1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • Notram
    #1170
    Sziasztok!

    Új nyereményjáték, regisztráljatok, és nyerjetek!

    Csatlakozz és nyerjünk akár 300.000 Forintot a National Geographic Channel nyereményjátékán! Az is nyer, aki a nyertest meghívta!
  • SzBarbi90
    #1169
    Sziasztok!

    Új pontgyűjtős oldal indult! Gyűjts a pontokat és váltsd be értékes ajándékokra!

    http://www.pontcenter.hu/regisztracio.php?ref=1986Za6d6a9d422ccd9398647bfc047c98057

    Mindenkinek kellemes gyűjtögetés és Sok sikert kívánok! :)
  • Barbiedoll201
    #1168
    Sziasztok!

    Aki szereti a nyereményjátékokat annak itt a helye!

    Az AEGON Direkt megint egy fantasztikus nyereményjátékot hozott létre, amivel felturbózhatod autódat vagy motorodat!

    Gyere és regisztrálj hidd el megéri :-))
    Katt a linkre és regizz be :-))

    http://utonhazafele.aegond​irekt.hu/?ref=bb3zp4




    A regisztrációkor kiválasztott maximum 150.000 Ft értékű ajándékokat nyeri az, akit kisorsolunk és az ő meghívója is megnyeri a saját választása szerinti ajándékokat.

    Választható ajándékok:

    MOL üzemanyag utalvány
    Segítünk, hogy ne legyen üres a tank. Ezzel az utalvánnyal tankolhat 50.000 Ft értékben.

    MARSO autógumi, autófelszerelés vásárlási utalványt
    A MARSO autógumi és gyorsszervízben vásárolhatod le ezt az 50.000 Ft értékű utalványt nyári vagy téli gumi vásárlásakor vagy egyéb autófelszerelés beszerzésekor. Náluk megtalálod a minőséget, amire szükséged lehet!

    Espiro Optima biztonsági gyerekülés
    Kényelmes és biztonságos utazás a család legkisebb tagjának is! Az egyik legnépszerűbb biztonsági autósülés a 0-25 kg-kategóriában. Már újszülött kortól használható felsőkategóriás babatermék.

    Autós monitorok DVD lejátszóval
    Újíts be és tegyél fel 2 darab DVD lejátszós monitort! Imádni fogják a hátsó üléseken lévő utasok. Csak úgy repül az idő út közben!

    Tetőbox utalvány
    Válogass kedvedre az 50.000 Ft-os utalvánnyal a Tetőbox Shop webáruházban! Bővítsd csomagtartódat akár egy tetőbox segítségével. Ne hagyd otthon, ami kell!

    GPS navigáció + Európa térkép
    Irány a nagyvilág... Dobd ki a régi autóstérképet a kesztyűtartóból! Ez a Navon GPS előre telepített IGO 8 teljes Európa térképpel rendelkezik.

    LG Autórádió
    Ez a CD-s autórádió CD/MP3/WMA lejátszásra is alkalmas. Igazi élmény vele hallgatni a legújabb nyári slágereket! Lehajtható és levehető előlappal és 3 soros LCD kijelzővel az autó igazi gyöngyszemévé válhat.

    Motoros utalvány
    Legyen az bukósisak vagy akár egy új motoros dzseki, amire régóta vágytál most tiéd lehet, hiszen egy 50.000 Ft-os utalványról van szó, amit egy motoros webáruházban vásárolhatsz le.

    Motoros GPS + Európa térkép
    Kifejezetten a motorosoknak készült a Garmin Zumo 220 GPS, ami strapabíró kialakítása mellett optimális felhasználást biztosít. Vízhatlan és egyben a benzin cseppekkel szemben is ellenálló. Interfészét még kesztyűben is könnyedén navigálhatod!

