161
Chipelés nélkül is lehet írott DVD-ket és CD-ket, MP3-at lejátszani ?
  • overx
    #161
    Hali, egy olyan kérdésem lenne hogy tört Swap Magic-el lehet bootoltatni a cd-ket ps2őn ? Van valakinek akinek ez működött már ?
    + még, hogy nemtudja valaki mohács környékén hol lehet csippeltetni ? ha nincs más bemegyek Pécsre, de egy próbát megért :)

    ty, bb
  • GRaul
    #160
    Sziasztok!
    Borosd Megyében hol lehet PS2 Slimet chippeltetni?
    Nagyon Fontos lenne.Ha vki tud irhat privibe is.
    Nagyön Szépen köszi előre is a segitséget:)
  • MaSzKa
    #159
    postával felküldöd ennyi

    asszem itt (turho) is vállal ilyet
  • Banyapapa
    #158
    aproneten,vateran,vagy teszveszen nézz körbe ilyenért.
    de pl: swap magic, a cd verzio csak cd-s játékot,és a dvd verzio csak dvd játékot indit el (a csomagban mind a kettö benne van,plussz nézni kell a kis kütyüket is mellé slimhez van-e vagy a régi nagy ps2höz))
  • bertold1995
    #157
    hogy el induljon a másolt játék?
  • bertold1995
    #156
    bocsi valaki nem tudja hol lehet olyan cd-ét kapni hogy el induljomn a msolt ps 2 játék
  • jaws30
    #155
    csak az a gond ,hogy nem vagyok pesti!!
  • MaSzKa
    #154
    nem éri meg a swap magic mert drága és nem minden játék indul el hagyjátok a fenébe
    slim-et pesten 8eft-ért chippelnek
  • jaws30
    #153
    Helllo!
    nem tudjátok hol lehet rendelni Swap Magic-et?
  • CrazyB
    #152
    Nincs agyad? Valószínű azért kérem, mert nem pesti vagyok és ha egyáltalán lehet kapni, akkor valószínűleg ott lehet.
  • jaszy
    #151
    Házhozszálítással? Nincs lábad?
  • CrazyB
    #150
    Üdv! El tudná valaki nekem mondani, hogy Mo-n hol lehet Magic Keys-t kapni a slimline PS2-höz? Lehetőleg házhozszállítással.
  • Banyapapa
    #149
    call of duty megy vele,carbon passz,de pl: fifaban a meccset nem tölti be
  • berkojani
    #148
    Hali valaki megtudná mondani hogy a swap magic minden játékot támogat????
    Pl:CoD3,Carbon,stb.
  • pavicsabi
    #147
    Hell !
    Most töltöm torrentröl ezt a swap magicet,az öcsémnek a ps2-höz,müködik ez a dolog,és hogyan,milyen mehanikus átalakítást kell végezni rajta?,kösz előre is a segítségeteket
  • zsolt1983
    #146
    MOst vettem eszre hogy tok szarul irtam azt a Hitelkartyas dolgot. Ketertelmu.. :P :P
    Szoval lehet szalitasos fizetessel is rendelni. Bocsi a hulye kifejezeest sajna nem tom Ti magyarok hogy hivjatokazt. Nallunk (dobierka) szoval.. nem kell kartyaval fizetni. Lepostazzak neked es te ott a Postan fizeted ki a Penzt erte. De AMINT IRTAM MAGYARBA TALAN NEM SZALITANAK> DE NEM BIZTOS. Irjal nekik mailt. Tutira Tudnak Angolul is.
  • zsolt1983
    #145
    mail & MSN [email protected]
  • zsolt1983
    #144
    Nem nemhitelkartyas dolog. De ha erdekel Privizzel hagy irja mailt. Ugyanis MSN en vagy mailen hamarab elerheto vagyok nap kozben. ha valaki erdekel meg valami tartozekok a PS 2 hoz nyugodtan irjon. Na paa
  • jaws30
    #143
    ÉS hol rendelted meg?
    Engem csak az érdekkel!
    Vagy lehet ,hogy megveszem!
  • kriszkrisz
    #142
    nekem van elado swap magicom akit erdekel irjon pm-et
  • jaws30
    #141
    hahó
  • jaws30
    #140
    Ugye nem hitel kártyás??
  • jaws30
    #139
    Köszi Zsolt
    De hogyan rendelted meg és nem hitel kártyás!!
  • Seth
    #138
    egy ketyere,amivel chippelés nélkül le tudod játszani az írott lemezeket. Kisebb átalakítást azért eszközölni kell a gépen, de csak mechanikus, nem elektronikus, szóval visszaállítható az eredeti állapot
  • brodix
    #137
    Mi az a Swap Magic?
  • zsolt1983
    #136
    jaws30. ha tdsz egy kicsit szlovakul es kuldenek Magyarba is akkor teseek. www.wisoft.sk . Itt egyebeket is talasz. Modchipp servizz elemek. meghajtok. chippelt PS 2 -t . :) nekem is oneet a chipp. tokeletesen mukodik. Igaz azt en Nyomattam bele a PS 2. Nem ok csinaltak.
  • jaws30
    #135
    Hello
    Rendelni szeretnék Swap magic 3.6 verziot!
    De A konzone.hu nem találtam!!
  • bubi07
    #134
    Vagy ha ven swap magic-od akkor abban át tudod állítani hogy NTSC legyen.
    Nekem az 50Hz-es tévén is műkszik csak az alján fekete csik van.
  • Poet
    #133
    Csak chippelve lehet, mert csak a chip tudja azt kiütni, hogy a ps2 ne ellenőrizze a régiókódot, mert ezt ellenőrzi elsőként...(szervízben mondták)
  • gecc
    #132
    Hali
    Nem tudja vki, hogy lehet eredi NTSC-s játékot PAL-os PS2-vel lejátszatni?
  • KillYou
    #131
    Nekem egy olyan kérdésem van ha ps1 es lemezzel a memoria kártyáról inditom ezeket az okoságokat akkor a pstwo ból egyszerüen ki lehet venni a lemezt vagy valamit okoskodni kell?
  • Banyapapa
    #130

