1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • akyyy
    #369
    Adj egy jó címet és nyerj egy LG LCD-tévét! Az RTL Klub keresi a sorozatfalók legjobb címadóját. Rövidesen indul a Grace Klinika spin-offja, azaz testvérsorozata, amely a tengeren túlon a Private Practice címet viseli. És, hogy mi lesz a sorozat magyar címe? Az elsősorban rajtatok múlik! Az a Sorozatjunkie- vagy Comment.com-olvasó, aki a legjobb címet adja, az amellett, hogy magyarországi keresztapja vagy keresztanyja lesz a sorozatnak, nyer egy LG-LCD-tévét. Ha többen ugyanazt a - végül nyertes - címet adják, akkor azé lesz a tévé, aki a leggyorsabban posztolt. Indul a verseny, amely május 26-án reggel 8 óráig tart!
    sorozatjunkie
    comment.com
  • blackgamer
    #368
    ztracker-en ha 100 tag és 2000 seeder lesz legalább, akkor kisorsolnak egy mp3-4 lejátszót!
  • kalmarattila
    #367
    http://nyeremenyjatekok.blogspot.com/
  • mopsar
    #366
    nekem is sikerült az elsőben :) most a momentcity 2vel próbálkozok, már 3 sorsjegyet vettem, az első sorsolás május 9.én lesz :)

    www.momentcity.hu
  • akyyy
    #365
    május 7én postázzák

    de a nyereményt nem nyertem meg:( búnda volt.
  • akyyy
    #364
    elvileg most lett vége a játéknakl meg sorsolás, szal remélem 1 honap és küldik.
  • akyyy
    #363
    én elvileg már kapok tőlük valamit, nagyon várommár:D
  • blackgamer
    #362
    Lost xbox játék, póló
    Sorsolás: 2008. április 25.
  • blackgamer
    #361
    erről mi a véleményetek? http://www.leona.hu/
    melyik cég van mögötte?
  • Rage47
    #360
    én sem, de béres táskát is fél évvel később kaptam meg annno:D
  • akyyy
    #359
    én se:(
  • Mike at home
    #358
    én mai napig nem kaptam :(
  • blackgamer
    #357
    regisztrálj TeszVeszen, nyerj laptopot
    határidő: 2008. június 8.
  • blackgamer
    #356
    újra iPod Nano-t sorsolnak regisztráltak között
  • akyyy
    #355
    Lost játékot lehet nyerni Pc, Xbox-hoz, vaamint egy polo
  • akyyy
    #354
    [URL=http://www.ittvoltam.hu/nyeremenyjatek/default.aspx]http://www.ittvoltam(záráselőtt^^^^^^^^^^^^^^).hu/nyeremenyjatek/default.aspx[/URL]
  • Mike
    #353
    jóvanna :)
  • blackgamer
    #352
    van külön nokia topik ne ide offoljatok
  • Mike
    #351
    hát én a nokiát egyszerüen nemtom kezelni
    a minap is nyomtunk egy fotót haver új nokiájával, 10 percig kerestük hol lehet
    előtte SE volt neki, meg nekem is SE van mai napig, én márkahű vagyok minden téren, amelyik márka beválik, nem cserélem le, szal megértelek titeket is, de én akkorsem találom meg a dolgokat a Nokia telefonokban :)
  • blackgamer
    #349
    divatlap.hu hírlevelét járatók április 2-án nyereményjátékra számíthatnak
  • kicsikacsa23
    #348
    DE azok ne moylan szépek:P Meg nekem a menürendszere is jobban tetszik a nokiáknak, legutóbb pont SE - Nokia lehetőségek között böngésztem, és több szempontból is jobbnak találtam a nokia-t. de persze lehet másnak más jön be.:)
  • Rage47
    #347
    attól is függ hogy kezeled, lehet hogy SE teló is ugyanolyan jól működne nálad:)
  • kicsikacsa23
    #346
    Ez mondjuk biztos! NEkem eddig is nokia telóim voltak, és ezután is azok lesznek, soha semmi panaszom nem volt rá!
  • extrem10
    #345
    Szerintem is intézik. Nemhinném ,hogy a Nokia bevállalna egy ilyet, ahhoz túl sokat tud bukni. Gondolj bele, ha megjátszaná, hogy valaki megnyeri és aztán meg nem megy ki. MEkkor a botrány lenne.A Nokia az egyik legmegbízhatóbb cég szerintem.
  • warnjames
    #344
    Nem hiszem, h ne intéznének turistavízumot...pölö.
  • Mike
    #343
    mert kell vizum
  • warnjames
    #342
    hogyhogy?
  • Mike
    #341
    ahová meg nem engednek be
  • warnjames
    #340
    ...és veszettjók a csajok, valljuk be :D
  • warnjames
    #339
    New York-ba, de nembaj :)
    Sztem totál jó ez a verseny! Alig van vki benn, és szavazatszám alapján megy a nyeremény... Gyakorlatilag ingyen út
  • extrem10
    #338
    [moderálva]
  • kicsikacsa23
    #337
    www.nokia.hu/pressplay-en lehet nyerni úgy, h lényegében csak elhülyülsz a kamera előtt zenére, és elküldöd. várom a reakciókat:D
  • akyyy
    #336
    A helyes megfejtés: Felhasználónév: jogo | Jelszó: kincs ami nincs

    csak én érzem kicsit bundaszagúnak?

    rakatkijelölés volt, és mintha olyasmi lett volna, hogy igy közvetlen nem fogják kiirni hanem neked kell rájönnöd...pfff
  • Mike
    #335
    én is


    van egy oldal, ahol a regért polót küldenek, de nem emlékszem mi volt a cím, megkeresem ha tudom
  • blackgamer
    #334
    ja, remélem majd kiírnak valamit
  • akyyy
    #333
    a jogon ahol a titkos tartalom volt, elvileg most járt le a határidő, semmi nincs kiiirva, ráadásul a februári mp3as vagy mik voltak azok nyertesek sincennek kiirva:(((((
  • Rage47
    #332
    nyertem egy csokit, snickers-es csomagolással:]
  • akyyy
    #331

    én most regiztem állitolag kapni fogok:)
  • akyyy
    #330
    minden helyes megfejtő nyer!

    pólót lehet nyerni puzzle kirakásával és sázmolással

    csak internet explorerben
  • blackgamer
    #329
    pár büntipont is megteszi + törlés