37
Magyarorszagon es a vilagon...
  • Daza500
    #37
    A helyzet változatlan...
  • opelvetra
    #36
    j
  • ThePartyFace
    #35
    poké:
    -csak olyan bulira ad ki 1000 Ft-nál tobbet, aminek minimum tv reklamja van
    -nonfig felso es zseletol csopogo haj, napszemuveg
    -rommá van narkozva
    -ha megkerdezed tole, hogy ki zenel, akkor a fejet razza... "nemtom, de nagyon komoly a buli! kersz/van vized?"


    Szerintetek miert alakult ki egy ilyen reteg? Miert van beloluk mindenhol? Miert nem huznak vissza a tinidizsibe? Miert hivjak el miattuk Dj Rusht evente ketszer?

    Nekem van egy kialakult velemenyem, de kivancsi vagyok a velemenyetekre...
  • Tetsuo
    #34
    haha:(
  • Gyiik
    #33
    fuj, brogos:(
  • Tetsuo
    #32
    Nekem a Zene a drog!

    Ezt írom a polómra: Teknó forevö!
    :)
  • Gyiik
    #31
    (sohaj) igyvan igyvan :DD
  • VinylToy #30
    szép...szerintem nincs mit mondani...nagyon kevés az a fiatal aki a zene miatt megy el bulizni, aki tudja mi volt 94-től az elektronikus zenei élet, az tudja igazán értékelni, hogy miről is szól manapság még ez a dolog
  • JAST
    #29
    trancesensation partyn egy barom goás 5 perc alatt 2 lufit fogyasztott el, aztán ráesett a térdemre majd beverte a fejét a földbe, azt hittem ott helyben szétrugdalom...
  • ThePartyFace
    #28
    :D
  • Dani20
    #27
    & dááán
  • ThePartyFace
    #26
    áp
  • pinehead
    #25
    Heles.
    Aztán jöhet tovább egész a harmadikig, Richie Hawtin-nal!!
  • Dani19..
    #24
    pont öt hallgatom..
    Sven Vath - The Sound of the First Season

    :)))
  • pinehead
    #23
    És hogy álltok Sven Vath-tel???!

  • Hype
    #22
    A fix közönség nagyon jó sztem. Óriási érzés hogy vele meg vele meg vele már sokadjára partyzom együtt. Most nem a haverokra gondolok akikkel elmész bulizni hanem azokra az arcokra akiket ott ismertél meg és csak ott találkoztok hónapról hónapra.

    Az m47-ben még viszonylag jó is a helyzet ami a közönséget illeti. Szerencsére itt nincsenek full szétcsúszott hülye gyerekek mint a hájperszpészen. Még a grizzlykkel sincs gond.
  • Hype
    #21
    "Van, aki tobbre vagyik a "zuzas"nal."

    Én teljesen egyetértek ezzel. Nem csak zúzatós techno létezik Vinyl! Nekem jobban fekszenek az utaztatós, tribal, groovie-s techno szettek. Tetszenek persze a zúzós számok is de ne ilyen menjen végestelen végig, a változatosság naon fontos. Umek, Danilo Vigorito, Dave Clarke, Cristian Varela ezek jáccanak jó zenéket :)
  • neménvoltam
    #19
    Az a jó :D
  • ThePartyFace
    #18
    A legjobb bulik az alkalmi partyk!
    Nincs fix kozonseg, nincs kotekedes, nincs "a hely bikaja" effektus.
    Mindenki be van cuccozva.
    Pl MayDay:)
  • neménvoltam
    #17
    Nekem a dorgosokkal nincs bajom, inkább a kötözködős hülyegyerekekkel.
  • Dani19..
    #16
    mondjuk ez is igaz, a totál szétcsuszott arcok fogyasztanának a legtöbbet.. na meg a szervezöket többségben qvvara nem érdekli hogy kik mennek a buliba.. jöjjön a pénz,és csumi.
  • Mayday
    #15
    Ja, csak sajnos beengedesnel eszedbe jutna, hogy a sok igenytelen emberke is ugyanugy fizet (belepot), sot, meg fogyasztani is fog (sokat), es mint klubtulaj, maris beengedned oket...
  • ThePartyFace
    #14
    őőő
    Mi a baj a megfogalmazassal?
  • Dani19..
    #13
    hát vkinek atb jelenti az undergroundot. ugye vinyl?