    Extra ajándék
    25.000 Ft értékű üzemanyag utalványt sorsolunk a TOP 10 meghívó között. Megéri a tíz legtöbb regisztrált ismerőssel rendelkező játékos közé kerülni.
    Ne felejtsd el, hogy meghívottodat csak úgy tudjuk azonosítani, ha az egyedi linkedről regisztrál játékunkba!

    +1 ajándék
    50.000 Ft értékű üzemanyag utalványt sorsolunk ki azok között 2011.szeptember 22-én, akik segítették munkánkat és kitöltötték regisztrációjuk után az online kérdőívünket.

    A kérdőív kitöltését e-mailben kapott egyedi linkkel lehet elkezdeni.
  • hefii
    #1167
    Legyen tied az 1 millió Ft összértékű Specialized bringák egyike!


  • Benny04
    #1166
    Tervezz egy Emerica Westgate cipőt!

    link
  • harzol
    #1165
    Igen jó eséllyel lehet WD külső winchestert és pendrive-okat nyerni: Gufedo - Ingyen sportfogadás

  • Tompabodza
    #1164
    Én egész sokat eltaláltam! :)) Bár volt 1-2, ami elég nehéz volt.
    Jól megcsinálták, ötletes játék.
    Próbálkozok még hátha megnyerem a hétvégét! :P
  • Timyce
    #1163
    Na ez egész klassz, kipróbáltam csak azért van 1-2 kérdés amit esélytelen megtippelni :) Hány négyzetméter a terület meg ilyenek :DDD
  • edisonson
    #1162
    A Club Aliga a facebook oldalára csináltak egy játékot ahol a pályákon műholdas térképen lehet bejárni a Balaton partját és az üdülő területét.
    A játék fődíja egy hosszú hétvége az üdülőközpontban.
    A játék címe Barangoló

