26
Word bajok
  • mikike
    #1
    Eddig Microsoft Word 2002 használtam szövegszerkesztésre.
    Ma is azt próbáltam, de amint elindítom a wordot és be akarok írni valamit, ezt üzeni alulra:
    "Ez a parancs nem használható, mert a dokumentum szerkesztésre zárolva van."
    Ezen kívül a menükből sem lehet egy csomó opciót elérni(szürkék). Mi a fene baja van?
  • rushman
    #2
    ha zárolva van a dokumentum, jelentős parancs nem elérhető. Szüntesd meg az eszközök/dokumentumvédelem pont alatt. Lehet, hogy jelszót is kér
  • pedestrian
    #3
    Ez Office XP? Mert ha igen akkor havonta, vagy 50 indításonként ezt fogja csinálni.
  • Adi
    #4
    Hi!
    Köveztkező a gondom.
    Van a Microsoft Word xp és én megnyitottam egy zárolt dokumentumot azt hiszem(a puska.hu-ról kaptam le egy bánk bán-os dokumentumot)és emiatt nem tudok semmit se írni akár milyen dokumentumot nyitok meg. Vagy akár egy teljesen üreset megnyitok de abba se tudok semmit se beírni.
    Alul a kis csíkba ezt írja : a parancs nem hajtható végre a dokumentum zárolva van!
    Ha vki tud erre vmilyen megoldást nagyon megköszöném neki.
    Ui.: Nekem crackelve van!!
  • pedestrian
    #5
    Office XP Universal Activator kell neked.
  • Adi
    #6
    Ja ja már megvan! :)
  • Sephi
    #7
    Van nekem egy Win98 -os rendszeren az OfficeXp.

    Nos minden rendben van de amikor kinyitok egy dokumentumot ami mar meg van irva es modositani akarom akkor az egesz dokumentum feketre lesz es fura vonalak jelennek meg...

    Ez miert van?

    Gondoltam aze' mert meg a video kartyanak nincs driver rajta de vajon ez lehet a gond??
  • mikike
    #8
    Hi!

    Újabb gondom van.
    Megnyitnánk egy 85kBos Word doksit a progiban, szeretnénk is szerkeszteni, de a Word kiírja, hogy Nincs elég memória [OK]
    azután csak az okét lehet nyomogatni
    a gép egy Celeron500as 128MB RAM, 256MB virtuális és WinME

    mi lehet a baja?
  • Borg
    #9
    Programhiba miatt is irta nekem sokáig ezt a word... lehet, hogy frissítened kellene.
  • mikike
    #10
    ej, a reinstall mellett nincs valami más megoldás?
  • zakika
    #11
    de, gepet cserelsz

    kulonben nekem is volt mebola ilyen gondom, hogy txt filokat nem tudta beolvasni, vagy ha beolasta, akkor nem lehetett vele semmit kezdeni, mert mindig azt irta ki...
  • PetruZ
    #12
    Egy tipp, nekem gyakran bejött: a fájlt betöltöttem WordPad-be, kimentettem rtf-ként és úgy töltöttem vissza a Word-be.
    Egyébként ha ilyen hibaüzenetet kapsz, nézd meg, nem dugult-e el a rendszer temp (ha WinME, akkor általában a Windows\Temp könyvtár). Törölj ki minden régi sz*rt és próbáld újra.
  • VinylToy #13
    Nálam a munkahelyen az Outlook Express csinálta ugyanezt, Service Pack felrakása segített. :)
  • Roll
    #14
    Sziasztok! A problémám: Word '97-el nyomtatáskor az ékezetes betűk helyett hülyeséget nyomtat. Pl Ő helyett egy kockát.
    Már többször feltelepítettem de nincsnek benne az közép-európai betűtípusok és így egy régi nyomtató(mátrix) nem nyomtat ékezetet.
    Hogy oldjam meg?
  • blackgamer
    #15
    színes képet szeretnék nyomtatni fekete-fehér nyomtatóval, de sajnos nem tudom a színek milyen árnyalatúak lesznek, a kép hogy is fog kinézni a lapon
    "nyomtatási képet" nem lehet fekete-fehérré állítani?
    esetleg az segítene
  • ibrik
    #16
    Színes képek fekete-fehérré átkonvertálására használj inkább valami olyan "képmachináló" progikat, mint pl. az ACDSee. Így nem lesz kérdés, hogy (esetleg) milyen torzítást okoz a fekete-fehérré alakítás.
    És persze ha nem tetszik az eredmény, akkor különféle színszerkesztési eszközökkel javíthatsz az eredményen a kinyomtatáshoz.
  • deep
    #17
    Hello:)

    Akadt egy kis bajom a word-el.Nevezetesen 3 db betűtipust hajlandó megjeleníteni. Már újrapakoltam, a felhasználói fiókot is töröltem, újat hoztam létre, betűtipusokat is újrainstalláltam. Mi a ratyi lehet?
    Win xp, office xp
  • violett
    #18
    Sziasztok!
    Segítségeteket kérném mi a megoldása a " dokumentum szerkesztésre zárolva van" állapot feloldásának.

    Köszönöm
    violett
  • violett
    #19
    Megoldottam! köszi!:)
  • sagjoz
    #20
    Segítségeteket kérném abban, hogy szeretnék egy excel táblázatból melyben sok cím szerepel cimkéket nyomtatni egy speciális lapra amelyre sok cím fér ( ez egy A4-es lap amin sok ragasztós cím hely van 3 oszlop és 10 sor) erre kellene sorban a különbőző címeket vhoyg a word-ben megszerkezteni sql rendszerben szerettem volna de akkor egy oldalon ugyan azt a címet jeleníti meg többször:-( Vki vmi megoldás?
  • phoenix1
    #21
    Sziasztok.
    Olyan problémám van, hogy: Windows XP + SP2, utána felraktam az Office XP-t is azért írom így mert gyanítom, hogy az SP2 miatt lehet, de nem vagyok biztos. Akármit elindíthatok az Office XP-ből minden szépen működik, kivéve a Word, csak csökkentett módban hajlandó elindulni!
    Tud valaki segíteni? Fontos lenne.
  • arsene
    #22
    lentebb említett hibák oly misztikusak, h így látatlanban nehéz válaszolni. lehet, hogy valami más program kever be, pl. AutoCAD. nekem egyszer a GIB 3.0 szótárprogram kavart be, eszetlen karaktereket jelenített meg.
  • RelakS
    #23
    Hogy tudnám leszoktatni a wordöt arról, hogy az utoljára használt betűtípusokról készítsen egy listát, és az összes betű elé rakja?
  • rolcsi01
    #24
    Helló!
    Van egy idegesitő problémám a worddel. Van egy boritóm, amit ki szeretnék nyomtatni, beállitom a wordben a méretet és kisebbre (kb. 3 mm-el) nyomtatja mint amilyenre beállitottam. Ugyanez van az elejével és a hátuljával is. De csak ennél a két képnél. Azonban ha PhotoPainttel nyomtatom ki akkor jó. Miben lehet a gond? A wordben? A képben? Vagy miben??
  • 12346
    #25
    halihajó:)

    bár nem tudom, ki les még ide be, de azért elregélem a gondom, hátha lesz vmi^^

    szal adva van egy oldal, ami két hasábból áll, de a lap alján néhány sornál már nem lenne szükségem a hasábolásra. hogy lehetne ezt megszüntetni ennél a néhány sornál?
  • 12346
    #26
    rájöttem:c