198
Várom a segítségeteket.
  • qetuol
    #198
    etymotic hf5.-ről kinek van tapasztalata?
  • modestomi
    #197
    Megválnék a Philips SHL9550 tipusu fülesemtöl.
    Zajkiszűrős, fejpántos füles, naaaagyon szépen szol, bolti ára 10-11ezer körül mozog.
    7ezerért Budapesten bármikor átvehető, igény szerint postázom.
    ...Doboz, garancia levél megvan hozzá. A mai naptol szamitva 1év garanciát vállal a Philips, azaz 20110 augusztus 24ig.
    A füles vadonat új, ma vettem át, és csak kipróbáltam, kurvafasza,de most elkell hogy adjam.ű

    [email protected]
  • Sordoran
    #196
    jah, és azt nem mondtam, elsődlegesen játékokhoz kell TS, ritkán zene vagy film
  • Sordoran
    #195
    Hello!
    Segítségetek szeretném kérni, szeretnék egy jobb fajta fejhallgatót venni, amiben van mikrofon is, de tanácstalan vagyok. A keretem plafon 5ezer mondjuk, ezeket néztem ki eddig:
    Logitech PC Headset 120
    Sennheiser PC 111
    Egyéb ötleteket is várok.
  • Daffchy
    #194
    Sziasztok!
    Fülest szeretnék venni és egy "Pioneer SE-CL21M-J-K"-t néztem ki. Azt olvastam nagyon megéri az árát. Ha valakinek volt/van ilyen fülese írja már le a véleményét róla légyszíves. És még az érdeklne hogy a CX300-hoz képest hol van.
    Előre is Köszi!
  • adamprof
    #193
    látom elég kihalt a fórum..
    azért leírom a kérdésem:
    Sony MDR-Q68 LW típusú fülhallgatóm kicsit elromlott, és szeretném tudni hogy kell szétszedni. Nem tud valaki ehez a típushoz műszaki rajzot adni vagy szerelési rajzot, hogy hogyan lehet leszedni a külsejét?
    előre is thx
  • zsolibácsi
    #192
    Akit érdekel egy profi füles, hívjon!
    AKG K324P 6.500,-

    TEL:06 30 353 4278
  • sz4bee
    #191
    Mi a különbség a Sony MDR-EX90 és a Sony MDR-EX90LP között?Mit jelent az LP felirat???
  • mflex #190
    Grado RS1-et, hol tudok venni,mert én sehol nem találtam itthon.
    Vagy legjobb lesz a "kimegyek" érte?
  • madass
    #189
    ma már nincs igazán láényegében mind a kettö ugyanaz csak kicsiben vagy nagyban ha mind a 2 aranyozott jó minőségü akkor szinte nem is lehet mérni a különbséget
  • madass
    #188
    a creative zen-t ajánlanám ezek közül.
  • madass
    #187
    hangos nem is drága,könnyű de viszont rövid a kábele
  • oneal1
    #186
    hali!

    erről mia véleményetek?