    Ha szereted a Balatont és Zamárdi környékét nézd meg a játékot
  • Desiderata #1161
    Nyerj egy Hunted: The Demon’s Forge DLC-t!
  • Desiderata #1160
    Nyerd meg a KORG nanoKEY MIDI-vezérlők egyikét és egy Ableton Live, Cubase vagy Logic Pro könyvet!
  • garaigabi
    #1159
    Nem értem el valami túl jó eredményt.. Kiértékelésnél Quasimodo jött ki! :) Jól esne ez a komplex kezelés! :P
  • Tompabodza
    #1158
    Megnéztem tegnap, tök jópofa kérdések vannak kvízben :) Nekem teszik ez jó ötlet volt. És a szalon is szép szóval remélem én nyerek.
  • Timyce
    #1157
    A szépségszalon ahova a barátnőimmel járunk rendezn egy kvízes nyereményjátékot a facebookjukon (egy fullos fiatalító kezeléscsomag a fődíj :) ) Egyébként is az egyik legigényesebb hely ahol én jártam, de ha facebookosok vagytok akkor külön érdemes megnézni a weboldalukat.
  • Desiderata #1156
  • Desiderata #1155
    Írj cikket és nyerj!
  • edisonson
    #1154
    Én annyira nem vagyok oda Joe Cockerért, de azért kipróbálom, max ha véletlenül nyerek eladom a jegyeket vaterán.. :D
  • Tompabodza
    #1153
    Szerintem nagyon jól összerakták ezt a plázát, van minden benne ami a szórakozáshoz, kikapcsolódáshoz kell.. Ez a mostani Joe Cockeres nyereményjátékuk sem rossz ötlet szerintem, sokan szeretik az öreget, többek között én is. :)
  • Timyce
    #1152
    Egyik pláza sem a nagyon olcsó árairól híres, viszont az jó hogy mindig van valami plusz amivel feldobják a helyet, pl nyereményjátékok, különböző programok.
  • edisonson
    #1151
    Hát elég nehéz Allee-ban 5000 Ft alatt vásárolni, úgyhogy szerintem kipróbálom, úgy is kell vennem cipőt, majd ott szétnézek.
  • Béccy
    #1150
    Ha szeretnétek nyerni egy 2 személyes egyhetes utazást New Yorkba az Alleenak van egy nyereményjátéka ami április 30.-ig tart és valamikor májusban lesz a sorsolás. A játék feltételeit itt találtam meg.
  • Desiderata #1149
    lol 684 ember? azt hittem csak 3 tucatnyian fognak játszani, felejtős...
  • Desiderata #1148
    nagyon köszi! regiztem :) remélem nyerek :)))
  • szilvih
    #1147
    Ha szeretnétek laptopot nyerni, csak egy regisztrációval megtehetitek itt:
    http://www.dativus.hu/?page=nyeremenyjatek Nem kell vásárolni, kérdésekre válaszolgatni. Vasárnap zárul!
  • Piroskaaa
    #1146
    Én egy olyan nyereményjátékra bukkantam, hogy egyszerű regisztrációval Nescafé Dolce Gusto kávégépet lehet nyerni, vagy akinek van már DG gépe, az regisztrálhatja gépe típusát és egy egész évre elég kapszula készletet nyerhet! A játék hivatalos oldalán lehet regisztrálni itt: www.dolce-gusto.hu/promo de én a www.facebook.com/NESCAFEdolcegustoHungary oldalon találtam a kiírást meg a segédletet a regisztrációhoz, pedig hát annyira nem bonyolult...
  • Megtörhetetlen
    #1145
    Most a Herz szalámi is csinál valami kódbeküldőset, elméletileg óránként lehet nyerni illetve kirabolhatod Jamie Oliver raktárát :D
    Állítom minden cuccot felpakolnak a két méteres polcszerkezet tetejére és hátra rakják ami értékes, meg pár edénynél úgy sem bírsz el többet tehát no :D Remélem azért legalább egy kosarat adnak a nyertesnek, mármint nem nekem :D
    Ohh és mellékesen nem a Herz-el adtak kokárdát?
  • Thaison
    #1144
    Vicces mert én nyáron ide fogok menni a szüleimmel egy hétre, jó lenne még egy bónusz utazást nyerni:) Komolyra fordítva a szót, sokan vannak úgy hogy az ilyen játékokkal próbálkoznak, mert nem kerül semmibe, veszíteni nem lehet. Akkor meg? Egyik ismerősöm is így nyerte a laptopját meg a telefonját is. Folyamatosan próbálkozik. Egy évben 1-2 alkalommal bejön neki. Mondjuk ő a szerencsés típus. Nekem sosem jön össze, ettől függetlenül néha próbálkozom, amíg el nem megy a kedvem:) 21 éves koromig minden nyarat a Balatonon töltöttem így képem van bőven, majd párat feltöltök. Ismerőseimet is megkérem, háta majd el tudunk menni együtt:D
  • autóscsajszi
    #1143
