201
Maluch Racer - A kispolski első PC-s játéka
  • FiReBoY
    #120
    Azért kell meshben mert azt át tudom konvertálni *.x file-ra és azt tudom importálni a játékba.
  • FiReBoY
    #119
    Tényleg? Le tudsz moddelezni meshben egy fasza kispolákot 3DS Max-ban? Lehet hogy jól jönne a Maluch Sim 0.40 FiReBoY demohoz.
  • K.András
    #118
    Megnéztem hát elég gányul van lemodellezve az a kispolák,igy bármikor megcsinálom én is :)))

  • FiReBoY
    #117
    Na Ramore? Nem kell?
  • FiReBoY
    #116
    Jah!!! És akinek kell a Street Racer az szóljon és akkor felmegyek DC++-ra!!!
  • FiReBoY
    #115
    Na szevasztok újra.
    Híreket hozok a saját Maluch Sim játékról.
    Ugye már kijött rég a Maluch Sim 0.40 FiReBoY demo. Na ehhez van már három patch is. Hangokat még nem sikerült változtatni, de már eléggé frappáns kis szórakozás vele játszani. Próbát megér!!! :-)
    Infók itt és innen is tudjátok leszedni!!!
  • FiReBoY
    #114
    Nem szoktam... De szar amúgy is a netem...
  • Ramore
    #113
    sajna nincs tárhelyem, nem vagy dc-n véletlenül?
  • FiReBoY
    #112
    Jah!!! És ha tudsz tárhelyet felnyomom... 515 MB...
  • FiReBoY
    #111
    Na!!! Kell kép???
  • Ramore
    #110
    köszi
  • FiReBoY
    #109
    #102
  • bodesz
    #108
    honnan van meg a fullos game?
  • FiReBoY
    #107
    Hát ízlések és pofonok... Az igaz, hogy nem perfekt game, mert direkt olcsó kategóriásnak csinálták, de hülyülni jó vele.

    Ramore: nekem a könyvtárszerkezete 515 MB...
  • Ramore
    #106
    honnan volt meg a játék, és hány megás a full verzió?
  • Tufa16
    #105
    Ritka szar játék... maga a filing az jó hogy kispolákal meg minivel tudsz menni de hát az egész game egy rakás fos. még árkádnak is. mind1. haverokal egy jót röhögtünk rajta... :)
  • Ramore
    #104
    én tartózkodnék a demotól, majd a teljessel talán egy nap....
  • FiReBoY
    #103
    Jah!!! Egyébként megcsináltam egy fasza verziójú demo-t is. 0.50 után 0.40 Csak azért, mert 0.50-re nem volt elég méltó. Szóval az a verzió még szar volt. De a 0.40 most már nagyon fasza lett!!! Innen tölthetitek le!!!

    Sok sikert!!! : - )
  • FiReBoY
    #102
    Megvettem.

    Ha kértek nyomok be képeket!!!
  • Prowler001
    #101
    Honnan van meg?
  • FiReBoY
    #100
    Yupiyeah!!!! Megvan a gamé és nagyon komoly!!! Bár megkell hogy mondjam vannak kemény bugjai is. Sajna...
  • Ramore
    #99
    Remélem letölthető lesz a teljes verzió elöbb-utóbb! :)
  • FiReBoY
    #98
    Jah!!! Egyébként megjelent a Street Racer magyarországon is!!! 1999 HUF az EVM.hu -nál + házhozszállítás 999 HUF... Ez van...
  • FiReBoY
    #97
    Próbálta már valaki? Egy pár nap múlva jön a 0.75-ös verzió is!!!
  • FiReBoY
    #96
    Hello újra!!! Megjelent a Maluch Sim 0.50 FiReBoY demo!!! Innen tölthetitek le!!! Sok szerencsét és jó játékot kívánok!!!

    Sityu & FiReBoY Hungarian Polski Fiat 126P Fan Site
    http://crazypolskifans.fw.hu
  • FiReBoY
    #95
    Sziasztok!!! Ahhoz képest hogy szeptember végére ígérték a gamét, nagyon sokat késik... : - ( Sajnos... Pedig jó lenne már nyomatni...
  • FiReBoY
    #94
    Magyarország lemaradott ország...
  • Ramore
    #93
    Mindíg elfelejtem, hogy Magyarországon vagyok! :))
  • FiReBoY
    #92
    Várjá... Még ki sem jött Magyarországon!!! Lengyelbe már biztosan kijött, de itt még nem!!! Le vagyunk maradva... De szeptember végére várható a megjelenése... Ideje lenne már hogy a gépen nyomhassam!!!
  • Ramore
    #91
    Mikor lehet már letölteni a teljes játékot? :))
  • FiReBoY
    #90
    Aha... Köszi... Megtaláltam...
  • M@TriX
    #89
    racer.nl, de szerintem nem annyira nagy dolog (mindjárt megköveznek) ;), szóval még elég gyerekcipőben jár. Nem rossz, de még sokat kell előre lépnie ha játék akar lenni...
  • FiReBoY
    #88
    Újabb infó az EVM.HU-tól. Ez a mostani rendszerigénye a kispolákos játéknak:

    - Windows 98/ME/XP
    - Pentium III 800 MHz processzor
    - 300 MB merevlemezkapacitás
    - 128 MB RAM
    - 4x CD-ROM
    - DirectX 9 kompatibilis hangkártya
    - 3D-s grafikus kártya 32 MB RAM-mal
    - egér
  • FiReBoY
    #87
    Próbáljátok ki a demót, mert nagyon király!!!
  • FiReBoY
    #86
    Mégegyszer annak, aki nem akarja végigolvasni a topicot.
    Sityu & FiReBoY Hungarian Polski Fiat 126P Fan Site - innen tudod leszedni a Street Racer elődjét (Maluch Sim 0.39-es demo)
    Az egész verzió Szeptember végén jelenik meg az EVM.HU jóvoltából Street Racer néven. A Maluch Racer elnevezés csak lengyelországban érvényes!!!
  • FiReBoY
    #85
    Jah... Nem tudja valaki, hogy honnan szedhetném le a 3D Studio Max-ot? Kellene a játék fejlesztéséhez...
  • FiReBoY
    #84
    Nem hallottam róla...
  • FiReBoY
    #83
    Van olyan játék hogy Racer?
  • FiReBoY
    #82
    Melyik racer-re gondolsz?
  • FiReBoY
    #80
    De használható valamire... Egy darabig jó szórakozást nyújt, aztán kimegy majd a "divatból"... Nálam egy örök marad... Imádom a kispolskit...