208
Avagy az éter urai ! :-DDD
  • Carmageddon
    #208
    Ennek a játéknak már nem lesz folytatása?
  • OliApa
    #207
    Én az első részt nyomom egy HP xt6050-es laptopon és nekem is korán kapcsol be és sokáig megy a hűtőventi más 3D-s játékokhoz képest (pl: Quake 3). Pedig nem egy bonyolult grafika. Vszínű, a kódolás lehetne jobb is . . .
  • Sigee
    #206
    Sziasztok!
    Sztetek miért van az (csakis ennél a játéknál), hogy egy idő után leáll a laptopom... teljesen túlmelegedik és egyszerűen kikapcsol. Semmi más játéknál nem csinál ilyet. P4 2GHz ati radeon mobility 9000 64MB a vas....
    help plz
  • Hellhammer
    #205
    Biztos jó lenne, de sajnos nekem otthon csak vodanetem van, azon meg inkább nem próbálkozom :| Melóhelyemen meg lenne sávszélesség dögivel, csak itt meg NT4 van, meg elég gyér a videócucc a gépekben (valami alaplapra integrált) de proci + RAM az lenne hozzá :)
  • antijedi
    #204
    hát ip-ip-s duelnek nem feltétlen sok az értelme szvsz mert 2-3 mecs érdekes még egy ember elen de aztán sanyi, master serveren, esetleg ahol számolják ki menyit nyer/veszit még jó is lehetne akár...
  • ity
    #203
    Továbbra is várom a duelezni kívánó játékos kedvű egyéneket. IRC-n, a #vkk szobában megtaláltok.
  • Hellhammer
    #202
    Szomorú :(
    Pedi jó kis játék. Az első résszel is sokat szarakodtam, a másodikkal is szintúgy. Szvsz jobb mint a mostanában megjelent Magic játék. Mivel sokáig játszottam Magic-et IRL nagyon rossz véleménnyel vagyok a PC-s játékról.
  • antijedi
    #201
    ki... :(
  • Hellhammer
    #200
    Amúgy nekem a vitaloknál a méhes kombó jött be nagyon, majdnem végig azzal nyomtam, talán a legutolsó 2 ellenfélnél váltottam evil eye-okra.
  • Hellhammer
    #199
    Kihalt a topic?
  • Jockey
    #198
    Na itt újra!
    Végre sikerült elindítanom agammát, pedig már letettem róla 3.8as ati driver alatt is kihalt 9800as kártyával, aztán tegnap feltettem a 3.9et, és szúrópróbaszerűen ráprobáltam azért agammra, hát elindult és megy szépen, nagyon állat:)
    szal el is kezdtem egy campain-t, mondjuk én a chaos-l kezdtem, kcsit mérges voltam a tegnap, így ez jött be épp, de nem bántam meg:)
    szal nagyon tetszik a gamma, már lvl4es vagyok asszem, és írásokbol ítélve nem is vette el akedvemet még az AI, sőt, sokkal rosszabbra számítottam, nehezebbre, így tők jó volt:)
  • kHares
    #197
    A synthet első pályán kiszabadítom a fickót, legyaktam még pár enemit és nem tudok továbbmenni, pedig látom még lenne mit lootolni. Aki járt itt elárulná mi a megoldás?
  • antijedi
    #196
    elolvastam és tapaszaltam is ezért kérdeztem
    ez az ablakosdi viszont jo 5let, bár nem a legjobb megoldás de azért király :P
  • ity
    #195
    Jah és még vmi, ha az 1.01-es patch után is vannak gondok az ATI kártyákkal akkor érdemes próbálkozni a 8x-os agp-t lejjebb venni (pl 4x-esre) kikapcsolgatni szépen az FSAA-t és nem utolsósorban tessék kipróbálni a catalystek helyett egy módosított változatot, nevezetesen az Omega's 3.8-as drivert, melyet az omegacorner.com-on találtok meg.
    Bár nekem nem ATI van így személyes tapasztalatom nincs, de több helyről ezt hallottam, hogy ez segít a folytonos desktopra kidobáláson és reseten.
  • ity
    #194
    Alt+Tab-ot nem bírja, bele is írták a Read.Me-be, csak el kéne néha olvasni ;)
    Amúgy meg ha mindenáron kint is akarsz lenni desktopon, indítsd ablakban (full képernyő helyett) máris tudsz mellette bármit csinálni párhuzamosan.
  • ity
    #193
    Diamandával is kétfelé lehet elindulni ugyanis két teleport van.
  • antijedi
    #192
    jah es meg egy kerdes: dual hoz (haveral multyzunk :P)
    mondjatok pls egy jo kinet (air heads) paklit pls (vagy valami odlalt ahonét lehet pakliölteleteket lesni) :D
  • antijedi
    #191
    egy kérdés kivételesen nem elakadásos :) :
    van valami minimizer vagy hasonlo ehez a gamehoz, mert amugy nem nagyon csipi az alt+tab ot... :(
  • sanyagee
    #190
    Hali tömeg!