    http://www.argep.hu/product_388327.html
  • roblee
    #185
    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy hangerő és hangtisztaság szempontjából van különbség a 3,5 mm és a 2,5 mm-es csatlakozók között!
    Előre is köszi!
  • moszkito
    #184
    Helo! most akkarok venni egy jobb minőségü fülest szempontok: jó zaj izoláció és minél jobb hangzás szerintetek a 3 közül meik a leggjobb és meik éri meg legg jobban?
    1 Creative Zen Aurvana
    2 Etymotic ER-6
    3 UltimateEars SuperFi 3 Studio
  • Balumann
    #183
    oh közelebb jutottam :) Megvan a quelle honlapja, de az unversum -oknál csak hifik vannak meg discman :( Lehet hogy ezt a hifihez kaptuk, nem vok benne biztos. Na majd inkább körülnézek a házba hátha megtalálom :|
  • Mike at home
    #182
    az Universum a Quelle saját szórakoztatóelektronika márkája
  • Balumann
    #181
    Helo!
    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tud-e valaki valamit erről a fülhallgató tipusról?
    Nagyon régi, több mint 10 éves és külföldön lett véve. Viszont nagyon jól szól ettől függetlenül (főként tisztaságra gondolok).
    Oldalára az van írva hogy UNIVERSUM 2 Wege-System. Valaki esetleg hallott már róla? Mindenhol kerestem infot róla de sehol se találtam, googlevel se :(
    kép
  • Narancs
    #180
    Hella!
    Az lenne a kérdésem, hogy ha csak szimplán zenehallgatásra használnám egy winamppel a Zalman 5.1-es fülest egy SB Live 5.1 társaságában, akkor lenne javulás a hangzásban a sima AKG füleshez képest?
  • pulti
    #179
    Üdv. Most írok ide elöször. Lenne egy problémám. Ahol diszkózok a főnök kikötötte a monitor hangfalakat mondván nem kell az neked. Hát persze... úgylátszik vendégek se kellenek :lol: Na most az van hogy kénytelen vagyok 2fülesben keverni. Van 1gond a fülessel, hogy 2fülre szarul szól, alig lehet hallani a 2 számot egyben. Az lenne a kérdésem hogy a keverőn hol lehet beállítani hogy faszán szóljon 2fülesben? Asszem van 1ilyen tekerő rajta hogy cue-master. A keverő 4csatis Behringer, a típusát nem tom. Köszi a segítséget.
  • MacrosTheBlack
    #178
    Engem ebben csak az "open" dolog zavar, azt írják minden kihallatszik belőle, akkor meg pont a fejhallgató lényege veszik el, hogy mást nem zavarsz vele. Viszont a minőségéről jókat írtak a cikkben.
  • digital
    #177
    RP-HT711E-S ez sem sz@r, Surround füles. Kényelmes, relative olcsó (10k), jó hangja van. filmre/zenére is ok. Lehet, hogy botfülü vagyok, de a HD555 Seinheiser nekem nem szólt igy, és a HD555 paraméterei is karcsubbak, viszont kétszer olyan drága. Szal...
  • oneal1
    #176
    köszi!!
  • Balu san
    #175
    Itt van egy kis teszt és jópár hozzászólás...
  • oneal1
    #174
    senki?
  • oneal1
    #173
    hali!!
    erről mik a vélemények??esetleg van ilyen valakinek??
    Sennheiser HD555!
  • mkoma
    #172
    Nekem AKG Hearo Ultra van. Egy cöppet király :D mákosan vettem anno, az ára különben az egek felett van 2 emelettel :D Ez zajt nem nagyon szed össze, csak ha már nagyon merül benne az akksi akkor elkezd bezizegni.
  • Crazyn
    #171
    Thx, gondolkozom én is egy au2-n, csak a pénzugyi részét kell megoldanom ;)
  • Bitang2000
    #170
    A hangkártya, vagyis az a valami ami hangkártya címén a lapra van integrálva.
    Vegyél egy hangkártyát és láss csodát! Jobbanmondva hallj! :) nálam detto volt a szitu. Audigy2 megold mindent. A havernak az ugyanilyen lapi hangkártyája folyamatosan valamilyen rádióadást sugároz alapba! Az milyen?
  • MacrosTheBlack
    #169
    A mai vezetéknélküli fejhallgatóknak milyen a hangminősége? Volt régen (5-10 éve) egy Thomson wireless fülesem, na az összeszedte a zavarjeleket mindenhonnan, kicsit arrébb mentem vele, máshogy recsegett-zúgott. De most látom a Media Markt tele van ilyenekkel, Sennheiser, Sony, Thomson, meg miegymás, ezek vannak olyan jók mint a vezetékesek?
  • Crazyn
    #168
    Sziasztok!
    Ma vettem egy Zalman ZM-RS6F 5.1-es fejhallgatót. Az a problémám, hogy recseg/zug alaphelyzetben. De nemtok rájönni miért. Alaplapi 5.1-es AC97 hangkarim van, és ugy néz ki, hogy a vinyó zavar be, mert ha dolgozik a vinyó, akkor jobban zúg. Nagyon zavaró. Ez 5.1-es hangfalrendszeremnek semmi problémája nem volt.
    Van vkinek vmi ötlete?
  • cybert
    #167
    Hi!
    Nekem egy olyan gondom lenne, h 3 éve vettem egy Sennheiser HD-500-as fülhallgatót, amit drága rokonságom valamelyik tagjának sikerült elrontania. Pontosan nem tudom a hibát, a vezeték megtörésére gyanakodom, vagy vmi érintkezési próbléma, szólni szól, csak nagyon hallkan és nem szól mindegyik tartomány, pl mély nincs. Na most, én kaptam anno hozzá vmi cetlit amin volt egy szervíz cím, ráadásul, ha emlékeim nem csalnak magyar cím volt. A cetlit sajnos nem találom, viszont ha valaki tudja esetleg a címet, azt megköszönném. Az a jó ebben a fülesben, h szinte minden darabja cserélhető, eldobni semmikép nem szeretném, mert nem volt olcsó.
  • FFX
    #166
    ennyi pénzért nem is csoda szvsz
  • uzsidoboz
    #165
    Csövi!

