1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • blackgamer
    #126
    Nyerj Taxi 4 pólót!
    határidő: 2007. április 14.
  • blackgamer
    #125
    5 db Microsoft notebook optical mouse 3000-et sorsolnak ki Hotdogon
    határidő: 2007.04.09.
  • akyyy
    #124
    engem érdekel bármiylen konzol amit lehet vhol nyerni.

    sms-es játékokban én sem nagyon hiszek, bár néha elkap a vágy, ha sok pénz van a telón:D

    viszont ilyen netes játékokkal nem egyszer nyertem. mozijegyet, koncertjegyet, Cooltv-n webkamerát ( ára itt ott 10K körüli szal örülök neki:D)
  • blackgamer
    #123
    ismertem de pont lemaradtam róla, senki nem tudta feltörni amúgy

    kiskölök megtartotta

    de most hogy kijött a PS3 tényleg jó lenne valami magyar versenyt találni, fáj rá a fogam

    sms játékok persze vannak, de azoknak nem hiszek, pénzbe is kerül, és csak vakszerencse
  • blackgamer
    #122
    na igen, szólok is az illetékeseknek, képként kellene a címet megjeleníteni az adatlapon
  • akyyy
    #121
    remélem st megcsinálja hogy xpangot ne lehessen írni úgy mint képfeltöltésről linkelni:)
  • Vlala #120
    Az Xpango-spamért kb. 10 ember lett elküldve kényszerpihenőre. Én is ismerek olyat, aki ismer valakit, aki már nyert, és már nagyban játszik az új Xboxán.

    BlackGamer #116: Na, az ilyenekért fogom rejtetté tenni az e-mail címemet.
  • akyyy
    #118
    Törd fel a honlapot és nyerj ps3-at:D

    gamekapocs
  • blackgamer
    #117
    Star Trek nyereményjáték

    határidő 2007. április 5.
  • blackgamer
    #116
    email gyüjtő, méghozzá elég durván, sajnos egyre több az ilyen
  • blackgamer
    #115
    ez átverés?
  • blackgamer
    #114
    "Na és akkor, mi is ez?

    Az Xpango weboldalon a kapcsolat link üres, így keveset tudni arról, mi a vállalat fő profilja. Az Xpango.com domént a délnyugat-angliai Dorset megye Christchurch városában jegyezték be 2005 őszén.

    Az Xpango oldal klasszikus multilevel marketing (MLM) rendszerben gyűjt felhasználókat, szinte azonos módon a Hoaxkábelen már szerepeltetett Gustonetworkhez. A multilevel (többfokozatú) marketingre épülő rendszerek célja, hogy a tagok minél több ember figyelmét irányítsák az üzleti lehetőségre, illetve az adatszolgáltatásra. A levélben elküldött link azonosítja az ügynökhöz kapcsolódó hálózati tagokat, a regisztrációkor adatbázisépítésre alkalmas személyes adatokat kérnek a felhasználótól.

    Az MLM lényege, hogy a forgalmazott termékek vagy hirdetések értékesítése nem a hagyományos, kis- vagy nagykereskedelmi csatornákon történik, hanem egy lépcsőzetesen kialakított ügynöki hálózaton keresztül. A tagok feladata a termék értékesítése mellett ezen ügynöki lánc folyamatos bővítése. Az MLM különbözik a törvényellenes piramisjátéktól, itt pénzt veszíteni nem lehet, azonban az elvileg nyereséges rendszerben keveseknek adatik meg az igazán magas kereset. Az ingyen hardver tehát kizárólag hosszú, fáradtságos és személyes kapcsolati hálózatunkat feláldozó módszerrel lehetséges."

    link
  • blackgamer
    #112
    Cpanoráma újság nyereményjáték
    határidő: holnap
    nyeremény: Corel Paint Shop Pro PHOTO XI, Corel World Perfect OFFICE X3 szoftver, illetve nyereménycsomag
  • blackgamer
    #111
    szerintem is külföldi csak átverés
  • akyyy
    #110
    ezek átverések, sosem nyersz vele, csak spamt fogsz kapni meg ilyenek!!!
  • blackgamer
    #108
    AVNET - IBM Tivoli Express konferencia
    üld végig és tied lehet egy notebook + ingyen kaja
    határidő 2007.03.19.
  • blackgamer
    #107
    haverokkal hülyülni jó
  • akyyy
    #106
    1 estére?:D
  • blackgamer
    #105
    PlayStation 3 nyerhető egy estére
  • akyyy
    #104
    hát jah, videót is lejátszik igy lehetne filmet nézni buszon:D
  • blackgamer
    #103
    haha :) az a videó formátum?
  • zsolesz92
    #102
    Nyerj 10000 Ft-ot
  • akyyy
    #101
    nekem mp4 kéne olyat keress:D
  • blackgamer
    #100
    Nintendo Wii nyerhető + 1Gb-os mp3 lejátszó!
  • akyyy
    #99
    Nyerj eredeti Fifa 07-et, dedikált példányt + egylogitech terméket.
  • blackgamer
    #98
    VideoGizmo filmes oldallal iPod nyerhető!
  • blackgamer
    #97
    szerintem a tudatlan usereknek szól a dolog, akik analfabéták a számítástechnikához azok beállítják és kész
    végül is a semmiért nem adnak egy luxus tv-t :) ezért hogy nevén legyen nevezve a gyerek, kitalálták hogy rakjad be kezdőlapnak
    de ellenőrizni nem tudják, a többség mégis beállítja kezdőlapnak és startlapnak már ez is elég
  • akyyy
    #96
    "Nagy értékű nyeremények minden héten!
    Ehhez nem kell mást tenned, csak állítsd be nyitóoldaladnak a STARTLAP-ot, kövesd az útmutatót, és máris részt veszel heti sorsolásunkon."

