49
Wéber vagy Palik a jobb???
  • JonasSandor
    #49
    Hatalmas baleset a futamon.
  • Stockbauer33 #48
  • JonasSandor
    #47
    Vissza kéne a palikot, ha már nincs több exatlon.
  • JonasSandor
    #46
    Ez könnyen halál lett volna belőle.
  • JonasSandor
    #45
    Ez kegyetlen meccs volt a mai csakis ilyenek legyenek idén.
  • JonasSandor
    #44
    Hamilton a világbajnok.
  • MaSzKa kitiltva
    #43
    Palik a jobb
  • nagyist
    #42
    Látom két éve nem írt ide senki. Viszont a kérdésre időközben megkaphattuk a választ: Mindkettő szánalmasan sz@r. Erre bizonyitéknak elég a legutolsó verseny is.
    Az új kérdés inkább az lehet, hogy mikor jön el az az idő, amikor a szakkomentátor ért a forma1-hez is és tud kommentálni is? Mikor jön el az az idő, hogy nem a palik-féle csürhe bitorolja a közvetítéseket?
  • Max 36
    #41
    Meg ne felejtsd el,hogy 2xszer Clio kupát is nyert,azért ő valamit konyít az autóversenyzéshez.Riporternek mondjuk még rutintalan.
  • MrTressy
    #40
    champ caros arcok elég jól szokták közvetiteni a dolgokat Vörös Csaba stb öket szivesen látnám Gyusziék helyett mert ez a magyar f1 közvetités kritikán aluli volt
  • Gabakka
    #39
    Palikok és a tlpnyaló Gyuszit, akit mellesleg szerintem elég jól legyaláz néha le kellene váltani! Wéber sem a kedvencem, de ő ért legalább hozzá, és nem mutatja ki, hogy kinek szurkol, meg nem alkot különböző teóriákat (mint palik és gyuszi teszi)arra hogy az általuk favorizált versenyző (Alonso, Raikönnen) nyerjen.
  • Andora
    #38
    Kár hogy Baumgatner nincs,Palik meg mindig mitössze ordibál!
  • Vlala #37
    ÉSzrevettétek már, hogy már régen playbackről megy a közvetítés? a "Schumacher első, Barichello második, de hová tűnt Baumgartner Zsolt?" szöveget Palik már régen felvette magnóra, már csak a PLAY gombot kell nyomogatnia a magnón...
  • rezsofiz
    #36
    Wéber neked szar? :- D
    hallod az a gyerek olyanokat tud.....
  • rezsofiz
    #35
    az alcímre (Wéber vagy Palik a jobb???) válaszolva: Wéber...... ;|
  • a.carkey
    #34
    Mindkettő szar!
  • MrSpock
    #33
    Igen,odaát baromijól nyomják!
    Én mondjuk a Nascarközben szoktam hallgatni,de ahogy közvetítik az csúcs.
    Egyébként ott szerintem nem ki kinek a kicsodája alapján választanak kommentátort.
    Egyébkén t a focikon szoktam gondolni,ha vak lennék,sajnos semmit nem "látnék" a meccsekből,annyira szarul tudják közvetiteni.
    Ugyanez van az F1-ben is,azt utálom amikor elkezdenek..hogy mi volt ekkor meg akkor,nosztalgiáznak.Ki a f...t érdekli,ha kiváncsi vagyok előveszek egy lexikont.Azt mondják ami van profi szinten és kész.
    Szarok a magyar kommentek általában.
  • cyrus #32
    mer ő a hungaroringsporterté igazgatója, nem ér rá ilyen csipcsup ügyekre !
  • zero_cool51
    #31
    emberek! ki tudja mi történt Palik-al? miért nem ő közvetit?
  • PREMIERE1
    #30
    Egyezzünk ki egy Vitár Róbertben!
  • K.András
    #29
    "Szerintem lehetne Paliknál rosszabb is"

    Uhh,ne fesd az ördögöt a falra! :)))
  • donpedro
    #28
    Szerintem lehetne Paliknál rosszabb is, ő legalább olyat közvetít, ami érdekli. Az Eurosporton pl. a biatlon-közvetítés színvonalához képest Palik egy Mike Fratello. Nem tudom Ifj. Knézy mit csinál közben, csetel vagy újságot olvas, de általában 1 perces csendeket váltanak 5 másodperces mondatok (rendszerint orbitális marhaságokkal tarkítva), és nem mellékesen halvány fingja sincs arról, hogy hogyan is áll a verseny...

