366
WinAMP 5 a legújabb lejátszószoftver
  • Peetboy
    #366
    Azóta sikerült, csak nem ismerte fel a képformátumot.
  • Peetboy
    #365
    Sziasztok!

    A Winamp zene információhoz, hogyan tudok képet csatolni??
    A File Info - Artwork fül alatt a Load Artwork-nál lehet csatolni "image files" képet keres, de se jpg se mást nem fogad el.
  • Flamer
    #364
    #354: nemakar működni a geci ! :| hiába van kipipálva akkoris üríti a listát és megnyitja és elkezdni játszani.. :|
  • tobias88
    #363
    valaki tud olyan modot, hogy ha megy a winamp, csak ő kezelje a kimeneti audiót? azaz más program ne tudjon hangot kiadni?
  • Klemice
    #362
    rohadtul elhalkult a winampom, újraraktam és akkor is ugyan olyan hangos 100%on, a media player ugyan ilyen hangerőn kb kétszeres effektív hangerőt produkál, valaki tud rá megoldást?
  • akyyy
    #361
    hangkártya probléma, tégy fel új drivert.
  • repvez
    #360
    az mitöl van hogy egy letöltött számot akadozva néha belassulva játszik le ,addig jol szolt , egy ujrainditás után a szakadozott zene is jol játszodik le.
    Igy nem a számmal van a hiba.
    A winamp szinte egész nap megy netrádio szol rol és ha átváltok merevlemezes lejátszásra akkor csinál ilyeneket.
  • dvid95
    #359
    csö
    nem müködik mert elindítom és mielött bármit is csinálhatna hibaüzenetet akar küldeni a windows
  • molekacz
    #358
    igen újraraktam már nem 1x és most is "APPCRASH" a hiba oka (win7 x64)
  • Flamer
    #357
    #354: na . megneztem es az a gond hogy ok hogy csak feltolja a listara de nem kezdi jaccani :D ezigy .. :o
  • Flamer
    #356
    #354: hah. nice. htx.

    #355: eletbe nem talalkoztam ilyennel. :O ujraraktad mar?:o
  • molekacz
    #355
    hi!
    nekem olyan problémám lenne a winamppal, hogy ezelőtt xp-n is amint egy újabb számra megyek néha leáll és most win7 nél is ugyanez a probléma. vki help? thx
  • akyyy
    #354


    Enqueue files on double click in Windows Explorer.

    ezt kell böpipálni és jó lesz
  • Flamer
    #353
    szerintem nem lehet. hanem az quick in winamp szarra kell kattintani. erted. de ha megtalalod azt share mer az jo cucc lenne.
  • akyyy
    #352
    hogy lehet beállitani hogy ha megnyitok egy zenét akkor a playlistet ne törölje ki hanem a végére tegye?
  • Flamer
    #351
    #349: jobbkliikk a winampon (ablak tetején pl) és main window + playlist editor legyen kipipálva.

    #350: nézdát avg beállitásait.. van kivételkezelés. netán nézdmeg win fwt is ha netn bevan nyomva.
    + http://forums.winamp.com/showthread.php?threadid=189725
  • Palika20
    #350
    Üdv.

    Lenne egy kis problémám a Winamp-ommal!

    Használtam online rádiók hallgatására is de legutóbb feljött egy ablak, én nyomtam valamit és most ne tud csatlakozni a net-re :(

    Már újra is telepítettem a winampot de nem jó, ezért arra gondolok hogy valami tűzfalbeállítás lehet.

    AVG vírusírtóm van és neki van tűzfala.

    Valaki tud nekem segíteni ebbe a gondomba mert nagyon zavar hogy nincs online rádió a winampon:(:(:(:(
  • alcotb
    #349
    üdv...tudna valaki segíteni hogy hogyan lehet megcsinálni hogy úgy nézzen ki mint a retro winamp?csak mindezt az új skinnel?Értem ezalatt hogy azt a sok szart eltüntetni...csak a főablak meg a lejátszási listára lenne szükségem.semmi másra.eddig 2.95-öt használtam, és tetszett hogy nincsen rommábonyolítva.gondoltam most kipróbálom eztis.tetszik, csak az túlzsúfolt felület nem.
  • Flamer
    #348
    miféle vizualizáciok.. egyszerűen nem tudom miaz :D
    nekem van a winamp, ott a playlist és hallgatom a zenét. vagy azmár vizualizácio? vagy az a vizualizácio amikor ilyen kis vonalak meg tölcsér effektus meg ilyenek mennek? mer az mia gyikomnak kell?:o
  • Gregorius
    #347
    Volt valakinek olyan problémája, hogy az alapértelmezett vizualizációk - Nullsoft tiny és társai - használatakor random lefagy a Winamp Windows 7 alatt?
    Lesz a Winamp valaha is windows 7 kompatibilis?
  • Flamer
    #346
    #345: szintúgy
  • Gregorius
    #345
    Üdv!
    Nekem jobb-alsó van, és középen semmi nem jelenik meg. A világon semmi, soha. Telepítés után sem. Hogy őszinte legyek fogalmam sincs, hogy mi lehet az. Nincs telepítve egy plug-in, amiről elfeledkeztél?
  • Sippie
    #344
    Üdv!
    Meg tudja nekem mondani valaki, hogy a rákba lehet eltüntetni a középen megjelenő popup ablakot minden számváltásnál? Baromira idegesít, a notificationnál már beálíltottam hogy never shown, de az csak a bal alsóra vonatkozott. Valami 5let?
  • Flamer
    #343
    #334 <- ez működik. én igy használom. sosem ismételt..
  • punkers
    #342
    köszi, ez is jó lesz.
  • repvez
    #341
    nálam olyan beállitási hiba van , de lehet hogy nem hiba csak én vagyok a béna és nem tudom hogy mit kell állitani.
    A lényeg hogy régebben ha rákattintottam egy zenére akkor egyböl azt kezdte el játszani, most meg csak beteszi playlistbe és csak akkor játsza le amikor odaér a lejátszás.A másik gonom hogy ha playlistbe behozom az osszes zenémet a mappábol és ezután rákattintok egy másik számra a mappájában (nem a playlisten) akkor letörli a felsorolást és csak az az egy szám lesz ott amire kattintottam, igy meg ujra létre kell hoznom a playlist listát.

