201
Maluch Racer - A kispolski első PC-s játéka
  • FiReBoY
    #161
    JELENTKEZNI ITT TUDTOK!!!

    (Ha "Gateway - Time Out" -os visszajelzést kaptok, akkor próbálkozzatok újra! Elvileg az uw.hu hibája!)
  • FiReBoY
    #160
    Sziasztok!!! AKI MÁR JELENTKEZETT A MALUCH SIM VERSENYRE, AZ KÉREM JELNTKEZZEN MEGINT, MERT ROSSZ VOLT A KÜLDŐRENDSZER!!! A kellemetlenségért elnézést kérek.
  • FiReBoY
    #159
    ELSŐ RÉSZVERSENY
    ----------------
    Pálya: FiReBoY WoRkS
    Autó: Polski Fiat 126P 650E
    A képek beküldési határideje: 2004.03.25.
  • FiReBoY
    #158
    FIGYELEM!!! MALUCH SIM VERSENY INDULT!!! JELENTKEZNI ITT TUDTOK!!!
    A verseny legfontosabb infói:

    VERSENY MENETE ÉS INFORMÁCIÓK
    -----------------------------
    A verseny egy versenynaptár szerint fog működni. Ez azt jelenti, hogy egy megadott napig kell teljesíteni egy részversenyt egy meghatározott autóval, meghatározott pályán. Ezeket FiReBoY fogja megszabni, a verseny irányítója és vezetője. Ezt az egész versenyesdit úgy kell elképzelni, hogy egy baromi nagy körverseny. Jelenleg 4 versenyképes pálya van és sok autó. Ezt azt jelenti hogy külön részversenyeken tudunk egy pályán több autóval menni. Minden új részversenyről email-ben tájékoztatunk majd. A verseny lényege az, hogy ki a leggyorsabb kispolskis.

    PÁLYAIDŐK REGISZTRÁLÁSA
    -----------------------
    A játékban a jobb felső sarokban található egy időmérő. Amelyik versenyképes pálya, azon megtalálható egy START és egy FINISH tábla. A START táblánál el kezd az óra pörögni és addig meg nem áll míg a FINISH vonalon át nem haladsz. Ha beértél a célba egy segédprogram segítségével egy úgynevezett "screenshot"-ot kell készíteni, amiben az időnek is látszania kell. Ezt a segédprogramot megtalálod a Sityu & FiReBoY Hungarian Polski Fiat 126P Fan Portál-on a letöltések között "Fraps" néven. Ha kész a kép és biztos vagy abban, hogy az idő megfelelő akkor küld el nekünk a [email protected]! A részversenyidő beküldési határidje lejárta után az összesítés megtekinthető lesz majd az oldalon.

    SZABÁLYZAT
    ----------
    1.) Jelentkezés után minden versenyen indulok. Ha valamelyiken nem tudok pályázni, akkor azt a chaten jelzem Sityu-nak, FiReBoY-nak vagy BoharJoe-nak vagy esetlegesen a [email protected] email címen!!!
    2.) A pályákon nem rövidítek le semmit és tisztességesen az aszfalt úton vagy homok úton érek be a célba!!!
    3.) A készített képet nem festegetem át!!!
    4.) Nem versenyzek visszafelé a pályákon!!!
    5.) Átszerkesztett autókkal való versenyzés tilos!!! Csak a meghatározott autókkal lehet versenyezni!!!

    Az alábbiak valamelyikét megsértve azonnali kizárás jár!!! Ha csalsz amúgy is észrevesszük és még jól rá is fázol, mert embereink felkeresnek és megvernek!!! :-D

    FRAPS HASZNÁLATA ÉS A KÉPEK
    ---------------------------
    Telepítsd fel a programot és indíts el. Ez egy kis feltört progi, de nem baj. :-) Mikor készen vagy arra, hogy elküld nekünk a pályaidődet, akkor kapcsold be a programot és indítsd el a játékot. Alapbeállítás szerint az F10 billentyű lenyomásával tudsz screenshot-ot készíteni. Az a lényeg, hogy a program mindig be legyen kapcsolva játék közben. Amikor úgy érzed, hogy jó az időd, akkor állj meg és F10! Aztán még amit tudni kell a Fraps-ról... A képeket a saját mappájába teszi, ahová feltelepítetted. Ezeket bmp formátumba menti. Hogyha el akarod küldeni nekünk az idődet, akkor arra kérünk, hogy konvertáld át jpg formátumba a könnyebb tárolásért! Lehetőleg minden részverseny befejezte előtt csak egy képet küldj, ami a legjobb időd. Lehetőleg látszódjon az idő normálisan, ne legyen rossz a kép minősége és ne legyen túl kicsi.

    AMI SZÜKSÉGES A VERSENYHEZ
    --------------------------
    Első sorban a legfontosabb a Maluch Sim 0.40 FiReBoY demo. :-) Arra kérünk még benneteket, hogy legyen rajta mind a négy patch! Szükséges még egy szép kis combos gép, amin jól elfut a játék és az előbb egy bekezdésen keresztül említett Fraps is kell. És végül, de nem utolsó sorban kell egy kis idő, hogy a Maluch Sim őrület beinduljon!!! :-)

