141
milyen progival, hogyan?
  • Desiderata #141
    műsor a témáról
  • merdo
    #140
    Hát Geri 160!
    attól, hogy itt HELP-ezel meg nyomod ezt a Please dumát nem lesz jobb...
    Mint régen nekem is mondták, jóbarátom a google, ezzel most azt akarom, mondani, hogy ha kicsit rákeresnél a dolgokra, akkor nem is lenne nehéz.
  • Gladiator
    #139
    tud angolul, hát nem látod? Tökéletesen használja a help szót... szerencsétlen, az az egyetlen baja...
  • Elldor
    #138
    Geri160 gondolom elég fiatal lehetsz ha nem tudsz angolul. Szerintem inkább az LS makert használd. a http://lsmaker.uw.hu-ról tölthető le.

    1: Ezerszer könnyebb a használata,

    2: Magyar nyelven is lehet használni,

    3:Sajna (csak) "erőzős", fénykardozós, robbanásos vagy lövöldözős vidit lehet vele csinálni. (naggyából, persze aki már jól ért hozzá az bizti tud mást is. de én nem nagyon )
    Egyébként !itt! egy vidi amit én csináltam vele. Csak hogy tudd én 12 éves vok és pár perc alatt összedobtam ezt szal télleg könnyű használni. Az oldalon vannak leírások is!
  • Gladiator
    #137
    nem leírtam?
  • Geri160
    #136
    Help lécci
  • Gladiator
    #135
    jézus
  • Geri160
    #134
    HELP PLEASE!Valaki help me.
    Nem tudom hogyan kell használni az adobe after effect-et.
    Nem tudom hogyan kell lézerkardos videot csinálni.
    Please Help please.
    Elöre is kössike.
  • Geri160
    #133
    Kösszikeee
  • Gladiator
    #132
    fénykard: youtube-on írd be, hogy lightsaber adobe after effects tutorial, és kidob 15325 darabot. másik kérdést nem tom.
  • Geri160
    #131
    Sziasztok!Le tudná valaki irni hogyan lehet megnyitni a adobe after effects_6_5_tryout.sit.kössi
  • Geri160
    #130
    Sziasztok letudná nekem írni valaki hogy adobeafterrel hogyan lehet lightsabert csinalni?
  • Geri160
    #129
    Sziasztok letudná nekem írni valaki hogy adobeafterrel hogyan lehet lightsabert csinalni?
  • Kakaduduka
    #128
    szasztok. ezt a combustion-t hogyan tudom letölteni? mert láttam a linket de ott csak frissítések vannak. van vmi más is de az OSX-re van. szal a telepítős verziót honnan tudom letölteni?
  • Elldor
    #127
    az lsmaker.uw.hu megjavult :D (legalábbis nekem) Videót, fénykard szerkesztőt stb.-t lehet letölteni! Nézzetek fel!!!!az naon jó progi! (az ls maker)
  • Basic
    #126
    hát én nagyon régen használtam, akkor valahogy úgy csináltam, hogy behúztam a videót, és végigkattintgattam rajta azokon a helyeken, ahol kezdődik a fénykard (minden kattintás után átment a köv. képkockára), aztán újra vlgigmentem rajta úgy, hogy a fénykard másik végét jelöltem be.
  • blinty
    #125
    megszereztem..tök jó...supper...de mégis hogy kell használni videohóz?-de most komolyan...