    Egyet mondjn meg nekem vki. A vital-t végignyomtam az utolsó küldi diamandával van. Az megvolt kezdtem a chaos-t és erre kijukadtam diamandához megen. Most ugyanazt végig kell játszani amit már egyszer lenyomtam? Nagyon gáz lenne nem? :)
  • antijedi
    #189
    igen igen, köszike megtaláltam
  • antijedi
    #188
    siker! nem tom hogylehetem ekora balfasz hogy nemvetem észre :)
    pedig már szinte centinként fésültem át a többi részen az erdőt egyedül ere nem jöttme valahogy (gyk nem láttam a fátol az erdőt?? :PPP)
    thx megint midnenkinek :)
  • Ersiman
    #187
    Ha nem keverem a dolgokat akkor: jobb oldalon menj ki a városból és indulj a fal melett felfelé északra előbb-utóbb eléred a havas részt. Kell majd kulcsot begyüjteni és találhatsz egy artifactot is Ring of Domination ha minden igaz. Hajóra is szállhatsz és ahol kikötsz még van egy-két ellen plusz egy teleport, ha jől emlékszem.
  • antijedi
    #186
    hmm, hát én aszem mentem ara is de arra csaka chaos-okat találtam, bár lehet hogy mégse és ako vakvagyok és ako sorry a hülyeségért :P
  • Eye-scream
    #185
    Kösz a segítséget megcsináltam!


    A havas terepre úgy jutsz el, hogy északnak indulsz a kezdővárostól.
  • antijedi
    #184
    havas? nah ott meg nem voltam, oda hogy kell eljutni???
  • Ersiman
    #183
    Szia antijedi!
    Engem a végén engedett harcolni velük, ha jól emlékszem egy teleport a közelükben rakott le. Nyomd le az összes többi ellent a térképen, az északi havas részen szabadítsd ki a fogoly treantet, lesz ott egy Barnard nevű synth hero, az nagyon tud szivatni! Aztán menj vissza a városba beszélj a megmentettekkel és utána próbálj visszamenni a fogolyhoz.
    Üdv
    Ersiman
  • antijedi
    #182
    nah változatoság kedvéért megint elakadtam :DDD
    szal:
    3. vital map (ahol a golden akármi városába kel meni, aztán kiszabaditani 2 rabot)
    a csaj meg is van, chaos-ok lenyomva de amikor a kinet-ekhez érek közlik hogy ne menyek közelebb mert megolik a tuszt, (gyk már csak ők maradtak elenfél a mapon amugy , mármint amit fel tudtam fedezni) és ezutána a csaj azt modnja valami más utat kell keresnem..., na a kérdésem az lene hol van ez az ut mert én sejol sem találom :(
  • pluhi
    #181
    Ha van rá skilled, többször is használhatod. Nem bug.
  • kHares
    #180
    Az miért van, hogy az artifactokat csak egyszer lehet csatánként alkalmazni? Elvileg van több töltet, írja mennyi kör után lehetne használni, de nem. Mondjuk patch még nincs installva. Most épp kifagyott, miután legyaktam a 2 rozsdást akik őriznek valakit. Kicsit elvette a kedvem.
  • pluhi
    #179
    Hmm, igazad lesz. Én a "charge"-ra költséget gondoltam, hibásan.
  • Ersiman
    #178
    Szia Eye-scream!
    Próbálj meg az erdőn keresztül kimenni a pályáról van ott egy út észak-kelet felé. Remélem jól emlékszem és nem keverem a helyszíneket.
  • Ersiman
    #176
    Nekem egyszer nem idézte meg a Konungot akkor legyőztem, de ez az X.-edik kísérlet volt.
  • Eye-scream
    #175
    Na az szopás. :D Azt én is kb 10. alkalomra tudtam megölni, de akkoris csak mert mázlim volt. Jó sok erősítés+erős lények lehetőleg first strike-al.

    Nekem vki nem tudna segíteni a #165-ben leírtaknál?
  • kHares
    #174
    Az szerintem a töltetet nem eszi, tehát körönként hányszor lőheted el. Charges
    Mit lehet csinálni a kinet hőssel aki egy 9/9 lényt idéz? Se varázslattal se képeséggel nem lehet célozni. Valami treantot szabadítottam ott ki.
  • pluhi
    #173
    Elég gáz, most pont erre akartam rágyúrni 3as Luck-kal. Működne is faszán. Még jó, hogy van másik 1634 féle lehetőség a nyerésre.
  • pluhi
    #171
    A Thrifty Casting-nek nem azt kéne csinálnia, hogy nem fogyaszt az adott vari ethert (már amikor bejön ugye)? Nálam nem működik. Idegesit.
  • antijedi
    #170
    nah emgtaláltam, ha másnak sem mene hcgamerről:
    etherlords 2 patch 1.01
  • antijedi
    #169
    hcgamer-ről nem jön :(
  • pluhi
    #168
    Szerintem nyomd fel SP1-et, meg a patch-et is. Nekem SP1, 9600Pro, semmi gond.
  • Ersiman
    #167
    Nekem nincs SP1, 9000pro Catalyst 3.8. Néha kidob desktopra valami surface memory hibaüzenettel, de többnyire megy, sűrűn nyomkodom a Quick save-t.