    Ha valami problémád akadna a versennyel kapcsolatban nyugodtan fordulj a játék szervezőjéhez, biztosan segít!!! Megtalálod őt a chaten vagy a [email protected] email címen! (Ha éppen nem FiReBoY-t találod a chaten, hanem BoharJoe-t vagy Sityu-t, akkor hozzájuk is fordulhatsz, ők is be lesznek avatva! :-)
  • FiReBoY
    #157
    Általában a ZModeler összes verziója bugos úgyhogy... :-)
  • Vlala #156
    Már készül... csak a zmodeler v1.07 bugzik egy keveset, vagy csak én vagyok hüle hozzá?
  • hen-tes
    #155
    ehh :)
  • FiReBoY
    #154
    Hát igen... Ne várjunk sokat, amatőr próbálkozás...
    De viszont jó móka!!! :-D

    Ha fölmész lengyel hubra dc-vel és rákeresel hogy Maluch Racer-re akkor ennek a kis demónak a teljes verzióját tudod leszedi. Abban van verseny... :-)
  • hen-tes
    #153
    válszaolj létszi :)
  • FiReBoY
    #152
    :-D
  • hen-tes
    #151
    na ebből hol maradt a fizika ? :D
    kanyarodás még elmenne
    de az ütközés.....
    és nincs verseny vagy vmi ?
  • hen-tes
    #150
    na megnézem
    de csak azé mer ilyen lelkes vagy :)))
  • FiReBoY
    #149
    Hello!!! A Sityu & FiReBoY Portálnak én vagyok az üzemeltetője. :-D Egyébként nagyon Maffiához nem nyomtak ki kispolákot sajna... :-(
  • Vlala #148
    Ismerem, ergisztrált vagyok... legutóbb, mikor jártam arra, még nem volt.
  • M@TriX
    #147
    Szeerintem elnézhetsz ide, hátha találsz valamit:

    http://crazypolskifans.uw.hu/
  • Vlala #146
    Oops, ezt lehet, hogy nem ide kellett volna írni...
  • Vlala #145
    Valaki nem tud Mafiához polákot? Elkezdtem egyet zmodelezni, de ahogy magamat ismerem, sosem lesz kész...
  • M@TriX
    #144
    Ez azért nagyon ott van. ;)

  • M@TriX
    #143
    www.gta.pl, csak ennyi tudok. ;)
  • Vlala #142
    FiReBoY: ez a game nagyon cool...
  • FiReBoY
    #141
    KIADTAM A MALUCH SIM FIREBOY PATCH 4-et a Maluch SIm 0.40 FiReBoY demohoz!!! Részletek itt!!!
  • FiReBoY
    #140
    Nah én úgy láttam leszedte... Megy?
  • FiReBoY
    #139
    De egyébként olyan frankó!!! Ugyanúgy van megcsinálva a csomagtérnyílás... Frankó de nagyon!!!
  • FiReBoY
    #138
    Hallod MáTriX!!!
    Hogy tettétek bele vagy egyáltlán ki modellezte le a kispolákot? Magyarázd már el légyszi mert eg ykicsit átalakítgatnám... Túl kerek lett... :-P
  • Ramore
    #137
    Köszike! :)
  • FiReBoY
    #136
    Persze!!! Megyek is akkor fel...
  • FiReBoY
    #135
    Oké... !!!!
  • M@TriX
    #134
    Van egy ":)" jel, azaz. ;)
  • Ramore
    #133
    Hi!

    Holnap tudnám folytatni a dc-n a letöltést? Resetelt a gép és nem voltam a közelében. :(
  • FiReBoY
    #132
    Hát én néztem a txt file-ját de nem találtam benne a kispolskit... :-(
  • M@TriX
    #131
    KG21-féle MOD 1.1..
  • FiReBoY
    #129
    Vagy mi? Melyik modba? A saját magad által készített modban?
  • FiReBoY
    #128
    Az alpha verzióba beletették már a kispolákot is? Azonnal töltöm le!!! :-)
  • M@TriX
    #127
    Ajánom a GTAVC-hez a modewrn mod beszerzéséd abban is van kispolák. ;)
    Úgy himbálózik, mint a valóságban. Nagyon tuti. ;)
  • FiReBoY
    #126
    De úgy látom Te is ott vagy... Neved: [HUN]ramore !!! Igaz??? :-)
  • FiReBoY
    #125
    Nah... @@@KOLI@@@-n fent vagyok [HUN][ADSL]FiReBoY néven... Jöhetsz!!!
  • FiReBoY
    #124
    Meg tudom persze... Csak fel kell raknom gépre gyorsan... :-)

    Nem valami nagy szám... Például kihagyták belőle a manuális váltót... És elég bugos... :-(
  • Ramore
    #123
    Rég jártam már itt! Meg tudnád osztani velem dc-n a full játékot? Egyébként milyen lett?
  • FiReBoY
    #122
    Na sziaztok megint!!!
    Régen írtunk már ide... El is tűnt a topic... :-)

    A Maluch Sim 0.40 FiReBoY demo mai helyzete:
    - Jelenleg már 3 patch van hozzá
    - Az összes patchet felrakva már 7 pálya van benne
    - Az összes patchet felrakva már 6 autó van benne
    - Teljes magyarosítás

    Hát ennyi. Kinek van kedve hozzá leszedi.
    Innen: Sityu & FiReBoY Hungarian Polski Fiat 126P Fan Portál
    Nem kell a letöltéshez regisztrálni, de ha már ott vagy és szereted a kispolskit, akkor illik regisztrálni!!! ;-)
    Üdw mindenkinek!!!
  • K.András
    #121
    Persze meg tudnám csinálni(maya), de sajna most egy ferrarin fáradozom ezért nem fér bele(késöbb talán megbeszélhetjük)...
    Enzo
    Enzo Hátulja