  • blinty
    #124
    és valaki nem tudná elküldeni az installját ide:[email protected]
  • blinty
    #123
    hát ja,azt tudom h. az volt de nekem se jön be-gondolom megszünt...
  • Basic
    #122
    Hát régen a lsmaker.uw.hu oladlon volt, de ez most nekem nem jön be.
  • blinty
    #121
    mármint az lsmaker-t...
  • blinty
    #120
    és honnan lehet letölteni...?
    csakmert sehol nem találom...
  • Gladiator
    #119
    ehhez őszintén gratulálok. szerintem meg te vagy akkor egy szar...
    jézusom...
  • marcuc
    #118
    az LSmaker egy nagy szar a Photoshop a legjobb!!!!! (az ls maker azért szar mert nem értem meg nem tom hogy hogyan kell használni) de Photoshoppot igen
  • Gladiator
    #117
    nem, mert sosem csináltam:D de keress rá googleval, hogy combustion + lightsaber azt majdcsak kidobja.
  • KILLER2
    #116
    És amlyd esetleg tudnál ebben segíteni, ha kell?
  • Gladiator
    #115
    lekövetéssel pl combustionba. Teszel a kard két végére vmi rikító színű ping pong labdát, aztán beállítod, hogy azt lekövesse, aztán beállítod, hogy mi legyen a két pont között, esetedben egy lézer szerű csík. aztán azt beállítani, hogy amikor hadonászol, akkor ilyen csíkot húzzon magad után már vmivel macerásabb.
  • KILLER2
    #114
    Jár még ide valaki?
    Olyan programot keresek amivel lehet olyat, hogy felismeri valamilyen módon a penge helyét ( egy rúd a penge és színe alapján vagy ilyesmi) és oda magától megcsinálja a pengét? Gondoltam csinálok egy-két kardózós videót, de pl LSmakerrel egy 1 perces veideó is rohadtul sokáig tart.
  • HF
    #113
    Hello
    Él még ez a topic? Anno én is csináltam lightsabert Ater effectsel. Ha érdekel, nézzétek meg: url: http://www.youtube.com/watch?v=FRaKoqTrjMs
    Ez volt első művem
    Most egy rendes filmet csinálunk, de azt is After effectsel. Valahonnan szereztem egy videót, ahonnan lépésről lépésre mutatták hgy hogy kell. Csak időigényes.
    De tényleg jól néz ki a.e-el
  • Exarrion
    #112
    After effecst. Húzd be a video, a comp1 egybe. Elivelige most középen látod a a filmet, körülötte egy szürke szegélyes ablakkal. A szürke szegélyre jobb klikk. Panel lenyílik, keresd meg a sloid nevű fület. Nyomj rá. Színe fehér legyen, mérete pedig(pixelszám) 50-50 pixellel legyen nagyobb, mint a video méret.Most egy
    fehér lapot tett rá a videódra. Aztán Ctrl+1 nyomd meg. Elvileg előtünik egy kis paletta, ha eltünt, akkor mégegyszer ctrl+1. Ott az egérrel menj rá a töltőtóljellre. Négy pontot kell kijelölni lehetőleg nyégyzet legyen. A negyedik pontot, pontosan az elsőbe kell belekötni. Van egy fehér négyszögünk.
    Alul Timeline. comp1 mellett van egy kis háromszög, nyisd le! majd Solid1, aztán
    Mask1 nyisd le. Négy fül van. Opacitit vedd le 0-raekkor átlátszó lesz a négyszög. Most a Ctrl1 panelen váltas bökjél rá a az egérkurzor ikonjára.
    Bal klikk a négyszögön belülre. Majd igazisd rá a négy pontot egyesével a botra, vagy arra, amit fénykardnak szeretnél.
    A timelinon-on a MAsk1-en belül a négy fülnél van baloldalt egy-egy négyzet. Pipáld ki a az összesetkivéve az opacitit. MAjd minden képkockára gazisd rá a négy pontot. Képkockánként való léptetés Ctrl+ jobbra nyíl (előre), Ctrl balra nyíl(vissza). Ha megyvan sok-sok ezer képkocka, akkor jöhet a neheze.
    Az opacitit állísd vissza 100%-ra. MAjd effekt fül felül, render effekt glow.
    Azon belül talán középen van egy olyan fül amelyre az van írva, hogy"ADD" ezt nyisd le és Screenre kell állítani.
    MAjd original colors, A és B Válaszd ki a színt. A legfelső három fül az intenitást az erőséget meg a többi baromságot lehet beállítani. Itt is ki lehet, és ki is kell pipálni a mellette levő négyszöget, mert az erősség attól függöen változik, hogy mekkor a fehér négyzet mérete. Majd meglátod miről beszélek. Minig után kell állítani. Aztán egy kis blur effekt, mondjuk Median értéke 2.
    Az effekt mindig a filmréteg főlé kerül, vagyis ha valaki félig eltakarja a fénykardot, akkor utána az ki kell maszkolni, de azt majd máskor.
    http://exarrion.free.eplanet.hu/_dwad_/frameset.php?path=http://exarrion.free.eplanet.hu/
    itt a címe egy régi filmemnek. Senkiben ne legyenek illúziók. Ez sok idő.
    És rohadt unalmas. ezt hatvan óráig készítettem.
  • Gladiator
    #111
    kösz, de már kitárgyaltuk
  • sgblake06
    #110
    Van egy LSMaker nevű program amivel lehet fénykard effektet csinálni filmhez. A program homepage:http://lsmaker.uw.hu/
    A program letöltési helye: http://lsmaker.uw.hu/progs/lsmaker_966.zip
  • Fülüke
    #109
    :D
  • Helomas
    #108
    Sziasztok letudná nekem írni valaki hogy adobeafterrel hogyan lehet lightsabert csinalni?
  • gvkerekes
    #107
    Marha egyszerű! Filmstripet csinálsz az aviból az Adobe Premierbemn!
  • Gladiator
    #106
    már régebben is mondtam. sajnos a PS-sel nagyon macerás az avi fileok kezelése. vagy te ezt hogy oldod meg, köcsög?
  • xelag
    #105
    Te is voltál egyszer amatőr bazd.....
  • xelag
    #104
    miVan?
  • IlluminatoR
    #103
    Amatőrök...
    PS powa.
  • xelag
    #102
    Amúgy te hány éves vagy?Ha akarod beszélgethetnénk msn-en erről,meg kibékülhetnénk,nem azért mert te győztél,persze neked va igazad.

    [email protected]