    Lecsekkoltam a linkedet és elég laza a játék, tényleg nem bonyolult és a feltöltött képek is nagyon vagányak. A kisgyerekes az örök favorit, de a törülközőbe csavart kutyus is nagyon édi!Én is valami hasonlót szeretnék beküldeni. Erre nem is kell szavazni, úgyhogy jobb mint a videó feltöltős játék, ott mindig annyit kell izgulni, hogy mennyivel nőttek a szavazatok. Azt is kell figyelni, hogy a többi videónak a szavazatai hogy alakulnak. Elég idegtépő. Míg itt kacarászol a beküldött képeken és értesítenek ha nyersz. Nekem is eléggé lestrapált a tavalyi strandcuccom idén be kell szereznem új törcsit, meg papucsot, még királyabb lenne ha ezt ingyen megkapnám
    Bár nem szoktam magam nagy költségekbe verni, mert úgyis benne van a pakliba, hogy ellopják, vagy elveszik esetleg valami ráborul. Tavaly pl. a meggylé borult rá a törölközőmre, hát nem is jött ki belőle. Így egy elég gyanús piros folt éktelenkedik még ma is rajta , de nem merek már benne mutatkozni.
  • kalaposkan
    #1142
    Akinek nincs ereje videókat készíteni, hanem csak a fényképarchívumából egy mozdulattal feltöltve egy képet nyerne valamit, azért azoknak is van alternatíva. A Strandfoglalón lehet nyerni Strandfoglaló felszerelést, ami gyanítom, hogy mindenféle törölközőt meg gumibigyókat, izéket és hogyishívjákokat tartalmazhat. Szerintem érdemes kipróbálni, mert tuti mindenkinek figyel valami strandos, vizes, törölközős kép a vinyón, szóval fél mozdulattal játékba lehet kerülni, aztán akár meg is lehet spórolni a lehasznált cuccok trendire cserélését, ha már úgy tűnik, hogy ez a tél sem tart örökké, mégha hosszú is volt
  • 007rooby
    #1141
    Klick ra:http://soferderomania.promotor.ro/Spiritual
    Koszi
  • KeepTheRules
    #1140
    Az tény hogy most már nagyon nehéz dolga lesz az új indulóknak. Az első 2-3 videó nagyon elhúzott, őket megfogni...le a kalappal akinek sikerül! Amúgy meg tényleg egyre ötletesebbek a videók, én igazából mindenkinek drukkolok, aki rászánta magát hogy készítsen egy videót. El tudom képzelni mennyi röhögés volt a forgatások alatt:) A szavazatok számáról meg annyit hogy szerintem nem feltétlenül a legjobbaknak van a legtöbb szavazatuk. Az animációs is nagyon jó és hol van....!
  • pepetr
    #1139
    Nézegettem az új videókat, amiik most kerültek fel. Szerintem egyre ötletesebbek lesznek a videók. Vannak amelyek nagyon jól sikerültek. Nekem most az új kedvencem az, amelyikben zöld bogárhátú van! :)
    Nagyon ötletesnek találom. Egyébként hihetetlen, hogy már eddig mennyien szavaztak. Vannak olyan videók, amelyek nagyon népszerűek, és csak úgy özönlenek rá a szavazatok. Én remélem a zöld kabrió-s nyeri meg :)
    Egyébként még van aki szeretne feltölteni? Március 23-ig még van idő, de ahogy elnézem, egyes videók már annyira elhúztak, hogy nem lehet őket utolérni.
    Arról nem is beszélve, hogy most már olyan tavaszias időjárás van, hogy nehéz lenne azt bemutatni, hogy hogyan évezed a telet :)
  • cukorborsoka
    #1138
    Én még decemberben élveztem a telet...mondjuk ennek most már vége. Most így március elején már sokkal jobban élvezném a tavaszias időjárást...
    Aki szeretne indulni az 1 millióért annak szerintem minél előbb kellene feltöltetnie a videót, mivel minél később teszi ezt meg, annál kevesebb nap marad arra, hogy szavazzanak a videójára, és kissé hátránnyal indul azzal szemben, aki korábban feltöltötte...szóval nehogy későn kapjatok észbe.
    Nekem eddig a legjobban az tetszett, amelyikben úszógumival szánkóztak le a dombról...az a legeredetibb, én már szavaztam is rájuk.
    De még van idő...lehet, hogy lesznek jobbak is...nagyon kíváncsi vagyok, hogy melyik fim fogja vinni az 1 millát ....
  • mojito10
    #1137
    Szerintem akkor rendezzünk közös filmet aminek a lényege, hogy a főhős ül a kandalló előtt és aktívan csinálja a semmit! :D
    De néztem, eddig még viszonylag kevés alkotás van beküldve, most lenne érdemes beszállni, addig is jönnének a szavazatok! :)
  • Thaison
    #1136
    Ezt én sem értem hogy a telet mért csak bikinihez meg nyári dolgokhoz lehet társítani. Simán is lehet a telet meg a hideget élvezni, legalábbis szerintem. Mondjuk a lányok tényleg szemrevalóak ahogy azt már előttem írták is:) Ennyi pénz sok mindenre ráveszi az embert...!
  • JürgenKlinsmann
    #1135
    De itt nem a tüdőgyulladás a lényeg, hanem, hogy mennyire "élvezik" a telet... ehhez pedig nem valamilyen téli sportot választottak.