    ez a jel rajta van a lemezen?
    Mer föleg ilyen kénne ám,a cd rudi
  • szerbiai
    #129
    jah ezt nem tudtam! de nekem csak egy ilyen kék fehércsikokkal van! de cd-s játékot hogy birok irni ha nem fér rá
  • Al Age
    #128
    Az eredeti SwapMagic 2 lemezből áll, egy cd-ből és egy dvd-ből. Ha a cd-set indítod el, akkor utána cd-s játékkal tudsz játszani, ha a dvd-s verziót indítod el, akkor dvd-s játékkal tudsz játszani.
  • szerbiai
    #127
    bocs de nem értem hogy mit is írtál!:Ð
  • Banyapapa
    #126
    swap magic: ha a cd-t inditod el,akkor csak a cd-t lehet elinditani (mármint irott cd-t).
    Ha a DVD,akkor a másolt DVD-t:P (szoptam be régebben igy:o)
  • szerbiai
    #125
    vki seggítsen please!nem jo a swao magicem vagy nem tudom! berakom a swapot utánna pedig az irott cd-t és megnyomom hogy LOAD GAME de nem tölti be! nem tudom miért! vki please
  • Dévids
    #124
    Helo
    Elkértem egy barátomtól egy teljes játékot (eredeti) és leszeretném másolni hogy működjön de nem sikerült. lécci írjátok le hogyan kell!!
  • Al Age
    #123
    Az is lehet, hogy nincs elég (vagy egyáltalán nincs) seeder.
  • Dévids
    #122
    a torrentspy.com-ról próbáltam tölteni