107
Sly Raccoon and the Thievius Raccoonus
  • Fido4life
    #107
    Milyen melóhely az ahol konzolozni lehet ?
  • Stinger 576
    #106
    Meg tudjátok mondani, hogy ha német verziót veszek, abban tudok-e angol nyelvet választani? Angolul újonnan lehetetlen beszerezni az első részt... a másodikat most nyuggzuk de nagoyn tetszik igy utolag meg szeretném venni az elsőt.
  • Flower
    #105
    Á, én felidegesítettem rajta magam.
    Ott szerintem még nem járok.
  • bocaca
    #104
    Sziasztok!!
    Játszik valaki a Sly3 -mal??
    Megakadtam a hajóirányításnál:Tudna valaki segíteni??
  • Flower
    #103
    Nincs időm vele játszani...lehet beviszem a melóhelyre
  • Fido4life
    #102
    Én az első részt nagyon csíptem, csak sajna miután kivégeztem, nem volt értelme újrajtszani, el is adtam már..:( De nem sokára lehet hogy megszerzem a második részt, főleg ha van olyan jó mint az 1 volt !:)
  • Flower
    #101
    Én már azt nyomom. Sajna az első két részt nem ismerem, de ez nagyon poén :)
    Szép grafika.
    Kezelhetősége kicsit fura Spyro és Jak után, de nagyon hasonló. Tegnap este az első pályát végignyomtam.
  • Max 36
    #100
    Én is várom,hogy csatlakozzak hozzátok.Az első 2 rész nagy kedvenc volt.Humor,ötletes feladatok,grafix.Az első kicsit rövidke volt,a második már tűrhető játék időt tartalmazott.
  • REAL_CIÁN
    #99
    Ezt én is várom, mindkét rész nagy kedvenc!
  • Sephi
    #98
    Na megjelent a harmadik resz ami tobb jatekidot es erdekesebb jatekmentet iger. Ha fele olyan jo mint a 2-es nekem mar tecceni fog! :D
  • Atcom
    #97
    "Nekem egy haverem aszonta hogy olyan cuccot szeret amivel Sly kepes az ellent elaltattni! Szerintem kamu vaze mert en mindent 100% megcsinaltam es meg nem lattam ilyet... ugyetem az utcso palyan kivul mert az extra bonyi.."

    Akkor a #70-es hozzászólásod kamu?
  • Sephi
    #96
    Majd Sly is kepes lesz ha megleled a kepeseget :D
  • Jinchuu
    #95
    Ja, ő képes!
  • Atcom
    #94
    Bentley képes alatatni, nem?
  • Atcom
    #93
    Igen, az is ilyen jó!
  • Sephi
    #92
    Nem kell az egesz jatekot!!! Csak azt a fejezetet kezd ujra!
  • Sephi
    #91
    Az arra jo hogy el kell csalogatni a birokat :))
  • UNREG
    #90
    "Most neztem at par forumot es senki nem talakozott meg emez problemaval."


    Lehet, hogy azért, mert még senki nem mentett bele a feladat közepébe, mindenki befejezte és csak utána save-eltek.
    Az is lehet, hogy ez egy bug és akkor nagy pácban vagyok, mert nem szeretném előröl kezdeni a játékot 85% után.
  • UNREG
    #89
    Hirtelen el kellett mennem, ezért mentettem, mielött kiderült volna, hogy mit kell csinálni a zsürivel a vekkerrel....
  • UNREG
    #88
    Szerintem nem lehet epizódot újrakezdeni, csak az egész játékot. :((

    Amúgy mi a feladat a Bisonos farönkugrálásnál a vekkerórával? Lehet, hogy már soha nem fogom megtudni, legalább te mond el. :))
  • Sephi
    #87
    Ja joo :))))

    Aszitem aztirtad hogy lealaztalak .. :PPPP Bocsi!!!!!
  • Sephi
    #86
    Alazott a banat! Mit kell igy felriadni? A lama az neked alazas? Szolok hogy jopofizas te birka! :)|)))))))))))

    Na viccet felreteve. Most neztem at par forumot es senki nem talakozott meg emez problemaval. Egyetlen sajnalatos javasalatom...hogy kezd ujra az epizodot :((
  • UNREG
    #85
    Mielött lelámázol, ÉRTELMEZD, amit írtam.