    Amúgy én is egyetértek Mojitóval, magam is inkább a kandalló tüze mellett olvasgatom a hadikrónikákat, de nem értem miért csak a bikini meg a strandcucc az amire asszociálni tudtok? Szerintem nem az a lényeg, hogy ki tudja nyáriasabban élvezni a telet! :)

    De azért az autómosós vid már tényleg nem rossz! :D Ülnék a fűtött autóban olyankor... :P
  • a bajusz
    #1134
    A lányok valóban nagyon szemrevalóak, bár kicsit megmosolyogtató, hogy ugye a termék az immunrendszert erősíti állítólag, de a vesegyulladástól vagy tüdőgyuszistól nem hinném, hogy megmenti a szereplőket :D

    Én mivel nagyon érzékeny vagyok a hidegre, biztos nem ilyen megközelítésben forgatnék reklámfilmet és miközben néztem nagyon elkapott a nyári kánikula utáni vágy :)
  • messete10
    #1133
    Egyetértek mojito-val. Én is úgy szoktam évezni a telet, ahogy ő. Karácsonykor a meleg szobából forralt bort szürcsölve nagyon szeretem nézni a szálló hópelyheket. Azt már kevésbé élvezném, amit a lányok csináltak. Bár, ha megnyerik a milliót, akkor megérte, ha pedig nem, akkor feleslegesen kaptak tüdőgyulladást. Én nem szavazok, inkább én is leforgatok egy filmet. :)
    Az egyik ismerősöm operatőrnek tanul, lehet, ha megkérem segítene kicsit. Talán egy kis "szakmai" tudással megnyerhetjük a milliót. Már csak egy jó ötlet kellene...Bár lehet, hogy idén már nem is lesz hó?
    Akkor a szobában forralt borozgatós ötletet a hóesésben...már el is vetettem :( :( :(
  • kamilla6666
    #1132
    Megnéztem ezeket a videókat.. hááát, nem tudom, bevállalnám-e. Mondjuk 1 millió, az 1 millió. :-D
    Nagyon szeretem a telet, imádom a havat és a síelést. Minden évben elmegyek kb 10 napra. Igazi kikapcsolódás, buli a haverokkal. Már hiányozna, ha egy télen nem mennénk.
    Egy olyat bevállalnék, hogy lejövünk az egyik pályán fürdőruhában.. Ennek annyi hátulütője van, hogy ugye síelés közben van egy kis menetszél. :S
    Meg ugye, minél többen csináljuk, annyi felé osztódik az 1 millió.
    Tehát, egyedül jönnék le. :p
    Különben, az actimel oldalára feltöltött videók közül a lányok a legbátrabbak. Persze, nem okvetlenül arról kell szólnia a filmnek, hogy minima ruhában szaladgáljon valaki a mínuszokban, de fantázia sincs bennük egyáltalán. A balatonosban szépek a képek, de semmi extra.
    Na, amiben meg az a pár van... az utazásos, egyenesen unalmas.
  • mojito10
    #1131
    Én kb, olyan videót csinálnék, hogy bent ülök a szobában egy hatalmas bőr fotelben a kandalló mellett, szürcsölgetem a forró csokit és közben nézek valami jó filmet én így szoktam élvezni a telet. Tuti nem vállalnám be amit a videón csinálnak! Jesszusom, kint a hidegben egy szál semmiben! Hát tényleg minden tiszteletem az övüké. De 1 milláért azért gondolkodóba esnék. De tényleg, ha megkérdezik, hogy én hogy élvezem a telet, hát azt mondom, hogy a meleg szobában