    Nagy baj történt sajna elromlott a creative fülhalgatóm! Nagyon meg voltam vele elégedve( muvo tx fmhez kaptam)!
    Szeretnék hozzá venni egy másikat, mivel szeretem az igényes hangzást ezért hajlandó vagyok kb 3 ezer forintot rászánni! :P Ezért az összegért mit érdemes venni ma a piacon?!

    köszi aki tud segíteni
  • grizzly21
    #164
    ok köszi!
    csak nem értek néhány fogalmat: kábelfeltekerő dob, szimmetrikus kábelezés ( ez az hogy amikor kettéválik a jobb meg a bal akkor mind2 ugyanakkora?), távirányitohoz optimalizált kábel ( a mérete a távirányitotol van mérve?)
    gondolom az MX550 és a 400 között nem csak az a külöünbség, hogy könnyű hangerő szabályzója van az 550nek? hangzásban is jobb nem?
    a 400as akkor elég lesz sztem. mindnek aranyból van a vége (amit beraksz a lejátszoba?)
  • Breki33
    #163
    Meg kell nézni RC-s-e jó-e aaz a változat elég hosszú-e a zsinórja stb.

    S 4853 MX 400 Kisméretű, fülbe dugható fülhallgató, kábelfeltekerő dobbal, kábelhossz: 1.2 m 2 990
    S 5458 MX 400 RC Kisméretű, fülbe dugható fülhallgató, aszimmetrikus, távirányítóhoz optimalizált kábel 2 690
    S 500230 MX 450 Kisméretű, fülbe dugható fülhallgató, kiegyenlített hangzással, kábelfeltekerő dobbal, szimmetrikus kábelezéssel. 3 490
    S 4854 MX 500 Kisméretű, fülbe dugható fülhallgató, kábelfeltekerő dobbal, hangerő szabályzóval, kábelhossz: 1.2 m 4 490
    S 500553 MX 500 white Kisméretű, fülbe dugható fülhallgató, kábelfeltekerő dobbal, hangerő szabályzóval, fehér színben új! 4 690
    S 500231 MX 550 Kisméretű, fülbe dugható fülhallgató, kábelfeltekerő dobbal, könnyű hangerő szabályzóval, kábelhossz: 1 m 4 690
  • grizzly21
    #162
    asszem egyiken sincs, de az árkülönbség elég nagy: 2 ezer, 4.5ezer
  • Breki33
    #161
    Amelyiken nincs hangerőszabályzó
  • grizzly21
    #160
    kis füles: SEnnheiser MX 450 vagy 550?
  • nagyrenato
    #159
    Sziasztook! Szerintem ez nagyon jó, nekem már kb. 1 éve ilyen van, és döbbenet, hogy milyen szépen és dinamikusan szól! I Love Sony!
    Sony MDR-V700