1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • erubik
    #490
    :D
    Végül is síkképernyős, nem áll ki belőle a hátán egy két méter hosszú részecskegyorsító:D:D:D
  • johngoku
    #489
    van egy trükk: el kell fordítani a tévét, és akkor máris befér az ajtón;)
  • erubik
    #488
    Azért annyara nem angy az atv, de tényleg elég nagy, pont jó:)
    Én is egy ilyenen szeretném nézni az olimpiát, de ha nem nyerek, akkor csak ősszel veszek magamnak egyet, de akkor mindenképp.
  • moszkito99
    #487
    hogyha a tv-s re gondolsz azt még nem, a sorsolás majd augustus 6án lesz, gondolom azért, hogy az olimpiát már azon tudd nézni otthon:-) mondjuk amekkora tv ,korábban kéne, mert lehet, hogy a mérete miatt még falat is kell bontani:D
  • akyyy
    #486
    nem megnyerték?
  • Miskolc88
    #485
    www.lg.hu -n mobilt lehet nyerni
  • vadvagyok
    #484
    Hehh, épp msot néztem egy másik fórumot, és pont erről megy a vita, vagyis pontosabban ezt az oldalt olvastam ott is, épp nézem, de nem látom nagyon a rációt. Lényegében hozzádvágnak egy TV-t?
  • Miskolc88
    #483
    Kovács István pesti lakos vagy John Doe amerikai lakos fog nyerni! xD
  • akyyy
    #482
    sztem ez bunda, átverés, és majd egy pesti, szokásos nevű nő fog "nyerni" (pl kovács, szabó, etc)
  • csaszi21
    #481
    Ja nem nagy kihívás de ha esetleg nem tudja akkor segítettem volna neki:D
  • messete10
    #480
    Innen tudta, itt a többi válasz is :P (Barominagy kihívás)
    --válaszok--
  • erubik
    #479
    Én most fogok tévét venni, így pont jókor találtam meg ezt az oldalt, és még lehet, hogy meg is nyerem, és akkor nem kell megvennem:)
  • csaszi21
    #478
    Az lesz az:D:D A többit is tudod?
  • Miskolc88
    #477
    az első válasz 1,9 m volt ugye?
  • vossen
    #476
    oh köszi..mondjuk jól is jött a technikai segítség az oldalon, mert magamtól nembiztos h vágtam volna a válaszokat. Igazából ez a jó ebben az oldalban igy átfutva, hogy van tanácsadás.ez ritka
  • csaszi21
    #475
    Nem számítottam ilyen gyors érdeklődésre:D Szóval itt kell válaszolni 3 kérdésre, ezekhez segítséget is találsz az oldalon;) http://plazmaakcio.hu
  • vossen
    #474
    mondjad csaszi21....ugyis jön nemsoká a HD olimpia
  • csaszi21
    #473
    Találtam én is egy hasonló nyereményjátékot:) Szintén LCD Tv-t lehet nyerni és itt 3 kérdésre kell válaszolni:D ha ha van rá érdeklődő akkor megmondom hogy hol:D
  • vadvagyok
    #472
    Ne is mondd, már úgy várom! Bár TVnk nincs, csak egyik ismerőséknek ,de majd nyerünk!:D Abból egyet sorsolnak?
  • marosiviki
    #471
    Lg-t 118 cm képátlóval..szóval azon már szurkolhatunk az olimpián, mintha ottlennénk
  • kasokaa
    #470
    Hát igen a HD tv nem annyira nagyon szar... Itt milyet lehet nyerni?
  • johngoku
    #469
    gondolj bele, hogy a magyarok mennyien állnának sorba, ha ingyen osztogatnák, mint itt a nyereményjátékban...
  • vadvagyok
    #468
    HD TV-k gecijók. Már bocs a szóhasználatért!!! Most láttam egyet, és állat! Főleg, ha digitv-vel nézed, ami meg simán megéri, mert tök olcsó. HA meg nyerhet az ember, akkor nincs értelme szarozni, tolni kell ezerrel a játékot!:D iPod tpouch az mondjuk annyira már ne mjön be, de ne mesne rosszul persze:P
  • kasokaa
    #467

    mennyit álltak sorban egy ij iPod touch-ert az amcsik
  • katakpult
    #466
    Ott se lőnének le, megőlne a szmog:D Sok futó lemondta az olimpiát, mert nem voltak hajlandóak futni ebben a szmogban.
  • mekeggx
    #465
    Csak a HD!!! Mostanában elég sok HD filmet nézek és jobb mint ha ott lennék, csak igy nem lőnek le;)
  • katakpult
    #464
    Áhh, az élőkép nem lesz annyira kellemes a szmog miatt. Jobb a HD :D Én majd elleszek egy pubban, csak plazma legyen.
  • analfa
    #463
    remélhetőleg én is fullhd-ban fogom már nézni az olimpiát, vagyis jobb felbontásban, ugyanis már meg van a repülőjegyem:)
  • kicsikacsa23
    #462
    lámláma vagy! vuháhá
    le fog járni nemsokára ez a játék, én tudom, úgyh kapjátok össze magatokat srácok!
  • katakpult
    #461
    Annyira nem mozgat, asszonynak kell nem nekem :D Ez van láma vagyok.
  • kasokaa
    #460
    amugy az uj verzió sokkal többet tud..és olcsóbb is lesz elvileg
  • kasokaa
    #459
    csak utána kelltt nézni, hogy lásd benne van a WIFI:)
  • katakpult
    #458
    Közben valaki felvilágosított, hogy bizony van benne wi-fi. Hát, okos kis ketyere.
  • faubul
    #457
    7up-on azt hiszem olimpiáig nem lesz kisorsolva a tv csak az ipodok:(
  • kasokaa
    #455
    Istenem de megnyerném így olimpia előtt azt a HD TV-t, azt már úgyis HD adásban sugározza az MTV.
  • mahalo
    #454
    Na toljátok a 7upos nyeremény játékot?? én most csináltam meg életem legjobb táncos videóját vele!
  • katakpult
    #453
    Ebben van wi-fi? Mert nézegettem képeket, és volt egy youtube-s ikon.
  • faubul
    #452
    Egy kvízt kell kitoltened és akkor részt veszel a sorsoláson;)
  • katakpult
    #451
    Tyűű hát elég borsos ára van ahogy néztem. De neki elég egy 8GB os is bőven :)
  • vadvagyok
    #450
    Milyen tré emberek nyernek már:D Nemis csak vicc volt!:D Én nyerhetek? Nyerni akarok! Mit csináljak???