3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • MX-5
    #340
    Kösz! így is jó.
  • Klon
    #339
  • MX-5
    #338
  • Jano
    #337
    #331
  • Adi
    #336
    Senki nem tud K1 oldalakat ahonnét Full Videót lehet leszedni!?
  • Adi
    #335
    Boxoltam a vasasba egy évig kb... vagy kevesebb annál!!
    Aztán kb. 3hónap-ig thai-box!
    Egyszerűen nincs időm!!
    Vagy tanulok(nem vagyok egy zseni) v. sportolok....
  • ShaiHulud
    #334
    enis
  • Klon
    #333
    én kiuztam anno...
  • Gladiator
    #332
    ki milyen harcművészetet űz itten?

    én kick box. még vki kick boxos?
  • Loál János #331
    Ahány K-1 oldalt ismertem, annyiszor volt mindig tele a szuszpenzorom azzal, hogy az ilyen oldalakon iszonyat rövid vágások vannak. Ha teljes meccseket akarsz, akkor csak KaZaA, vagy DC, ha viszont találsz olyan oldalt, ahol vannak full meccsek, akkor a linket nyomd be ide, plíz. :DDD
  • BADE
    #330
    Jó lenne,de én kifejezetten honlapra gondoltam.De köszi:)
  • Loál János #329
    KaZaA-n van sok, az nem jó?
  • BADE
    #328
    Nem tudtok olyan oldalt,ahonnan le lehet töteni meccseket?(DC-t kivéve)
  • Jano
    #327
    Basszus, kurva jó ez az írásom! :DDD
  • aabyssx
    #326
    Sapp Pride-ban is bunyózik (az más téma, hogy szét szokták verni, de lelkesen mindíg újra próbálja). Ott van földharc is. Úgy látszik elfelejtette, hogy most K1 van...
  • I.C.ram
    #325
    Ha futni kéen, akkor a cigányok, ha meg beraknák őket egy 3*3-as cellába, akkor szarrá paszírozná őket! :)
  • Balo
    #324
    ja Sapp vs. 9 roma csávó
    Szerintetek ki nyerne? :)))))))
  • I.C.ram
    #323
    Móka ez a Sapp :) Lerendezné az összes kötekedő cigót! :)
  • Adi
    #322
    Na akkor:
    Észre se vették, hogy Sapp fejen vágta a gyereket.
    Azt mondták azzér fekszik a földön annyit, mert a kötélbe, beverte a fejét... Ezek tiszta hülyék mondom... Nem látják, hogy egy olyat bebaszot neki Sapp, hogy..... erre jön a lassítás és akkor kezdik el amit te mondtál!!:)
  • Adi
    #321
    Ja, ja észre se vették, hogy fejel vágta a Sapp....
  • Jano
    #320
    Ja, elfelejtettem kifejteni a véleményemet az ismételten remekbeszabott, színvonalas közvetítésről! :D

    Nem akarok személyeskedni, de H.B. "kÁrÁtÉ"-jától a herót kerülgetett, ráadásul nem egyszer mondta...

    A bevonulásoknál:
    A harcosok nagy részének neve hibásan volt feltüntetve. Például Leko Leco-ként.
    Dezinformációkat közöltek a kedves, tudatlan nézőknek. Például a német születésű Leko, aki horvát színekben indul. Valójában horvát születésű, de mindig is német volt (beceneve a nem túl németszáz hangzású "Blitz"...).
    2 nagy név hiányzott a mérközésről, különböző okok miatt. Az a 2 név az 3, Mark Hunt-ot, akit a legnagyobbak között említenék, kifelejtették (mondjuk később legalább megemlítették a nemtomhányadik meccs alatt).
    A gála ugye felvételről ment, mégis totálisan összevissza mondogatták be a harcosok nevét, gyakran percekkel később, mint ahogy megelentek a képernyőn.

    Általában a mérkőzések alatt:
    A kedves kommentátor és szakkommentátor úr nem a meccseket figyelte. Remek példa erre, mikor Sapp a földön kupánvágta (loál) Bojasky-t, ami teljesen jó kameraállásból, kiválóan látszott már akkor, amikor megtörtént. Erre a 3 perccel későbbi visszajátszáskor kezdett el sikítozni a bácsi, hogy "Jaj, hát megütötte a földön! Jaj", ez olyan szinten dehonesztáló, hogy az borzalmas.
    Szégyen továbbá Bonjasky háromízbeni leAbidizése.
    "...Peter Aerts 9 centivel nehezebb ellenfelénél..." - mindenki hibázhat...

