198
Várom a segítségeteket.
  • The Garrett
    #25
    Támogatom a lentebb szólót AKG powa!
  • TheZsenyka
    #24
    Találtam egy jó kis DJ füles tesztet ahol felvonul pár jó cumó. Jó, nem Sennheiser Orpheus-okról van szó 15.000$-ért - elképesztő ára van - de érdemes ráhesszelni.
  • TheZsenyka
    #23
    Köszönöm szépen, elég jó nyomon járok most már azt hiszem, adtatok pár tippet. A zaj.hu-t különösen köszönöm, találtam pár kellemes jelöltet. Jelenleg a Sennheiser HD 25 illetve a Sony MDR-V700DJ a leg esélyesebbek. Ha van még tippetek (azon kívül hogy rohadjak le az audidzsimmel együtt) ne habozzatok megosztani. Amúgy PC-hez meg asztali DVD-hez szeretném igazán használni a cumót. Nem, nem 650E forintos DVD lejátszóm van, de szeretnék egy korrekt fülest.
  • Mike
    #22
    na ha már ilyen okos vagy, akkor mondj nekem légyszi kakaszar dolby-s fejhallgatót (ne 80 ezer legyen - mert mint tudjuk az ugye pc-hez semmiképp)
  • Mike
    #21
    jah, audiofil ne hallgasson pc-n semmit
  • Mike
    #20
    miért, ahhoz milyen kell? a legócskább?
    vannak azért jó hangkártyák is
  • Mike
    #19
    jaja, meg van Tesco gazdaságos is
  • Mike
    #18
    Sennheiser is jó
  • Mike
    #17
    szerintem az AKG vezetéknélküli dolby-s fejhallgatói elég korrektek
  • Munch
    #16
    Engem még a rádiós MPEG2 pcx hangkártyák se tudtak meggyőzni az igazi minőségről. Márpedig nem audidzsíííííí, ami fillérekbe kerül a 400-500 ezres árához képest. :P
  • Sir Quno Jedi
    #15
    Ez azért kétesélyes, mert nekem is volt hajdan egy Ensoniq Soundscape félprofi general-midi hangkártyeszem (Motorola 68000 proci, beépített GM ROM-ok stb.), na annak egy középkategóriás szinti szintű hangminőséget sikerült összehozzanak ! Ahhoz tényleg jó hi-fi kellett !
  • Sir Quno Jedi
    #14
    Olyasmim nekem is van, LAN-partykhoz még elmegy (ott ugye 8) !
  • RelakSfromhome
    #13
    Az enyim 2,5k vót :D nem pedig 40k
  • Munch
    #12
    Gondolom most azokra az értelmesekre gondoltál, akik egy itszi-pitszit is értenek hozzá, és nem olyan lámerek hogy "hangkártyához" rohadt drága fejhallgatót vásárolnak. :P
  • RelakSfromhome
    #11
    PHILIPS SBC HP150: KIRRÁLY!!! Ez van nekem...
  • Evil
    #10
    AKG ,Senheiser , de hallottam mar jo Technics et is.Nekem AKG m van kb 2 eve ,a tizenezer forintos kategoriabol es maximalisan meg vagyok vele elegedve.
  • TheZsenyka
    #9
    Köszi a tippeket azoknak, akik nem csak értéktelen belepofázásaik közhírré tételének céljából jöttek a topicba.
  • RelakSfromhome
    #8
    Profi Fülhallgató? Profi Kóláról, jégkrémről már hallottam. Ilyet is árul?
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Na ja, ahhoz tényleg felesleges, sőt nem ajánlott, mert zajos.
  • Munch
    #6
    40 ezres fejhallgató hangkártyához?
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Jhááá most milyet röhögtem! :DDDD
  • Sir Quno Jedi
    #5
    Egyébiránt ha tényleg jót akartok, akkor csakis Sennheiser ! Úgy 50 felé már jókat lehet abból kapni nyitottban (így alsó kategóriában term.). Csak el kell császkálni a márkaboltjukba (asszem kint van Törökbálinton, vagy volt).
  • dashed_
    #4
    40-50 ezer forintert fullhallgato??? Argh.. soha nem adnek ki ennyi penzt erte.
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Nekem is AKG natural sound van ! Azért vettem mert semmi kiemelés nincs benne, azt hallod, ami a csövön kijön ! Nagyon baró, nagyon érzékeny, csakhát a jó minőségéből fakadólag bazi jó minőségű hangicsáló cuccz kell hozzá, különben hallgathatod a zajt is ! Dehát ez van...
  • ThePartyFace
    #2
    Olcsóbb:
    Technics RP-DJ1200 fejhallgató


    - Frekvencia átvitel: 5Hz - 30kHz
    - Oldalanként 1000 mW terhelhetőség
    - 1-3 méter kihúzható spirálkábel
    - Csatlakozó: 3.5-ös Jack, menetes 5.25-ös átalakítóval
    - Védőtasak


    Dragabb:

    Sony MDR-V700 DJ DJ fejhallgató



    - Frekvencia átvitel: 5Hz - 30kHz
    - Oldalanként 3000 mW terhelhetőség
    - Minden irányban, 3D-ben forgatható
    - 1-3 méter kihúzható spirálkábel
    - Csatlakozó: 3.5-ös Jack, menetes 5.25-ös átalakítóval
    - Védőtasak

    En ezt a kettot hasznalom es mag vagyok veluk elegedve! Sony azert dragabb joval, mert rengeteg kenyelmi funkciot tud...

    Arak:
    Zaj Studio
  • TheZsenyka
    #1

    Meglehetősen járatlan vagyok audio ügyekben és ezért a tanácsotokra lenne szükségem. Milyen fülest javasoltok PC-hez? Audigy2-es hangkártyám van és ehhez keresek cumót. Most AKG K-70-em van, ez egy pár éves modell és meglehetősen alap.

    Olyan 30-40 ropit szánok rá. Ha nem sokkal többért (50-60) messze jobbat lehet venni, lehet hogy belefér.

    Várom a tanácsaitokat. Előre is köszi!