    (Hozzátenném, hogy a múltkor rákérdeztem az egyik kollégájánál, hogy miért volt ilyen alacsony a színvonal, erre lényegében visszakérdezett, hogy a Jenő közvetített-e, mert akkor azért...)

    Szóval becsüljük meg Lacit, nem egy verseny miatta vált emlékezetessé. :)
  • Punker
    #27
    a különbség az hogy ott 1 olyan bakiért mint amiket palik nyom átlag 10 percenként rögtön kivágnák a manuszt. míg itt sz*rnak a nézőkre
  • KG21
    #26
    Één mindig lehidalok az amcsik profizmusától. Akármilyen sportot közvetítenek, képesek végigszövegelni az egészet, egy csendes szakasz sincsen általában. És nem frázisokat ismételgetnek, mint a Palik, hanem változatos stílusban nyomják. Ilyesmit kellene elsajátítaniuk a magyar kommentátoroknak is.
  • a.carkey
    #25
    Wéber is balfasz lenne, ha a Palik helyére kerülne. Egyszer már ült ott, és nem volt jobb, mint a másik két "ász".

    Egyszerűen nincs egy normális riporterünk. De tulajdonképpen senkinek sincs. Max. azok, akik Amerikában a Nascart közvetítik. Szóval az egész egy nagy halott ügy!
  • Bucser
    #24
    Lehet, hogy példaértékű a wéber szaktudása, csakszegénykém nem tud közvetíteni....
  • [Walaki]D`Lair
    #23
    Wéber jobban vágja a dolgokat, azonban palik nélkül nem Formula 1-es hétvége a Formula 1-es hétvége...:)
  • avcom
    #22
    Wéber Gábor szaktudása példa értékü, aki ezek után Paliknak csápol az nem a Formula 1, hanem Palik kétes értékü hülyeségei miatt nézi a müsort
  • precision
    #21
  • Punker
    #20
    pár gyöngyszem a "szakértőktől"
  • Balo
    #19
    majd én...
  • KG21
    #18
    Az volt a legszörnyűbb, hogy sokszor nem vették észre amikor vmi érdekes történt a pályán. Pl mikor Montoya megelőzte Scumachert a boxban etc.
  • Ramore
    #16
    Paliknál bármi más csak jobb lehet!
  • Galy
    #15
    komédiás!

  • Galy
    #14
    Pakli suxxx!

    :-)
  • ÁjjLe BoBBi
    #13
    ez igaz....de legalábis az én véleményem az hogy Palikkal igazi az F1...
  • sanzik
    #12
    Palikon csak rohogni lehet,kb nullat ert az egeszhez egy vicc amit muvel ! Szanalmas szerintem. A Czollner vagy hogy hivjak mar sajnos sokat atvett stilusban a Paliktol es neki is hulye a hangja. A Weber Gabi ert legtobbet kozulok az autoversenyzeshez ,de neki meg nincs a kozvetitesekben akkora rutinja mint a tobbieknek,de igy is klasszisokkal jobb es csak neha mond hulyeseget veletlenul es nem allandoan mint a Palik meg a haverja.

    Az meg,hogy nem vesznek eszre mindent vagy nem latjak meg egybol a dolgokat az szerintem azert lehet,mert ok nem egy tv-t neznek mint mi, hanem van elottuk egy par monitor es sokmindennre kell figyelniuk egyszerre.
  • neménvoltam
    #10
    az biztos!
  • Ron Ragm
    #9
    Palikon legalább lehet egy jót röhögni:)
  • Taranov
    #8
    Ez a Wéber egy baromarcú.
    A Palikkal nincs bajom, király.

    Kár, hogy Baumgartner kiállni kényszerült, azért egy célbaérés vagy esetleg egy pontszerző hely jó lett volna.

    Alonso győzelmének nem örülök, vagy Barichello vagy M. Schumi vagy valamelyik Jordan.