1291
Fergeteges nyereményjáték!
  • Rage47
    #530
    jah...
  • akyyy
    #529
    hát persze hogy egy pesti nyerte
  • akyyy
    #528
    http://plazmaakcio.hu/index.php?path=2,111
    ez most lett vége de nyertesek sehol:(
  • kismocsokka
    #527
    Hát ha csak tegnap óta játszol akkor tényleg nem sok esélyed volt a nyerésre:D A következő sorsolás aug 11.én lesz ha jól tudom:)
  • ramerone
    #526
    Hát eddig még én sem nyertem bár én csak tegnap óta játszok. Ebben azért több nyerési esély van mint a lottóban, bár itt nem nyerhetünk milliókat.
    A barátnőm játszik néha olyan oldalon, ahol szokott nyerni mozipremier jegyeket, de én még soha nem nyertem azzal se. Még szerencse hogy kétszemélyes jegyeket adnak.
    Én azért még reménykedek. Nagyon rá vagyok már pörögve arra a TV-re.
  • Rage47
    #525
    játszottam minden nap, és nem nyertem tesóm sem
    bár általában így megy ez nálunk.. :|
  • ramerone
    #524
    Tudod mi a jó ebben a játékban Rage47? Hogy többször is lehet játszani. Minden nap ki lehet tölteni a kvízt, és így több az esélyünk a nyerésre. Vagy kérd meg a családod többi tagját is hogy játszon, aztán majd Te kapod meg a nyereményt. :D
    Én már bevontam a húgomat, meg a barátnőmet is. (bár nekik jobban mentek a kérdések), és ezentúl minden nap játszani fogok. :D
  • Rage47
    #523
    én legutóbb nem nyertem... sztem nem sok esély van
  • ramerone
    #522
    Köszi srácok! Végre sikerült. Szerintem a rendszer összes kérdése szembejött, mire megcsináltam. :D
    Remélem most már nyerek is, mert nem szoktam ennyit szenvedi egy nyereményjátékkal. De most legalább megtanultam egy csomó érdekes dolgot. Ennek legalább volt "haszna". Másik fórumon szoktam játszani, de ott mindig a nyereménnyel kapcsolatban tesznek fel idióta kérdéseket.
  • kismocsokka
    #521
    én már próbálkoztam sokszor és sikerült is:D Ne add fel;) vagy ha esetleg nagyon nem tudsz valamit akkor szívesen segítek
  • Rage47
    #520
    megcsinálom neked, ha odaadod a nyereményed felét
  • mopsar
    #519
    szerintem próbáld sokszor, vagy kérj meg vkit, hogy csinálja meg helyetted:) de azér ennyire nem nehéz...
  • ramerone
    #518
    Nem tudná valaki felrakni 7upos kérdéseknek a válaszait is?! Mert nekem valahogy nem megy. 2.-szorra sem találom el a jó választ. Nem vagyok buta, de ezek nem egyszerű kérdések. A tippelésben béna vagyok. :S
  • mopsar
    #517
    azám, bár én a tvre hajtok, mert ipodom már van. egyébként asszem 2 hetente sorsolnak egyet.
  • kismocsokka
    #516
    Most látom hogy itt nem csak tv-t lehet nyerni:D ipod touch sorsolás is van;)
  • kismocsokka
    #515
    Én is megpróbálom ezeket a játékokat:) köszcsi
  • mopsar
    #514
    én már izgulok, remélem én nyerem a tvt!

    vagy ha nem ezen a plazmaakcio-n panasonicot, akkor a 7uppon egy lg-t, nekem mindegy:D esetleg mindkettőt!!!:DD
  • kicsikacsa23
    #513
    Hát megsúgom, h a panasonic az k***a jó! Úgyh hajrá mindenki. Perzse nem akarok itt túlbuzgónak látszani:D:D
  • hamotar
    #512
    augusztus 6-án sorsolnak, én is megjátszottam :))). nem értek különösebben a TV-khez, de egy Panasonic gondolom nem lehet szar
  • kicsikacsa23
    #511
    MEgvan már a plazmagyőztes? VAgy mikor lesz? Nyilván nem én nyerek, de azért érdekelne, h ki az a természetes személy, aki nyeri:)
  • kicsikacsa23
    #510
    NEkem szólhattok akkor is, ha lehet nyerni vhol simán csak pénzt:D
  • blackgamer
    #509
    inkább ide írd, ne blogba!
  • bfabry
    #508

    nyerek.blog.hu
    Gondolom érdekel titeket, hogy miben lehet még játszani. :-)
  • analfa
    #507
    Menj a tudodhova a kamu linkeiddel, nem kéne megtéveszteni az embereket...
  • erubik
    #506
    Már játszottam, szóval ezt bebuktad:)
  • kispancs
    #505
    Nembaj, inkább a plussakcio.hu/barna_maci.html -en probalkozz hogy nekem több esélyem legyen plazmán :D
  • erubik
    #504
    Plüssmacim már van:D
    most jöhet az LCD tv:)
  • kispancs
    #503
    Mindig csak a baj.. Miért mit akarsz nyerni plazmán? Plüsmacit?
  • erubik
    #502
    De viszont milyen jót....
  • moszkito99
    #501
    azt nézem, hogy sajnos a plazmán csak tvt lehet nyerni...

    az lgnek asszem meg már vége:// azért hajrá!
  • akyyy
    #500
    mobil kéne, mert ami van az már régi kezd lenni, tele vannak ütésnyomokkal, hát nah, meglátszik már rajta hogy 6 éves :)
  • moszkito99
    #499
    ja bocs, te lgre pályázol amúgy?ott mit lehet nyerni?
  • akyyy
    #498
    lg-re értettem
  • erubik
    #497
    Én nem adnám el az biztos!
  • lolita200
    #496
    egyébként meg, ha nem kell tv, akkoris lehet pályázni rá, aztán legfejjebb eladod iwiwen:-D
  • kispancs
    #495
    Kell is a nekik a nagy tv :)
  • erubik
    #494
    Bizony az, bár elég sok ilyen vaksi van, mint te, nekik azért nem olyan könnyű:)
  • mahalo
    #493
    hh B*zze! :D ezt nem is vettem észre akkor itt téleg nagyon egyszerű tévét nyerni ! :D
  • kispancs
    #492
    Ne legyél már ennyire kezdő. Ott van hogy "segítség" :D
  • mahalo
    #491
    A tévés nyeremény játékhoz, a kvizhez talállok valahol valami segítséget, nem vagyok valami tévé professzor szóval valaki tud segíteni?