    Kösszencs!
  • Pempő
    #319
    A csávó 160 kg volt, az alsó súlyhatár 91 kg, és 60valamennyi volt köztük, tehát 100 alatt volt.
  • Adi
    #318
    Kinek Sappnek vagy a kölöknek? A kölö 100 kg fölött volt azzér!!
  • Balo
    #317
    Mákja volt a gyereknek, sztem. Bár Sapp is qrvára elfáradt két futástól. Láttátok milyen feje volt amikor kúszott a kölök a ring közepéig?
  • CSOCSO
    #316
    ezért mondtam hogy elveri a kiskölök.. de nem igy lett.. midnegy.. a kölöknek meglett volna az esélye.. egy koko gyerek kiütötte volna sappot...láb nélkűl..
  • ShaiHulud
    #315
    jaja Kill Bill :D az elso szam egeszen pontosan ez:

    09_tomoyasu_hotei_-_battle_without_honor_or_humanity-xmr.mp3
  • Balo
    #314
    Kössz :)
  • Adi
    #313
    Ami először szól:
    Hotei- hotei.com - Kill Bill Teaser
    Utána az a fuck-os duma:
    Dialogue - Queen of the crime Council
    Nancy Sinatra - Bang Bang
  • Adi
    #312
    Kill Bill zenéje!!
  • Punker
    #311
    rohadt jó :)))
  • _Neo
    #310
    Nekem mekkora pechem volt... elkezdtem nézni aztán elment az adás... De ez élőben feelingesebb. Legutóbbi pécsi Streetfight-on kinnt voltam mint néző... Nem tudjátok rendeznek-e még ilyesmit a közeljövőben Pécsen?
  • Balo
    #309
    Hmmmmmm... Nekem tetszik az összefoglaló! Jól eltaláltad szerintem a zenéket is. Juteszembe... mi a szám címe? Kössz előre is!
  • Balo
    #308
    Lőször láttam! Fasza egy sport! :DDDDDDDDD
    Asszem ezentúlnézni fogom. Csak azt sajnálom mire belelendülnének a meccsbe, valaki szabálytalankodik és leléptetik, amúgy nagyon kúl! :DDD
  • PResident Evil
    #307
    díjazzuk törekvéseidet :PPP
  • ShaiHulud
    #306
    Bob Sapp mai szereplesenek osszefogalojat csinaltam meg:D olyan amilyen ...ezvan:D
  • PResident Evil
    #305
    megszerzem !!! :D
  • Jano
    #304
    Hoost-ot az egyik meccsen leléptették, mert a barom beállt a sarokba, és ráment a védekezésre. Gyakorlatilag nem volt baja, de olyan volt az ábra a bíró számára, hogy Hoost nem éli túl, ezért beszüntette a meccset.
    Egyébként Hoost mindkét mérközésen földre kényszerítette Sapp-ot.

    Pont ezt csípem a K-1-ben. A legnagyobb bajnokokat is megverik néha. Vagy sűrűbben. :)
  • Adi
    #303
    Nagyon szarul verekszik sztem... Úgy üt, hogy a balal elhúzza az ellenfele kezét és a jobbal pedig üt. Ennyi a taktikája... alig láttam rugni.. :) 2-szer max. :)
    Amúgy egy BRUTÉLIS nagydarab rémisztő állat.... ha az utcán elkapja az embert nem tudod megfutatni akkor sok esélyed nincsen. Ha csak egy sarkot futni kell már majd nem meghal.... Ezeken a mecseken is mindig azt nézzem, hogy mikor kap egy szívroham-ot vagy mikor essik össze elgyengülésbe. Nem kívánom neki, mert amúgy imádom nézzni ahogy liheg, meg azt a 160 kg izmot mozogni de tényleg egyszer ez lesz a vége. LOL a csonttörő mecse..... hülye portugál vagy milyen nemzetiségű is volt az?? Mennyit feküdt ott a földön... most nem azzér de
    1. ha vízzel locsoják a farkam és eltalálták akkor kurva sokat nem segít..
    következőt lehet tenni(tapasztalat): ugrálni a sarkadon, hogy széthuzzodjon de ami nekem idáig a legjobban bejött egy jót hugyozok.. bazz az eddig hál' istenek mindig segített.
    2. ott feküdt a földön és egy kibaszott orvos nem nézzte volna meg. Ha megannyira fáj vkinek az nem ugrik fel, azután, hogy kihirdetik az eredményt.
    3. vmi olyasmit mondtak(akik vezeték a mecset), hogy az edzője mondta neki, hogy maradjon ott a földön.
    Na jó 8.. ma láttam pár szabálytalanságot... ja visszatérve a Sapp-re sztem direkt verte a földön fejbe a csávót, mert érezte, hogy közel a vereség. Aki elötte volt a White Buffalo az meg egy idiot. :) Buffi-t vitte az ideg. :)
  • Adi
    #302
    Ezt csak nagyon szorgalmasan és nehezen lehet megvalósítani.................. egyszerűen vagy tanulsz vagy bulizol és élvezed az életet.
  • I.C.ram
    #301
    Tényleg nem egy nagy szám a bunyója, de legalább nagyon látványos.

    Csak azt nem értem, hogy hogy a francba tudta legyőzni 2x is a 4x-es világbajnokot???