107
Sly Raccoon and the Thievius Raccoonus
  • sigmavirus1
    #26
    Én már kivégeztem szerencsére, előszőr nem tetszett annyira de a Master Thief Sprint-ek nagyon bejöttek!:)
  • Rincewind
    #25
    Én is nyáron, csak nem mindig visz rá a lélek, hogy nekiüljek, ezért még nem fejeztem be és gyanítom ez még csúszni fog. :)
  • sigmavirus1
    #24
    Az én gépem se chippes, a Sly-t 20 EUR-ért tudtam beszerezni!
  • sigmavirus1
    #23
    Olyanok is vannak akik csak most szerezték be....pl.: én, mondjuk én nem most hanem már nyáron...
  • Rincewind
    #22
    Jó én ezt értem, de miért van az, hogy indexen beírtam a PS2 topic-ba ugyanezt a kérdést és 5 perc múlva már válaszoltak is rá, itt meg senki.
    Nem tehetek róla nem chipes a gépem, akkor játszok valamivel, amikor egyáltalán hozzá tudok jutmi. :/
  • CB Shaman
    #20
    fdf
  • Rincewind
    #19
    Oh Istenem, de jó neked, megérinthetlek?? :PP
  • Rincewind
    #16
    Senki nem játszott ezzel a jó kis mászka-gamezzel? :P
  • Rincewind
    #15
    Hehh, úgy látszik a mocsaras pályán már nem jutott idő az optimalizálásra, mert néha kicsit belassul a game. Mindvégig tökéletesen játszható marad, nem nagyon zavaró, de azért mégis! Ennyit a konzoljátékok fix hardware-re írt fene nagy stabilitásáról... :P
  • Rincewind
    #14
    A Mesa City küldetés sorozat legelső pályáján (Rocky Start) hol a faszban van a safe??? Már vagy 5-ször végigmentem a pályán, de egyszerűen nem veszem észre... :P
  • sigmavirus1
    #13
    Szerintem is, mert nem olyan nehezek a pályák:P
  • Rincewind
    #12
    Úgyis átfogok szerintem... :)
  • sigmavirus1
    #11
    Huu...már nemtom de ha holnapig nem tudsz átjutni akkor megnézem reggel!
  • Rincewind
    #10
    Sikerült, de megint elakadtam... :)

    Szóval az amerikás pálya legelején vagyok, amikor kirak a kocsi. A pálya vége felé van két nagy cső, ami forog a vízben és benne két kampó, amin lehet hintázni. Na az elsőt még el tudom kapni, de a másodikat sehogy se tudom elérni. Hogy kéne...?
  • sigmavirus1
    #9
    Ja, azt utáltam...
  • Rincewind
    #8
    Szabájt vágtam, csak kurvára nem akartak elfogyni a ládák soha... :/
  • sigmavirus1
    #6
    Szét kell lőni a kincsesládákat de közben vigyázni kell nehogy a rákok elvigyék őket!
  • Rincewind
    #5
    Mi a titka annak a tengeralattjárós, "ráklövöldözős" pályának?
  • sigmavirus1
    #4
    Nekem is csak a Sly-hoz volt szerencsém, meg is van a 100%.
  • Rincewind
    #3
    Azokhoz még sajnos nem volt szerencsém. :(
    De majd igyekszem bepótolni. :)
  • Rincewind
    #1
    Aki szereti az ilyen ugrálós platform game-eket, az mindenképp próbálja ki. Szvsz kurva jó game!!!