    engem beengednél a klubbodba?
  • ThePartyFace
    #11
    Jo a logom, mi?
  • ThePartyFace
    #10
    Siman alap dolog:) Goat a szetcsuszasnak talaltak ki...
    A techno egy olyan mufaj amit konnyu megerteni es megszeretni. Van, aki tobbre vagyik a "zuzas"nal.
    Mellesleg: I LOVE TECHNO
  • neménvoltam
    #9
    bár most lehet, hogy nagy baromságot mondtam, nekem egy ismerősöm szokott járni ilyen partykra!
  • neménvoltam
    #8
    amúgy aki szereti a trancet attól kérdezem, hogy hallotta-e ezt a számot: Sunbeam - Ocean's Floor
  • neménvoltam
    #7
    meg a goapartyk. de ha jól tudom ott a drog az alap.
  • Dani19..
    #6
    trance,és progressive bulikba azért ugy érzem jobbak az arányok.. ott többen mennek a Zene miatt.
  • Dani19..
    #5
    hát jah,télleg ez van.. tegnap még e-klub,holnap meg már hyper.. a zene meg télleg csak másodlagos dolog.. az elsö meg azok az emlitett gyorsito dolgok.. de azért jo hogy nem mindenki igy gondolkodik. én pl sose mennék le ugy bulizni hogy az adott djtöl ne hallottam volna legalább 1 számot.. persze ezek föleg a külföldi djkre vonatkozik. a techno bulik közönségének 80%-a max 4-5 techno elöadot tud felsorolni,és mégkevesebb számcimet.. külföldröl nem tok mit mondani.
  • Mayday
    #4
    Kulfoldrol nem tudok, de itthon tenyleg ez a helyzet. Egy Hyperspace-re nem mennek, mert az egy igenytelen, felhigult, tini kozonseg, bedrogozva.
    Viszont szeretem a Home-ot, az ottan kozonseg jo! Nekem nagyon kellemes csalodas volt, es szeretek oda jarni!
    Nagy rendezvenyeken meg mindig ez lesz, lasd Budapest Parade, de ilyen volt a budapesti Mayday is sajnos.
    Igazsaghoz hozzatartozik, hogy eddigi eletem soran SOHA nem probaltam ki semmilyen anyagot, gyorsitot, bogyot, de meg fuvet sem... :) Es ha elmegyek egy bulira, akkor nem iszom alkoholt sem, mert ez a zene szamomra csak tisztan johet!
  • Mayday
    #3
    Kulfoldrol nem tudok, de itthon tenyleg ez a helyzet. Egy Hyperspace-re nem mennek, mert az egy igenytelen, felhigult, tini kozonseg, bedrogozva.
    Viszont szeretem a Home-ot, az ottan kozonseg jo! Nekem nagyon kellemes csalodas volt, es szeretek oda jarni!
    Nagy rendezvenyeken meg mindig ez lesz, lasd Budapest Parade, de ilyen volt a budapesti Mayday is sajnos.
    Igazsaghoz hozzatartozik, hogy eddigi eletem soran SOHA nem probaltam ki semmilyen anyagot, gyorsitot, bogyot, de meg fuvet sem... :) Es ha elmegyek egy bulira, akkor nem iszom alkoholt sem, mert ez a zene szamomra csak tisztan johet!
  • ThePartyFace
    #2
    Nektek mi a velemenyetek errol? Illetve mi a helyzet kulfoldon? Errol szivesen olvasnek!
  • ThePartyFace
    #1
    Megdobbento, hogy mekkora valtozason ment az a klub-kultura! Regebben a techno es house rajongok egy relative szuk kort kepviseltek, ma meg mar a legutolso buta picsa weboldalan is azt olvasom, h "I Love Techno" Ez szomoru! Ezek a fiatalok mar nem a zene miatt mennek bulizni, hanem a bogyozasert. Legutobb Bonuszon voltam... megkerdeztem par haveromat, h egyaltalan vagjak-e a line up ot? Maximum Dr. Motte nevet tudtak kinyogni, de hogy mikor zenel azt mar persze nem.
    Mindenki bogyozni jar az ilyen bulikba
    Nem lenne gaz, ha mellette erdekelne a zene is, mert ehez a kulturahoz szorosan kotodnek a drogok, de igy...
    Nem volt altalanos, h szombatonkent techno bulikba mennek a fiatalok es jol bebogyoznak!
    Regebben kibaszott jokat lehetett bulizni az akkori slagerekre. Tisztan is! (alkesz rulez:) Mostmar nem ez megy...
    Vagy mehetsz a zeklubba meg a bankban, ami szvsz elegge putri.