    De én nem halottam oylnaról, hogy ellenőrizni tudják, hogy mi az indítólapom.
    Max ha nyerke és kijönnek megnézni... Akkor waznap beállítom, előtte meg ujrateszem a windowds, rra hivatkozva h megtámadta egy virus, de első dolgom az volt h beálíltottam:D
  • blackgamer
    #95
    nekem nem jött le hogy mit is kéne tenni, regisztráltam de semmi egyedi url-t nem küldtek a levélben
    annyit írtak hogy sorsolás után írnak egy levelet a nyertesek listájára mutató linkkel
    szerintem fölösleges kezdőlapnak beállítani :)
  • akyyy
    #94
    duplán megéri startlapozni

    LG - RZ 42PC1R
    106 cm képátlós, HD Ready
    PLAZMA TV


    Kérdésem: ugye be kell firefoxbya állítani kezdőlapnka a startlapot... nos ezt ők tudják ellenőrizni, hogy most mi a kezdőlapom?
  • blackgamer
    #93
    Nyerj fényképezőgépet a Hotdogon! csak korlátozott sorsjegy

  • blackgamer
    #92
    nyerj rock/metal cd csomagot a torzo.hu-n
  • Dynamic
    #91
    Látom csak kiderült, hogy átverés.Hihetetlen:)
    És azt is látom milyen gusztustalanul hazudva csalogatja az embereket néhány centért.Amit mellesleg az egyéb közismert internetes pénzkeresési módokhoz hasonlóan(itt is van róla topik) a büdös életben nem kap meg.
  • Dynamic
    #90
    Te jó isten, hogy vagytok képesek bedőlni ilyen marhaságnak.Ilyen hoaxok tucatjával találkoztam már.Hol mobilt, hol mp3 lejátszót, hol ingyen üdülést ígértek.Egy notebook már rohadt szánalmas túlzás, pár e-mailért cserébe.Na persze, akkor beszervezném az egész családot és lenne vagy 20 ingyen notebookom, pár órás munkával.Na persze.Gondolkozzatok már!A következő mi lesz?Lamborghini?
  • blackgamer
    #89
    ahogy sejtettem, az egész egy nagy büdös hoax!

    "Az egyik isremősöm már meg is kapta az érte járóját." ezzel a mondatoddal felfedted magad, gondolom a "mid=831660" a link végén az egyedi ügynök számod
    és mégis ebből mennyi pénz jött be neked?
  • blackgamer
    #88
    minden 500. regisztráló nyer egy
    Samsung YP-K5 mp3 lejátszót
  • blackgamer
    #87
    Nyereményjáték az Origo-n határideje: 2006. december 20.
    nyeremények:
  • blackgamer
    #86
    ezt már olvastam index-en, de szerintem biztos humbuk, ha egyet sorsolnának ki akkor még hihető is lenne
    ismerősöd tudna egy fényképet linkelni ide a fórumba?
  • akyyy
    #85
    szal ha beregizemmagam at egy új emailel( h ha teleküldiik spammel, se baj), és megadom 18 ismerősömnek( vag kevesebb, és a többire álemaileket csinálok, mintha ismerős lenne), akkor is kapok laptopot?
  • Rescue
    #84
    Acer notebook
    http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=831660

    Ha a fenti címen regisztráljátok magatokat, és eztkövetően
    elkülditek azt legalább 18 ismerősötöknek, akkor kaptok
    1db
    ACER TRAVEL NOTEBOOK-ot
    Nem átverés!!!!!!!!!
    A linken minden rajtavan! De csak akkor adnak gépet, ha tényleg regisztrálsz!
    Adatbázisépítésbe kezdtek és megér nekik 1 db notebook-ot.
    Az egyik isremősöm már meg is kapta az érte járóját.

    Itt a regisztrálási lehetőség(ingyen):
    (kicsit le van terhelve a szerverük ezért lehet,hogy
    elsőnek nem jön be)

    Kattints ide (lépj be erre az oldalra):
    http://notebook.GustoNetwork.com/index.php?mid=831660


    Először nekem is kétségeim voltak, de miután
    rákattintottam
    a linkre, az már biztatóbb volt és regisztráltam!
    Veszteni valóm nekem sincs és nektek sincs!