356
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • Rincewind
    #55
    A GameFAQs szerint ilyen van. A kis manók szintetizálják az emeleten.
  • Rincewind
    #53
    Még nincs, egyelőre a Micimackós szálat akarom kivégezni, aztán a Hádész kupát és csak azután megyek Hollow Bastionba.
  • Rincewind
    #51
    Oogie-nál piros van, amit fel kell szedni.
  • Sephi
    #49
    en meguntam a vege fele a jatekot amikor Cloud-dal kellet harcolni a arenaban... sehogy sem tudtam megolni :(
  • Rincewind
    #48
    Angol, sajna a magyaron kívül csak angolul értek. Ebböl adódóan nekem olyanom sincs, hogy "tagebuch". :D
    Én asszem a MEtal Chocobo-t használom, ha jól emlékszem 10-es. HP-m, asszem 60-70 körüli Sora-val, Goofy valamivel több. Szintre nem emlékszem.
    Trinity Mark-okat meg én elkurtam. Ugyanis Halloween Town-ban volt egy, amit csak addig lehet felszedni, amíg ki nem nyírod Oogie Boogie-t, én meg legyaktam anélkül, hogy felszedtem volna. :P
    Ami persze kár, mert biztos jár valami fasza dolog, ha felszeded az összes jelet. :(
  • Rincewind
    #46
    Hm, hát nálam azok Trinity Mark néven futnak. :P
  • Rincewind
    #44
    Hát ez nekem kínai volt, pedig jelenleg ez a kedvenc gamém PS2-re. Mi az a Trio Tech? :)
  • sigmavirus1
    #42
    Küldtem emílt, ha tudod akkor küld el...na nem OFFolok tovább!:)
  • Sephi
    #41
    Jaj de jo neked :))
  • Rincewind
    #40
    Ehh, kíváncsi vagyok rá nagyon, de ma vettem meg a Star Wars Galaxies-t, és amíg tart az előfizetése, addig a sarokba teszem a PS2-t és minden időm az SWG-é. :)
    Majd utánna folytatom KH-t is, meg a többi gamezom. :)
  • Sephi
    #39
    Tudom! Ariel vialgaban fogsz eloszor talakozni a harmadik legnehezebb foellenfelell ursulaval :) Sok szerencset!
  • Rincewind
    #38
    Ja és gyönyörű a grafik! Legalábbis a karakterek.
  • Rincewind
    #37
    Hmm, bocsika tiszta szar, de most kicsit ontopicolok:
    KURVA JÓ A GAME! :)
    Már a vízalatti pályán tartok és 20 óra játékidőm van benne. Nagyon jó ez a sok gyűjtögethető rejtett cucc.
  • sigmavirus1
    #36
    Oké!
  • Sephi
    #35
    ahm meglassuk irjal emailt oksa?
  • sigmavirus1
    #34
    Akkor tudsz küldeni???/:o
  • sigmavirus1
    #33
    Hát....nem találtam senkit.. egy haver szokott néha feljárni, de már nem...
  • Sephi
    #32
    oka!
  • sigmavirus1
    #31
    Oké.én meg annak hogy nem tudna-e valaki felmenni Pestre a kedvemért!:)
  • Sephi
    #30
    Ahm ... aszem igen majd hetfon utana nezek oksa?
  • sigmavirus1
    #29
    Nincs...el nem tudnád küldeni, persze kifizetném meg minden!
  • Sephi
    #28
    Jaj :( nincs semmi pesti ismerosod? akivel talizhatnek?
  • sigmavirus1
    #27
    Dombóvári vagyok(Tolna Megye)....
  • sigmavirus1
    #26
    Pest? Az nem hinném hogy menne...:(
  • Sephi
    #25
    Jaj megneztem es megvan! Megyek fel pestre jovohet vegen! talizunk valahol??
  • sigmavirus1
    #24
    Megtaláltad a Megaman X3-at?????
  • Sephi
    #23
    Jaj ne izguja!!! Lesz ez jobb is ne fej! an egy ket helyszin ami csodalatos!
  • sigmavirus1
    #22
    Lehet hogy direkt van?:-)
  • Rincewind
    #21
    Na kicsit jobban belemélyedtem és tetszik a game. :)
    csak egyet nem értek. Tök csini a grafika a szigeten is meg Traverse Town-ban is. Ellenben Csodaország valami hányadékra sikeredett. Látszik a kocka, amire felhúzták a hátteret meg az égbolt textúrát!! Undorítóan néz ki, remélem ez csak valami vicc... :P
  • Sephi
    #20
    akkor a 101 Dalmata , aladin , tarzan , hercules , alice csodaorszagban , pinicio , ariel es meg par disney meset vegig jacchatsz!!
  • Rincewind
    #19
    Ja szeretem a Disney meséket, pont ezért akartam megvenni. :)
  • Sephi
    #18
    Hat figyej... nekem pont az bolt a bajom hogy az eleje teccet es a vege nem :) Ha tecenek a Walt Disney Mesek akkor tecceni fog ez a jatek mert vegulis benne van vagy 8 Wald disney mese tejes szaereplo gardaja es vegigjaccasa :)
  • Rincewind
    #17
    8k volt végülis, Cheap-nél vettem. Eddig egyébként nem igazán tetszik, de hát még csak a legelején vagyok, a szigeten... :)
  • Sephi
    #16
    Mennyiert vetted vegul?

    Csak szolok hogy mindig mentsel mielott Traverse Town-t elhagyod vagy bemesz mert ot altalban fagyik a cucc :( altalban amikor kijosz Cid boltjabol szokot fagyni a dolog. Maskepp megy csodasan!
  • Rincewind
    #15
    Na megvan! Majd kiderül milyen is, mert eddig még nem mélyedtem bele túl mélyen a lelkivilágába. Talán majd holnap...
  • Sephi
    #14
    Na mert ott mindig is olcson votak jo cuccok. Megjeleneskor az Alundra a 576-ban 13500 FT volt a Gamecityben meg 8000 FT vadi uj :)
  • sigmavirus1
    #13
    Ja, asszem azt olvastam akkor...
  • Sephi
    #12
    Tuti 5000 forint korul van... gomb Utca ott Game City vaz!
  • sigmavirus1
    #11
    Egy hirdetésen láttam a Multiplay-ben.
  • Sephi
    #10
    Hue :)