    Ezt hogy oldjam meg hogy a lista az megmaradjon és az uj számokra valo kattintásnál csak lejátsza a számot és ne törölje ki a listábol a többit.
  • exodus2
    #340
    Szerintem max úgy, hogy fogod betöltöd az mp3akat, aztán MISC - Sort - Randomize List - Majd a legelsőre rámész, és lejátszás. Persze a repeat és shuffle kikapcsolva. Ekkor random sorrendbe (az eredeti betöltéshez képest random sorrendbe) és egyesével, végig lejátssza, a végén pedig megáll.
  • punkers
    #339
    akkor ezt nemtudom megoldani?
  • exodus2
    #338
    De mivel nem rögzíti a randomként kiválasztott számokat, ezért olyat is lejátszhat újra, ami már volt. Amúgy meg a random az nem arra vonatkozik, hanem hogy nem sorba (véletlenszerű sorrendben) játssza le.
  • Gregorius
    #337
    Nem kéne neki többször játszania egy fájlt. Ha nálad úgy működik a random, amikor valami gikszer van. Nálam egy fájlt egyszer játszik a random.

    Ezért is van értelme együtt használni a random és repeat gombot. Hiszen ha egyszer végigért a listádon random, akkor elkezdi elölről.
  • Gregorius
    #336
    Nem kéne neki többször játszania egy fájlt. Ha nálad úgy működik a random, amikor valami gikszer van. Nálam egy fájlt egyszer játszik a random.
  • punkers
    #335
    köszi hogy irtál.valószínü rosszul fogalmaztam.Ha beállitom hogy véletlenül játsza le akkor van olyan hogy egy számot máskor is lejátszik.én azt akarom hogy egyet csak egyszer játszon le és ha mindegyik megvolt akkor vége legyen tehát nem az ismétlésre gondoltam.rémlik valami régről hogy ha valamit lejátszott akkor az sötéttebb szinü lett utánna de lehet hogy rosszul emlékszem...
  • Flamer
    #334
    persze.
    playlist shuffing ('s' betű lenyom eccer)
    repeat meg legyen kikapcsolva. ('r' betű)
  • punkers
    #333
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy megoldható e winampban hogy véletlen sorrendeben játsza le a számokat de ne ismételje őket, és ha már lejátszotta mindegyiket akkor megálljon?
  • Gregorius
    #332
    Hát szerintem Options -> Preferences -> Titles -> Advanced title formatting bepipál -> mezőből kitöröl mindent, és beír: "track %tracknumber%"
  • HugoO
    #331
    hello !

    Lenne egy nagy kérdésem ! hogyan lehet azt megcsinálni winampban hogy a playlistben a számok címei ne legyenk láthatóak csak annyi mondjuk hogy : track 1 , track 2 és igy tovább.. Most van ugy kb 2500zene betöltve és ezeknem a cimét szeretném én "átkapcsolni" noname-re...

    előre is köszi
  • repvez
    #330
    én sem probáltam még, de az extrák- extrakezelö kifejezés menübe találtam pár telepithetö modot ami arra utal hogy azt lehet vele csinálni amit te szeretnél.
    Ha jol látom akkor a sound wunder,Richi MP3 ringback tones,call player modok talán jok .
  • Pepsi Twist
    #329
    jójó kerestem de nem találtam :S má gugli is volt minden volt de igazából azt se tom hogy keressek rá
  • repvez
    #328
    Ha jol tudom a skypeba van valamilyen beépülö modul amivel ez megoldhato, nézd meg az extrák között és a legujabb skypeval.
  • Pepsi Twist
    #327
    Hi nem tud valaki valami programot/plugint amivel hallják skypeon vagy akárhol amit hallgatok zenét és mellette persze a beszédet is mert külön külön megy de 1xre a kettő soha valami mindig kivan zárva

    előre is kösz