196
Zeneszerkesztés
  • Jim Morrison
    #196
    kicsit hülyén fogalmazom meg, de ti mivel viszitek át a hangot gépre? Értem itt azt, hogy egy kütyü hangot ad ki, van L/R kimenete és mire dugjátok rá, hogy gépen az éppen használatos szerkesztővel venni tudjátok?
    (ha minden igaz, akkor Focusrite SCARLETT 2i4, ilyenek)
  • Jim Morrison
    #195
    Használt/használ innen valaki Novation - Circuit-et? Véleményekre kíváncsi lennék.
  • xscorp
    #194
    Sajnos ez a zene nem illett a cicákhoz :D Egyébként a pókok nem olyan félelmetesek, mint a filmekben mutatják. Nekem kettő is van, és semmi bajom velük :D Ja és köszi a kritikát! ;)
  • Jim Morrison
    #193
    cicákkal jobban jártál volna, azokat több ember bírja nézni :) amúgy nem rossz szám, nekem bejön, csak hát a pókokkal én is hadilábon állok ...^^
  • xscorp
    #192
    Legújabb!!!

    Két saját pókom is szerepel a klipben, meg más óriási finomságok:

  • Mardu
    #191
    Üdv!
    Kovács Olivér, zeneszerző.
    Tevékenységek
    filmzene írás
    reklámzene írás
    hangos logó készítés
    honlap: http://kovacsoliver.hu/
    facebook oldal: https://www.facebook.com/olivercomposing/
    soundcloud: https://soundcloud.com/mardumusix
    Utoljára szerkesztette: Mardu, 2016.07.08. 00:11:17
  • xscorp
    #190
    Új zenével jelentkezem!

    Harcolj!!!

  • xscorp
    #189
    :
  • IMYke2.0.0.0
    #188
    Sub Bass Monster...4 Ütem (i2k'008's Snaped Up mix)
    Sony ACID-del, 2008-ból.
  • IMYke2.0.0.0
    #187
    O.K...Bruce Lee is Okay (i2k'009's The King is Speaking Remix)
    Sony ACID Pro.
  • IMYke2.0.0.0
    #186
    Two Of Us...Blue Night Shadow (i2k'014's C&C Mash Up mix) 02:50
    * Two Of Us - 1985
    * C&C Music Factory...Gonna Make You Sweat - 1990

    Abletonnal készült
  • IMYke2.0.0.0
    #185
    Mjúzik cakk-cakk:
    i2k'014...Alone in the Universe (Radio mix) 03:42, 90 BPM
  • xscorp
    #184
    Saját zeném, klippel! Nem követtem stílusirányzatot, csak amilyen kedvem épp volt. De hangzásilag közelebb áll a 90-es évekhez, mint a maihoz.

    Adam Beach Beat
  • IMYke2.0.0.0
    #183
    Ableton Live-val készült, saját zene:

    i2k'014...Fun Time (Radio mix) - 03:15, 133 BPM
  • IMYke2.0.0.0
    #182
    Köszönöm szépen :)
  • IMYke2.0.0.0
    #181
    Tracktor DJ-vel készült mix, egy aerobic trainer kérésére, még 2007-ben.
    Előre preparált számok, keverés élőben:
    i2k'007...Aerobik Megamix (Volume 01, 2007)

    Track lista a videón.
  • IMYke2.0.0.0
    #180
    Tracktor DJ-vel készült mix, egy aerobic trainer kérésére, még 2007-ben.
    Előre preparált számok, keverés élőben:
    i2k'007...Aerobik Megamix (Volume 01, 2007)

    Track lista a videón.
  • musichunter65
    #179
    jó lesz ez....
  • IMYke2.0.0.0
    #178
    Új stílusban, szárnypróbálgatás:
    i2k'014...Break.Beat Techno.Logy(c) (Radio mix) - 03:25, 110 BPM
  • IMYke2.0.0.0
    #177
    Sajátom: i2k'014...Pearl On Ice (Frozen World mix) 06:45, 80 BPM
    Az idei első, s remélem, nem utolsó publikálásom.
  • IMYke2.0.0.0
    #176
    Nagyon tud!
  • commissioner
    #175
  • IMYke2.0.0.0
    #174
    i2k'013...Angel's Touch (Pre-Mastered mix) 07:05, 85 BPM
    Ableton Live 9.
  • IMYke2.0.0.0
    #173
    Kicsit chill, kicsit más:
    i2k'013...Light and Heavy (Full mix)
  • IMYke2.0.0.0
    #172
    Műfaji besorolásban nem gondolkoztam, mikor készítettem - az biztos, hogy a manapság egyre romló trance scene-műveknél "trancesebb", de még sem az, és house sem lehet, hiszen ahhoz meg túl trance-es :)
    Laza Style :)
  • commissioner
    #171
    Erre nem gondoltam. Viszont ez a Cool Breeze tetszik, annak ellenére, hogy nem igazán szeretem ezt a műfajt. De tényleg, mi is ennek a pontos műfaji besorolása? :D