    A vekkerórát már rég megvettem, a probléma az, hogy elmentettem, MIELÖTT Bison befejezte volna a farönkön ugrálást.
    Normális esetben, ha egy feladat közben mentesz, akkor újrakezdésnél kezdheted előröl a feladatot, de most NEM ÍGY VAN, sehol semmi, nincs kék nyíl, nem tudok továbblépni, a szabadon mászkáláson kívül semmit sem tudok tenni!!
  • Sephi
    #84
    Igen! Vasarold mar meg a Alarm clock cuccot mert anelkul nem enged versenyezni te lama :)))
  • UNREG
    #83
    Vazz, nagyon elszúrtam valamit!
    Amikor Bison ellen megy a "Canada games", megcsináltam a favágó és falmászóversenyt, meg a Bentley-vel a farönkönugrálást, de nem vártam meg az utolsó feladatot, hanem elmentettem.
    És itt jön a baj, mert visszatöltésnél már nem ad be SEMMILYEN feladatot, sőt előröl sem tudnám elkezdeni, még ha akarnám akkor sem. Szabadon mászkálok, de előrelépni nem lehet!!

    Van valami megoldás?
  • Sephi
    #82
    De Bentley meg mondta is hogy direkt az ilyen maszas miatt csinalta meg! :)))
  • UNREG
    #81
    Bakker, ennyire egyszerű lenne?
  • Sephi
    #80
    Bentley felszereli neked a ket kampos dolgot.

    Falon maszni csak ott lehet ahol latod hogy be van fagyva a fal (csopog a viz). Amikor ugrottal nyomasal O -rt es akkor kette szakitja a kampojat es igy maszkal.
  • UNREG
    #79
    Vazz, hogy tudok a falon mászni? Az valami speckó mozdulat, ami nincs meg nekem?
  • Sephi
    #78
    Maszal a falon! Ott ahol jeg van!

    Egyebkent vegig vittem!!! Az ev jateka!!!! (MGS3-ig)
  • UNREG
    #77
    Látom a kampót a menyezeten és a karikát a falon az egyik medvénél, de az is túl magasan-messze van, sehogysem tudok odáig elugrani.
  • UNREG
    #76
    Elakadtam a 7. pályán, amikor a barlangban a hat medve szájából kell kilopnia bizbaszt. Négy mackónál sikerül, de a két távolihoz nem tudok odajutni. Sem duplaugrással, se siklórepüléssel sehogy.
    Valami speckó mozdulat kell, vagy mi?
  • Tyler Durden
    #75
    Már megvan a széf, faszán el volt rakva..
  • Tyler Durden
    #74
    Hmm vki meg tudja mondani, hogy a 4-es pályán merre van a széf, amit a 30 üveg összeszedése után lehet kinyitni..
    Thx előre is..
  • Tyler Durden
    #73
    SPOILER!

    1-es pályán sima attackos gadget a jutalmad, 2-esen van az ami nekem a legjobban tetszik, ha megütöd vele az ellent, akkor az elmegy és henteli a saját embereit A 3. pedig ilyen villámos gadget ami 1 ütéssel kinyírja az ellenfelet, eddig ennyit szereztem meg többit nem vágom.
  • Sephi
    #72
    Ja nem a 2. palyarol van szo... tenyleg meg se kerdeztem hol...
  • UNREG
    #71
    "Nekem egy haverem aszonta"

    Miért, nem emlékszel, hogy mit kaptál a 2. pályán?
  • Sephi
    #70
    Nekem egy haverem aszonta hogy olyan cuccot szeret amivel Sly kepes az ellent elaltattni! Szerintem kamu vaze mert en mindent 100% megcsinaltam es meg nem lattam ilyet... ugyetem az utcso palyan kivul mert az extra bonyi..
  • UNREG
    #69
    És mit kaptál érte? Csak azért, hogy érdemes-e törnöm magam miatta?
  • UNREG
    #68
    Akarom mondani 30.-kat ofkóz.