225
Madonna & Britney
  • banok
    #225
    2 éves hsz.-re válaszolok de nem baj...
    Madonna, Britney Spears, Christina Aguilera - 2003 MTV VMA
  • Fido4life
    #224
    linkeljétek a videót plz..
  • Vivian
    #223
  • Vivian
    #222
  • EOX
    #220
  • Cat #218
  • Davidus
    #217
    Uj lol britnis hír lesz a tényekben perceken belül:)
  • oneal1
    #216
    oylan nem készült ebből hogy csak zene??
  • oneal1
    #215
    egyébként kurvajó a koeográfia meg minden:))
    jójez:))
  • Tikal #214
    egyetértek :)
  • Lynx_TWL
    #212
    www.mellesleg.hu-n, még midnig kint van , mint nagy hír:D
    tesék bele olvasni a sok okos kommentbe:)
  • Balo
    #211
    összekúrják :D
  • Balo
    #210
    nemtom mér drogozna, azt csak össze kúrják...
  • dikki*yysw
    #209
    Az a poén, mondom öcsémnek hogy nézze ezt meg, erre "ja a Britni drogozik meg ilyenek" azaz még egy viszonylag normális embert is totál egyszerűen lehet baromságokkal traktálni.
    Be kéne tiltani az ilyen lapokat.
  • The Garrett
    #208
    na ja ez így megy sajna :P
  • The Garrett
    #207
    na ja ez így megy sajna :P
  • Cat #206
    és méginkább sokkal több olyan álhir van, pl vivatévén amiket bemondanak vagy blikk/mai nap/uno.hu/mellesleg szintu bulvárhelyeken olvasni, ami soha nem történt meg és semmi alapja nincsen, csak kell néha helykitöltö amit aztán átvesz a többi lapocska is
    ha olvastátok árpa attila, az rtl volt kreativ igazgatójának könyvét leirta, hogy simán manipulálni tudta ezeket a lapokat, mivel tőle áramlottak ki a való világ meg más rtles sztárocskák ügyei és simán megrendelhetett bármit, ha fel akart tupirozni egy embert
    ekkor jelentek meg olyan "hirek", hogy "xy nem vágyik még gyerekre" vagy "z a balatonon nyaral"

    külföldön ugyanez megy, csak eggyel magasabb szinten
  • The Garrett
    #205
    loál gyenge ellentét a 2 sor között.
    Szal első sor helyesen:
    " Most nem feltétlenül az hogy merre járjon bulizni meg mennyire basszon be , de 1-2 ilyen botrány (sajnos) dob a népszerűségen.
  • The Garrett
    #204
    Most nem feltétlenül a mit igyon mit egyen, de 1-2 ilyen botrány (sajnos) dob a népszerűségen.

    Inkább arra gondoltam meg van nekik mondva mit szeressenek enni, inni felvenni, mondani a kedvenc kisállatukról stb stb stb.
  • szando
    #203
    igen valszeg britninek is megvolt mondva hogy cigizzen meg piázzon az utóbbi időben... mondjuk nem (csak) ezekről a sztárokról beszélek, hanem az igaziakról is...
  • dikki*yysw
    #202
    Nem tom itt a gépemen az egész de nem nézem meg mert legalább !!!két óra!!! ami kb. 1óra 50 perccel több annál, mint amennyit egyvalamire figyelni tudok.
  • The Garrett
    #201
    Metallica tényleg játszott? :P egyre felkapottabbak lesznek.
  • The Garrett
    #200
    Jaja nemrossz :)
  • dikki*yysw
    #199
    Megint megnéztem... ez egyszerűen überfasza
  • The Garrett
    #198
    a Sztároknak erőssen meg van mondva " mit akarjanak"
    Csak ezt profi módon magukénak tudják hazudni. :)
  • The Garrett
    #197
    LOL ez a topic most keveredtem haza.

    elejét elolvasgattam:

    És aki az egészet kitalálta elérte a célját. POnt azáltal ki annyira fel van háborodva ellene!!!!
    Merthogy mi is volt a cél: Hgy mindenki még napok mulva is erről beszéljen. MEgtörtént!!!!!!!

    Tanulság => ha akarod ha nem, segíted őket. :P
    Média RoxXxor
  • szando
    #196
    A sztárokat legalább látják az emberek, és nem más emberek mondják meg nekik, hogy ők mint akarnak, hanem a sztárok maguk.
    vki azért lesz sztár, mert jól csinál valami olyat, amit az emberek szeretnek.
  • dikki*yysw
    #195
    MTV.Music.Video.Awards.2003-NBS

    asszem megnézem az egészet :) tömörítem.
  • ÁjjLe BoBBi
    #194
    szerintem fekudj le aludni, addig amig nem art meg....:P
  • PResident Evil
    #193
    loál...
  • I.C.ram
    #192
    EZ AZ!! LÁZADJUNK!!! :D
  • Calver
    #191
    Sztárok azért kellenek mert az emberek már nem hiszenk istenben, de kell nekik valaki, aki hatalmasabb mint az ő szánalmas valójuk. Ezek lettek a sztárok. És mivel a legtöbb ember agya képtelen megérteni az "egyedül vagyok egy világ ellen" felfogást, ez jó ideig így is marad még.
    A valóságsok pedig azért kellenek, hogy az embereknek legyen miről beszélniük, ne csak arról hogy "jajj, nem is tudod tegnap milyen szép csajt láttam!". mondjuk ez már kapásból ezerszer értelmesebb téma lenne...
    hogy a smacihoz is szóljak: jól megtervezett és remek show volt, gratula a kitalálonak, tényleg jó poén volt!

    Uff. Calver voltam.
  • ÁjjLe BoBBi
    #190
    :)
  • Lacee
    #189
    a ************* **********, te kis **********! Ne reklámozz itt...
  • Lacee
    #187
    harmadikank esetleg Varánusz Szavér, nem? ;-P
  • Lynx_TWL
    #186
    akkor inkább jásztin imberlék, meg elton dzsón:D
  • Lacee
    #185
    ez az :)
    jobban érdekelt volta egy Titney-JLo-Shakira trió :D
  • ÁjjLe BoBBi
    #184
    :DD bizony :))))))))))))))
  • Pyx #183
    szép monolog :DDD
  • ÁjjLe BoBBi
    #182
    ha így halad britney, még a végén a "szűz apácából" külvárosi sitteskurva lesz :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))