141
milyen progival, hogyan?
  • Gladiator
    #61
    amúgy amikor újat kezdessz mik azok a robbanások a fénykard kinézet között?
  • Gladiator
    #60
    ja, én nem láttam, hogy angol van. majd akkor megnézem. de ez jó ötlet, hogy csak egy gombot kell megnyomni, és már ott is van.
    ha gondolod leszek a személyes tesztelőd, aztán mondom min kéne javítani.
  • xelag
    #59
    akkor írj már légyszives egy magyar leírást mind a háromhoz.please
  • kovikti
    #58
    Na most elárultam magam :)
    UW.hu-ra tehetsz föl mindenfélét. Vagy van ingyen tárhely a streamload.com meg hasonlók.
    Bizony én írtam. :)
    Az enyém sajna frameről-frame-re típusú :(, de nagyon gyorsan lehet dolgozni, ha már megy, még kattintani sem kell, csak a bot egyik végére teszed az egeret és a billentyűzeten megnyomsz egy gombot, és már ugrik is a következőre. Persze nem ez az alapbeállítás, de akár ilyet is lehet.
    Azzal van a baj, hogy angol leírás van, vagy azzal, hogy béna a leírás?
  • xelag
    #57
    csináltam egy képet de avi-ba lessz mert afterrel csináltam.
    hova küldjem?
  • xelag
    #56
    azt hogy kell,nekem pro van
  • Gladiator
    #55
    jesszus mária! miért nem próbálod meg motion trackinggel? AE is tudja. Mármint a Pro
  • xelag
    #54
    képkockánként rajzolom be de nem olyan nehéz.
    akkor küldök egy képet.
  • Gladiator
    #53
    nekem elég egy kép is.
  • Gladiator
    #52
    ok. amúgy motion trackinggel csinálod, vagy framenként?
  • xelag
    #51
    de hova rakjam majd fel?
  • xelag
    #50
    csinálok egy lézerkardot az after effects-el csak egy fekete háttéren ok?Úgy nem nagy a fájl.
  • xelag
    #49
    nincs valami tutorial ezekhez a hang csináló,lézerkardkészítő,text programokhoz?
  • xelag
    #48
    amúgy rendes vagy hogy olyanoknak csinálsz ilyen programot akik lézerkardot akarnak csinálni,ezt dicsérem
  • Gladiator
    #47
    ja, hogy az a te progid?
    gratulálok. elképzelni nem tudom hogy lehet ilyen programokat csinálni.

    amúgy azt a videót láttam is. a vednégkönyvedbe meg írtam, hogy csinálj tutorialt, mert nem nagyon vágom.
  • xelag
    #46
    kovikti ezt a programot te csináltad?amúgy én after effectsel csinálom.
    Hogy működik a programod mert nem értek hozzá,és ki akarom próbálni
  • xelag
    #45
    nemtudok felrakni videót sehova,mert nagyon nagy a fájl,1 percnyi cucc 500 mb-t.Igaz hogy letudnám tömöríteni 50mb-ra de akkor is hova raknám fel?
  • kovikti
    #44
    userid=978864980: Van egy pár másodperces videjó az oldalamon. Ha nekem szólt a beírás... Meg egy picit javítottam is a progin...

    xelag: mivel csinálod?
  • Gladiator
    #43
    működik már rendesen a tied? multkor még vmit nem sikerült megcsinálni.
    egy pár mp-s videót tegyél már fel pls, iváncsi vagoyk milyet tudsz csinálni, mert majd lehet nekem is kéne help.
  • xelag
    #42
    én jobbat csinálok,de azért ez egyszerűbb
  • Gladiator
    #41
    nem a legélethűbb, de akkor is fasza
  • Gladiator
    #40
    fasza
  • kovikti
    #39
    Ezt csekkoljátok!

    lsmaker.uw.hu

    LSMaker
  • xelag
    #38
    miből lehetne fénykardot készíteni?
    filmekhez kéne,vagy nem tud valaki olyan boltot ahol lézerkardot tudnék venni aluminiumból,senki sem tud eladni?
  • xelag
    #37
    miért nem ír ide senki?
  • xelag
    #36
    ja? photoshoppal
  • xelag
    #35
    sziasztok ha már a fénykardról beszélünk akkor már a villám készítéséről is.Valaki eltudná mondani,vagy tudna egy magyar tutort mutatni hogy hogy kell olyan villámot csinálni mint a starwars-ba
    a tutorial.hu-n kívül mert ott más van
  • zsomborm
    #34
    köszi szépen, és boccs hogy ijen béna voltam hogy nemtaláltam, Boldog Ujj Évet!
  • Gladiator
    #33
    erre tessék
  • Gladiator
    #32
    van fórumkereső, de mindjá belinkelem
  • zsomborm
    #30
    és megkérdezhetném még hogy hol van, mert nemtaláltam:-)
  • Gladiator
    #29
    aztán majd szóljál mit ügyeskedtél ki.
    amúgy van combustion fórum is az SG-n, kérdéseidet majd oda tedd fel.
  • zsomborm
    #28
    köszi!
  • Gladiator
    #27
    innen
  • zsomborm
    #26
    Hello! Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a combustion-t honnan tudom letölteni? Ezzel lehet a fénykardot megcsinálni? Köszi!
  • Gladiator
    #25
    itt ez a tutorial

    eben benne van a mozgáslekövetés. ebben a tutorban asszem egy kinyíló ajtót festenek be pirosra. neked ehelyett a piros szinezés helyett ekll egy lézert tenni a két pont közé. szentem kis próbálkozással megoldható.
  • Gladiator
    #24
    én még nem csináltam. amikor nagyon rá voltam izgulva err a fénykardos dologra (1 éve) úgy volt, hogy hamarosan lesz gépem, amin meg tudom csinálni. aztán egészen most karácsonyig nem kaptam, viszont most már nem érdekel.
    volt egy tök jó oldal, ahol jól le volt írva, de ahogy most néztem, az már nem működik.
    de ha lesz időm kipróbálom. én combistionnal csinálnám, mert after effects nem, vagy csak rosszul tudja a lekövetést.
  • xelag
    #23
    Te hogy szoktad csinálni a lightsabert ha nem combustionban akarod?
    milyen programmal?
    Köszönöm szápen a segítséget
  • Gladiator
    #22
    arra pont jó. fogsz egy botot, a két végére teszel vmi jól látható cuccot, pl pig-pong labdát. aztán a combustion leköveti, neked meg már csak azt kell beállítani, hogy mi legyen a két ping-pong labda között. esetünkben lézer. de én még nem csináltam, sazlé konkrétabban nem tudom. a world3d.hu-n van egy tutor a lekövetésről. a lézert vhogy oldd meg.
  • xelag
    #21
    valójában azt sem tudom hogy mire jó az a combustion.(ugye a photoshop-ban kell ezt csinálni?)Én szerintem az hogy nem kell egymás után megcsinálni az összes képkockát,vagy nem?
    ha esetleg leírnád azt hogy mi az az jó lenne.
    köszi