3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • Instict
    #1062
    Ok, megértelek így már.
  • Zsoldos
    #1061
    Egy cimboramnak egy emberesebb terdrugastol szetment a keresztszalagja es porcserulese is lett. 2 mutetet csinaltak rajta, egyik sem segitett sokat. Sokszor bottal jar es biceg, nem egy szep latvany. A terde meg igy is beverzik neha. Nem volt szerencseje. Egy masik ismerosomnek meg ki kellett szallnia mindenfajta sportbol es merevitos terdrogzito es gyogytorna eletfogytig. Enyem is serult mar, de szerencsere nem lett komoly. Sory, hogy felkaptam a vizet, talan ezek miatt is vagyok erzekenyebb a seruleses temakra, ezek nem tul vidam tortenetek. Amugy fura, mert megjartam par sportot, es a szandekos terdrugas mindenhol eleg eros tabu volt, ezert volt kisse szokatlan ez a felfogas.
  • Instict
    #1060
    Én úgy tanultam a küzdősportot, hogy legyőzzem mindenképp az ellenfelem. Én ezt a megoldást találtam a legjobbnak Cro Cop legyőzéséhez. Én életemben nem karatéztam pl, ahol ha jól tudom a szellemi dolgokra is odafigyelnek. Számomra a küzdelem az ellenfél legyőzése, és nem azért mert primitív vagyok, hanem mert ehhez szoktam hozzá.
    Más: én nem azt mondtam, hogy neki kell állni, és szétverni Mirko térdét egy baseball ütővel, vagy egy csavarhúzóval szétszúrkálni a térdkalácsát, mert akkor télleg rokkantkocsiba rakom. Én nekem volt egy edzőtársam, akinek a térde szét lett egy meccsen rúgva, de pár hónap után újra edzett, annyi különbséggel, hogy a térdére egy merevítős térdvédőt húzott.
    A hozzászólásod meg azért zavar, mert kategórikusan úgy tűnik, hogy amennyiben valakinek szétrúgják a térdét egy meccsen, az automatikusan tolószékbe kerül. Ez egyáltalán nem így van, csak az urban legend sztorikban.
  • Zsoldos
    #1059
    Es nem erzed valahol, hogy igazam van? Egy egymondatos velemenynyilvanitas mar okoskodas meg beken nem hagyas? De ha mar annyira akartad legyen: a sok ev kuzdosport nem nagyon latszik meg ezen a hozzaallason, mar bocs. Amit irtal meg nezni is rossz, es felelmetes primitivsegre utal.
    ui: A box forumban hol volt kotozkodes? Egy eszrevetel volt es szin biologia.. Ha meg nem vagy hajlando elolvasni mas reakciojat az irasaidra, megis mi a fenenek irsz egy forumba, mint oly sok mindent, elintezheted egyedul is.
  • Instict
    #1058
    Nem hagysz engem békén? Először a box topicba, most meg itt okoskodsz nekem. Nincs más dolgod? Olyanokhoz szólj hozzá, amihez értesz is, sok év küzdősport áll mögöttem, hidd el, nem a te tanácsaidra és meglátásaidra van szükségem. Köszönöm előre is!
  • hykao #1057
    privi ment
  • hykao #1056
    A 25-ei K1 GP meccsei:

