1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • akyyy
    #167
    hú a tudsz még lapsoposat, azt írd meg:D
  • blackgamer
    #166
    pcx.hu újabb spam nyereményjáték notebook-ért
  • maszat19
    #165
    Nem tudom, hogy csinálják de tényleg kiszűrik.
  • akyyy
    #164
    mégis hogy ellenőrzik? és ha Pista bácsi csak azért kötteti be a netet, hogy szavazzon rá? és most regisztrál freemail címet? milyen jogon zárják így ki a szavazatát???
  • maszat19
    #163
    Srácok kellene egy kis segítség. Egy jó ismerősnek szüksége lenne néhány szavazatra. Szerintem a nevét sokan ismeritek: Redi.

    Információ a szavazásról:
    Nefelejtsétek hogy megkell erõsiteni a szavazatot amit emailben kaptok! Nem érdemes a játékra csinálni email címeket, mert azokat sem fogadják el, mivel ellenõrzik és ami a játék ideje alatt készül azt levonják a szavazatokból! A megadott e-mail címre nem jön késöbb semmiféle levélszemét, úgyhogy nyugodtan lehet szavazni.

    Köszönöm a segítséget Szavazás itt
  • blackgamer
    #162
    nyerj fesztiváljegyet
  • akyyy
    #161
    bögrét kapsz a viasattól
  • Desiderata #160
    Nyerjen belépőt a hungaroringi gyorsulásra!
    június 28., azaz csütörtök éjfélig
  • akyyy
    #159
    pepsibe most elég jó játék van. kupak-kódos, de smsezés mellet neten is el lehet küldeni a kódokat, igy meg már simán megéri:D

    naponta 6 telót lehet nyerni.

    bár ez igy elég furcsa, gondolom 1 nap kisorsolnak 6 kódot, és ha azt beküldi valaki akkor nyert. de mi van ha senki se küldi be a nyertes kódot?
  • Desiderata #158
    Nyerj Linkin Park CD-t!

    Most megnyerheted a 3 db CD egyikét!!
    Nem kell mást tenned, mint helyesen kitölteni ezt a kvízt
    határidő: 2007.07.01. 23:59
  • ateszname
    #157
    www.ateszname.fw.hu
    Ha szeretnél egyszerűen nyerni!
  • blackgamer
    #156
    Tesco nyereményjáték
  • akyyy
    #155
    adidas labda
    ha 50-iként regizel
  • blackgamer
    #154
    Nyerj babzsákfotelt
    szerintem az évet elírták mert most reklámozták
  • viktor9999
    #153
    FFÚÚÚÚJJJJ!!!!!!
  • akyyy
    #152
    ajj basszus, hírlevélre történő feliratkozás, kössz szépe a spamet
  • akyyy
    #151
    jó ez a zunes?
  • Desiderata #150
    ha valaki nagyon vágyik egy rózsaszín Zune-ra
    megnyerheti a 10 db egyikét Mandy Moore weboldalán
  • viktor9999
    #149
    vagy csak egyet lehet??
  • viktor9999
    #148
    én is észre vettem és elszántam magam és majd végigszeretném kattintgatni az egészet xD...(talán nem döglök ki a 60.-nál)
  • akyyy
    #147
    jaja sokan vannak, de azok is, akik plust nem tesznek fel mertvírusnak valják, vannak akik a jó öreg 6.2nél maradtak, vagy akik nem frissitették még a plussukat,
  • blackgamer
    #146
    :) ez jó, már csak 29 nyeremény van elvileg kijátszható de gondolom felkészültek arra
    amúgy 700x765=535500 lehetőség van, szerintem ennél több az msn felhaszbnálók tábora szóval... áá nem tudom, de jó lenne nyerni valamit
  • akyyy
    #145
    azon gondolkoztam hogyitt van ez a clikkelgetős játék, és leleményes uzerek csináltka hozzá egy jó kis progi ami automatán kattint. nos ehez is lehetne, beállítani hogy szépen sorba csinálja, egy kattintás, vár néhány másodpercet, majd középre, ahol a try again van. a gond az hogy ha a nyertees ablak jön be, lehet ott is akad egy try again gomb, és melette egy win feliratú amivel beválthatod a nyereményt de hátha nem:D
  • akyyy
    #144
    hát, nem magyar, hanem nemzetközi, de elég kocka játék. van egy kb 700*750es kép, és a képpontokra kell klikkelgetni. annyiszor amennyiszer lehet, és ha jól vettem le, van kb 100 ajándék tárgyx(bögre, egérpad, stb), meg néhány értékesebb nyeremény(lcd tv, monitor, wii, xbox, ps3)

    írva is van a sugójába, ha az ember ráérős, és szerezni akar egy wiit, akkor kezden neki sorba mindenrre ráklikkelgetni, egyszer csak eléri a nyertes pontot:DDD

    leguabbat leszedet msnhez, és egy sárga harang az ikonja a programban.


    persze nem szó szerint képpontok, egy "képpont" kb fél centis hosszúságúak. akinek nagyobb monitora van, kisebber állítsa a felbontást, és könyebb manőverezni az egérrel:D
  • blackgamer
    #143
    igen? magyar játék? tudsz linket adni?
  • akyyy
    #142
    msn plussal most lehet nyerni sok mindent(főleg konzolokat)
  • havasar
    #141
    Ez sem átverés!
    Nyerj jegyet a szombati Tiesto bulira!

    Katt
  • viktor9999
    #140
    öhömmm... -.- #127
  • missxy
    #139
    KLIKK

    NEM KAMU ISMERŐSÖM MÁR RAJTA VOLT A NYERTESEK LISTÁJÁN!
  • Desiderata #138
    E heti nyeremény

    Az Aréna 2000 Kiadó tizenegy kritérium alapján megválasztotta a világ legjobb futballistáit 2006-ban. Ezt a válogatást most megnyerheted, ha május 28. 23:59-ig sorsjegyet váltasz! A sorsjegyet váltók között két TOP 50 könyvet sorsolunk ki.
  • blackgamer
    #137
    Tagtoborzó játék a Koviubi.hu videómegosztó oldalon


    Nyerj egy 1GB-os FM rádiós, MP3 lejátszót! (plusz egy koviubis e-mail címet)


    határidő: [b]2007. június 30. 24:00
  • blackgamer
    #136
    Baby Gabi Duett album

    [b]2007.05.08.
  • blackgamer
    #135
    http://www.globalplaza.hu
    hírlevélre feliratkozol, akkor hetente nyerhetsz apró dolgokat
    [b]2007. július 2-ig tart!
  • blackgamer
    #134
    Maci bolt nyereményjáték :)
  • blackgamer
    #133
    Nyerjen belépőt a hungaroringi gyorsulásra!

    határidő: 2007.04.26. csütörtök éjfél
  • viktor9999
    #132
    kávét*
  • viktor9999
    #131
    szólhattatok volna hogy vennem kell elötte egy kévt a reg miatt :)
  • Vlala #130
    Nem ez a baj, nem a Te hibád, néhűány jó fej idejött, és BKV-tól a Test Drive Unlimitedig minden topicban elrejtett egy MomentCityt...
  • tobacoster
    #129
    akkor elnézést szeretnék kérni, azt hittem én találtam fel a spanyolviaszt :)
  • Vlala #128
    Igen, ezt már sajnos ismerjük. Minden harmadik topicot telespammeltek vele...