinect_hackereknek/2010-11-20-563
  • Smithie
    #377
    Kicsomagoltad?Ha minden korrekt,és látod az .ISO fájlt,akkor Image Burn,4x-es sebességgel.
  • aresz96
    #376
    Letöltöttem a hitman 2.Egy iso fájl berkaktam a z ESR -be és azt irja ki hogy NO UDF DESCRIPTOR.Most ilyenkor mivan ??Rossz lenne a torrent???
    Kiirtam és nem müködik.
  • Kingsteven22
    #375
    Köszi szépen, tényleg működik :)
  • Smithie
    #374
    Image Burn,vagy DVD Decrypter,4x-es sebességgel.
  • Kingsteven22
    #373
    Hali! Épp szelektáltam műszaki cuccaim közt, mikor is ráleltem a régi PSX (PS1) konzolomra :). Arra gondoltam milyen jó is volt a maga idejében, és még most is kifogástalanul működik! Valaki esetleg tudna segíteni abban, hogy hogyan is tudnék megfelelöen egy PS1 játékot kiírni (a konzolom chippelve van). Letöltöm az ISO fájlt, kiírom CD-re és kész is, vagy azért ez ennél egy kicsit bonyolultabb?
    Előre is köszönöm!
    Steve
  • McB
    #372
    Tehát eredeti PS2 játékok kiírása Soft mode memkarival rendelkező gépekre:
    A játékot Deamon Tools-al .iso-ba másolod, aztán az elkészült .iso fájlt ESRDiscPatcher-el megpatcheljük és utána 4x-es sebességgel kiírjuk ImgBurn-el!
    Kész is az eredeti járék másolása!
    NM!
    Üdv.
  • McB
    #371
    Sziasztok!
    Valaki leírná nekem, hogy eredeti játékot hogyan másolhatnék le?
    Köszi!
    Üdv.