    Amúgy szerintem jó, hogy nem erős a dob. Talán hangszínben lehetne módosítgatni rajta, de lehet, hogy ezt csak azért hallom így, mert az mp3 megnyesi a magasabb frekiket...
  • IMYke2.0.0.0
    #170
    Az ok ennél sokkal prózaibb: nincs saját és gyors internet-elérésem.
    Némelyik videóm (ha megnézed a csatornám, láthatsz hosszabb anyagokat is), volt, hogy fél napig kúszott fel.
    0,5 megabites (512-es, vezetéknélküli, könyvtáros net - max feltöltési sebességem 16 kbyte/sec.).

    Nem véletlen, hogy 99%-ban állóképes klipeket töltök, miközben szívem szerint, korrekten megrendezett videóanyagokkal fejelném meg a zenéicskéimet.
  • IMYke2.0.0.0
    #169
    Igen, valóban "erőtlen" a dob (miközben én szeretem a húzósat), mert próbáltam nyáriasra, lágyra venni egy alapvetően nem lassú számot (132 BPM ugye).
    Nagyon kezdő vagyok ám én ebben a zeneszerkesztősdiben, igazi botfülekkel. S ezt nem álszerénység mondatja velem.
  • commissioner
    #168
    szerintem a dislike-ok azért mennek, mert nem meri HQ-ban felnyomni :)
  • DaemoonHunter
    #167
    Ügyes! Nem értem ki az a fogyatékos aki azzal szórakozik hogy dislike-olja na mindegy. Annyi javítani való hogy sztem a dobod gyenge, nem mondom hogy eltűnik a zenében, de nem üt eléggé, olyan csendesen elkopog ott a zenében érzésem van tőle :D
  • IMYke2.0.0.0
    #166
    OFF, egy kis nyári zene, tőlem:
    i2k'013...Cool Breeze in Hot Summer (Afternoon Sunshine mix) 07:40
  • IMYke2.0.0.0
    #165
    OFF, bocs:
    i2k'013..Fly To Me (HighLife Uplifting Project Remix) - 08:10 / 140 BPM
    This is a REMIX from/basic on this project: Beatport
  • jutiput
    #164
    Igazán köszönöm a jó tanácsokat! Üdv.
  • narumon
    #163
    Sok mindenre nem tudsz figyelni. Működjön az a lényeg. Paraméterekben mindegyik fényévekre van az integrált hangkártyától. (innen adódik a hangzás különbség is).
  • jutiput
    #162
    Szia!
    Köszönöm szépen a tanácsodat, valami ilyesmire gondoltam, talán még ennyi belefér a nyugdíjba! Tudnál még abban segíteni, hogy kb. milyen
    paraméterekkel rendelkezzen és mire kell különösen figyelni a vásárláskor? Most nem arra gondolok, hogy ne legyen törött vagy ilyesmi!
    Köszi még egyszer! Üdv.
  • narumon
    #161
    Szia!
    Hát használtan szét kell nézni. Használt EMU0404 belső pl 10-15e forint körül elő szokott fordulni, de kezdésnek akár egy nagyobb Soundblaster is jó lehet, használtan 15 alatt látni azokat is. A 3-4e forintos kategóriát kivéve minden jónevű gyártó hangkártyája lényegesen komolyabb mint az alaplapi kártyák.
  • jutiput
    #160
    Sziasztok!
    Amatőr zenélgető vagyok és nyugdíjba vonulásom alakalmából kaptam a gyerekeimtől egy Yamaha MOX6 szintit, amire már régen vágytam és szeretnék vele jobb minőségű zenét csinálni, mint amit egy alaplapi
    hangkártya tud, tudnátok ajánlani valamit megfizethető áron, vagy ,ha esetleg használtan valakinek lenne az alaplapinál jobb hangkártyája, amit olcsóbban meg tudnék venni a szám.gépembe! Tudom, hogy 30000-től, akár a csillagos égig mennek az árak, ezért szeretnék valami olcsóbb megoldást és nem szeretném ezzel már terhelni a gyerekeimet! Előre is köszönöm, ha valaki segít ebben, akár, ha csak tanáccsal is! Üdv.
  • IMYke2.0.0.0
    #159
    Ezt valamikor befejezhetnéd, mert tényleg jó, húzós zene.
  • thE fluiD
    #158
    Purga: nagyon állat ez a téma!
  • thE fluiD
    #157
    Hey hoo! Itt egy kis muzsika tőlem. Hallgassatok bele a zenékbe ha lesz kedvetek és időtök. KösSsz :) Üdv Mindenkinek!
    ----------------------------------------------