355
A Disney & SquareSoft közös játéka
  • TidusX
    Sziasztok!

Elindítottam egy chatet, ami
    leginkább Final Fantasy és más KIZÁRÓLAG retro (PS2- ig bezárólag) játékokkal foglalkozó embereket gyűjtenék és várok szeretettel rá.
    Az oldalon anime- ről is lehet beszélgetni, aki szereti őket.
    Videogames Soundtracks Radio- t sugárzok rajta, benne természetesen FF muzsikákkal is. Anime zenék is hallhatóak, bár kevesebb alkalommal.
    Mindennap beteszek egy új hátteret, hogy változatosabb legyen.
    Én 6:00-0:00- ig egyfolytában fent vagyok, várlak Titeket érdeklődőket, hogy kialakíthassunk egy jó kis közösséget!
    Köszönöm a figyelmet, további jó játékot és szép napot kívánok! :)

http://xat.com/FinalFantasy_Videogames_Retro
  • Gábor3
    Néztem pár képet, videót a KH 1,2-ről, de igazság szerint nem tudom érdemes-e beszerezni. (ps2)
    Ti mit gondoltok? Szeretem a disney rajzfilmeket, de nem tudom jelent-e kihívást a játék. :/
    Illetve az 1 vagy a 2 a jobb?
  • Victor1103
    Nem tudom ki tolja a legújabb Birth by sleep alcímű részt psp-n de én számomra valami iszonyatosan nehéz játék. amilyen könnyú volt a kettő az alkotók annyira elszálltak nehézség terén ebben az epizódban. És én még hardon akartam elindítani most meg a normal fokozat is megizzaszt rendesen a bossokrol pedig ne is beszéljünk. Amúgy idáig lazán hozza a megszokott Kingdom Hearts színvonalat nagyon jó kis cucc:)
  • kazuma89
    Megvan....x helyett O(ugrás) nyomtam..És igy mindig mellé ugrott..Amugy mostmar nagyon 1szerü..Viszont a játék nehéz..Clayton(vadász) csávó se valami gyenge...
  • kazuma89
    Faszom már a tököm kivan a KH1ben van1 Dzsungelos pálya..Indákon vagy miken kell ugrálni..1x végig is mentem rajt..Talalkoztam is a gorillákkal...Én hülye nem láttom hogy van ott valami szar amin fel lehet mászni..És leugrottam...Mehettem előröl ,és azóta vagy 50x próbálkoztam de nemtom elvinni addig...Mindig jókor engedem el Mikor jump on/of van R1el ki is jelölöm hova akarok ugrani de semmi....Kibaszott ideges vok már..........
  • spanmilan
    hy! megcsináltam a phill tournamentet azután mit kell csinálni?
  • Seth
    Huh, meg is feledkeztem róla, hogy ez még jön ^^
    Már szedem is. Remélem azért jobban fogom élvezni,mint a gameboy-os változatot,aba elég hamar beleuntam
  • darkling
    Kingdom Hearts Re: Chain Of Memories (PS2) videók
  • Sephi
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ALIENwoods
    Már megy , megtaláltam a kotton shippet :D. Save-nél az egyik opció az ,hogy visszadobjon a hajóra.

Great Success
  • Sephi
    Hülyegyerek ide ne írjál mert pofán váglak. Nehéz megkérdezni?:DDD
  • Seth
    Nem a save pointoknál??
    [már nem emlékszik]
  • ALIENwoods
    Csodaországból hogy lehet visszamenni a Gummishipbe? mert ahol leestem ott egy deka ilyen helyet nem látok ahol lehetne valamit csinálni kivéve a 3 zöld pontot, de azt meg nem tudom még használni.
  • tibitoth
    kigrabbolni belole a modelleket.
  • Seth
    Namost ha van egy iso-d akkor azt simán ki tudod írni, mire kell ez a fájl?
  • tibitoth
    torrentos oldalrol. csak nem volt benne az a file
  • Fantos
    honnan szedtél le ISO-t? nekem az kéne
  • tibitoth
    hellotok. segitseg kellene. Kingdom.idx filera volna szuksegem az ntsc kingdom hearts dvdrol. lehuztam par isot de ez a file nemvolt benne. a dvdrol kell bekopizni. akinek megvan elkuldhete mailbe. vais kuldjon privatot. nagyon szepen koszonom.
  • gsd22
    Hello!A Kingdom Hearts 2-höz keresnék végigjátszást,valaki tudna linket mondani,ahol le lehet tölteni a KH 2 végigjátszását?
  • Sephi
    De nem mukodnek. Ne is probald. Csak baszogatod a PC-ed es meg a vegen win reinstall is leszen.
  • Fantos
    hát én 3 félét is találtam de akkor mindegy
  • Sephi
    "úgy véled nincs"

Nincs. (azaz van de az szmoruen semmire sem jo)
  • Fantos
    most miaz? úgy véled nincs vagy csak a szón akadtál fent?
  • Sephi
    Ps2 emu :DDDDDDDDDDD
  • Fantos
    hu... én speciel arra gondoltam amt PS2 emuban megnyithatok de sevaj köszönöm a segítséget ^-^
  • Seth
    igen, nagyon hülyén fogalmaztál. Ez egy ps2 játék, mit kéne szerinted használni?? Kiírod, berakod ps2-be és play

torrentet meg EZT találtam, aminél van azért pár seeder
  • Fantos
    nem csak rá kérdeztem hogy ha esetleg keene hozzá vagy mittomén akkor leírást hogyan de ezek szerint nem kell használni és hülyén fogalmaztam nya :P de torrent linket továbra s várok ha valaki tud egy jót
  • Seth
    de minek??? kiírásra gondolsz ?
  • Fantos
    alkohol 120 vagy mittomén
  • Seth
    virtuális meghajtó? miröl beszélsz te?? O_o
  • Fantos
    valami torrent linket (esetleg leírást ha valami virtuális meghajtó kell hozzá hogy hogyan s mint) tud adni valaki? köszönöm ^_^
  • Seth
    tedd fel a kérdést, minek járni a felesleges köröket?? ^^
  • Fantos
    őőőő..hurrá.... warez kérdést fel lehet itt tenni?
  • Sephi
    Grat :D
  • Lena102
    Juhéé! Sikerült! Ezennel köszönetet mondok mindazoknak akik segítettek, és természetesen az öcsémnek is, aki megcsinálta helyettem ;)

Lena
  • Seth
    nem az ütés a lényeg hanem az hogy mikor. Az üstöt is támadd, láthatod hogy változik a színe, többet nem segítek :D(bár azóta tuti megcsináltad már). A nagy ursulánál szerintem nem lehet gond
  • Sephi
    Hat a legerosebb kombo/magiakat... tudom en is ott akadtam el naon :(
    Na meg Sephiroth-nal :D
  • Lena102
    köszke megpróbálom. De mit értesz az alatt, hogy ütős?

Lena
  • Sephi
    Ezt a szoveget :DDD

Na szoval szerintem a jatekban az a legnehezebb boss de meg lehet csinalni. Helaljel sokat es nyomasd az utoseket. Elotte szeintem setalgass es erosisd a csapatotdat!

Halika!!!
  • Lena102
    Halika!
    Elakadtam Ursulánál és egyszerűen nem tom legyőzni, lement az élete és csak egy kicsi marad, de egyszerűen nem lehet megölni. Pörög mint állat, nagyon brutál!
    Na most mit kell ütni?Csak üssem amíg a kezem begörcsöl?
    Pls help me!
    Lena