356
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • Rincewind
    #9
    Kösz. Jelenleg fogalmam sincs hol lehet ez, de majd megnézem térképen... :)
  • Sephi
    #8
    Kerem szepen alasan. Gomb Utca! Ott a Game City! tudod hol epul a Central Park? A Beke ternel! 32-essel az Orstol vagy a Bosnyaktol elmesz a Beke Terig es ott pont ahogy leszalsz mesz a tobhazak fele es ott megkerdesz akarkit elmagyarazza hol a gomb utca. Ott annak a vegeben pont a sarkon (nem a suli sarkan hanem tuloldalt) ott a Game City es ott a legrendeszebb arak vannak es ha szerencsed van meg vadi ujjat is kapsz :)
  • Rincewind
    #7
    Ühm eléggé lehangoltok. :)
    Rengeteg tök jó dolgot hallottam a játékról, meg a képek is elég meggyőzőek róla, hátmég az 576 rewiev. Ráadásul a disney-t is szeretem. De, ha ennyire nem jó... :(
    Mind1 5k-t megér, csak én sehol nem láttam ennyiért, ha valaki tud szóljon. Én még 13k-ért láttam, ami azért PS2 viszonylatban nem olyan vészes.
  • Sephi
    #6
    En szerintem sem valami tul nagy szam a jatek mert roppant unalmas kezd lenni egy ido utan mert mindig ugyanazok az ellenfelek vannak persze mashogy megrajzolva es kicsit nehez is a gama es tul sok dolog tortenik egyszerre benne. A zene nagyn jo es a grafika csodalatos de a jatekment az gyepa. Valahogy ugy kepzeld el hogy 3rd Person-ba latod az embered akinek van kardja es magiaja es menni kell elore hentelni. Kozben Goofy es donald is melleted jon es hentelnek de nem nagy segitseg a ket pofa. Az a jo a jatekban hogy tok fasza disney meseket vihetunk vegig de unalmas lesz akkor is! Szerintem 5000 Ft azert meger eredetiben.
  • barret
    #5
    inkább a disney-re fogjuk rá .
  • Rincewind
    #4
    Hol???
  • Ramza
    #3
    Én három-négy órát adtam neki, azalatt nem tudott bizonyítani :(
    Szvsz a Square szégyenfoltja.
    Persze ez csak egy vélemény.
  • sigmavirus1
    #2
    Én nem játszottam vele de szerintem megéri, főleg azért mert 5000 adják már(bár helyen hirdették)...
  • Rincewind
    #1
    Érdekelne ez a játék. Sok jót olvastam róla, meg pár rosszat is, de eléggé érdekelne a téma. Csak az a gáz, hogy nincs chipelve a gépem, így eredetiben kéne megvennem. Úgy meg az ember azért ezerszer is meggondolja mire kolti a pénzét...
    Szóval szerintetek érdemes rá beruházni? Mennyire jó a game? És a legfontosabb: mennyi ideig köt le, mert nem akarok olyanért pénzt adni, amit egy hét alatt végigjátszok és aztán többet nem veszem elő.