    Jerome Le Banner vs. Francois "The White Buffalo" Botha
    Ray Sefo vs. Hiromi Amada
    Gary Goodridge vs. Mighty Mo
    Alexey Ignashov vs. Kaoklai Kaennorsing
    Musashi vs. Cyril Abidi
    Ernesto Hoost vs. Glaube Feitosa
    Peter Aerts vs. Michael Mcdonald
    Remy Bonjasky vs. Akebono
  • BADE
    #1055
    mi az ftp címe,ahonnan le tudnám szedni a videókat?
  • Zsoldos
    #1054
    ja, nincs is jobb moka mint mikor toloszekbe kerul valaki...
  • hykao #1053
    Cro Cop jelenleg teljes erejéből a Pride nehézsúlyú öv megszerzésére koncentrál. A K1 szerepléseket is szünetelteti emiatt. Ha jól emlékszem Sakuraba-val edzeget, és érthetően a földharc technikáit szeretné jelentősen fejleszteni.
    Nekem nincs igazán kedvencem, de olyan sincs akit utálnék.
  • Instict
    #1052
    Képzeld el, hogy nem. Nem tudom miért, de valahogy zsigereimből nem bírom elviselni Cro Cop-ot, egyedül ő szálka a szemembe. Ez akkor vált igazán erőssé, ez az érzés, mikor Sapp ellen nyert, és Sapp-nak folytak a könnyei a fájdalomtól. Ő se a legnagyobb kedvencem, de ez a Filipovic azóta iszonyatosan irritál. Mindig azon imádkozom, hogy kerüljön összes egy olyan emberrel, akinek marha erős rugásai vannak, és elég gyors ahhoz, hogy mikor Mirko rúg, akkor a tartó lábát valahol térd tájékon teljes erőből megrúgják. Eddig még sajnos nem teljesült. :)
  • hykao #1051
    Bár nem értem ezt az ellenszenvet, de biztos tetszeni fog neked, mert elég rendesen kikap. Nagy meglepetés is volt! Azóta kissé nagyobb figyelmet kap Randleman.

    Betalál egy elég pontos, és elég erős állassal, Cro Cop lerogy, elfekszik háton, és aztán még a földön kap a fejére pár döngölőset - szerintem már elaléltan - amikor a bíró leállítja a mérkőzést...

    Amúgy neked Silva is ellenszenves?
  • Instict
    #1050
    Már szedem is! :)) Köszönöm szépen! :) Hogy kitaláltad, hogy mire gondolok. :) Tegnap néztem egy meccsét, ahol kegyetlenül megvert valakit, és megint előjött az érzés, hogy látnom kell, ahogy őt verik. Gyorsan megnéztem az adatlapját sherdog-on, és láttam, hogy ezen az ominózus rendezvényen kiütik. :)
  • hykao #1049
    Van egy jó hírem! Fenn van az FTP-n az általad hőn áhított "Mirko Cro Cop elájul" c. mutatvány, csak nem PRIDE-Total Elimination 2004 néven, hanem 2004 OPEN ROUND v. valami ilyesmi néven. Valamelyik nap néztem meg!
  • kritikuss
    #1048
    ....ha valakit érdekel...
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004
  • Instict
    #1047
    Én nem találtam meg fent a szerveren, vagy nincs fent a PRIDE-Total Elimination 2004? Az nagyon kéne, mert kiütnek valakit benne, amit olyan szívesen megnéznék! :DD
  • Z
    #1046
    IJH! Vitor Belfor meccseit még nem láttam, de a Randy Cotoure már legyőzte őt is, ha jól tudom.

    Szerintem itt nincs abszolút favorit, és nüansznyi dolgokon dőlhet el egy-egy meccs. Vannak nagyon jók, és nincs egyértelmű király. Mint ahogy pl boxban volt a Hamed sokáig.

    Azt olvastam. Durva lenne egy Cro Cop Silva meccs!!!! :D
    Bár Silvanak sokkal jobban fekszik ez a stílus szerintem. Cro Cop azért nagyon jól tud rúgni is, amit itt a sok bel-, meg földharc miatt nem tud annyira kamatoztatni. A dinamikus lazasága (asszem így mondják) nagyon jó a horvátnak.

    Bár Silvánál nagyobb berserkert nem láttam még. :))))
    Amikor az megindul, frankón olyan, mint egy vérszomjas fenevad. Megnézném Bob Sapp ellen.

    Vagy azt, hogy mondjuk egy nagy szervezet bokszolója mit tudna kezdeni ellenük. Bár félek, nem túl sokat a földharc miatt.

    Most látom, hogy írtad is, hogy legyőzte Coutoure Vitor Belfort.
  • hykao #1045
    3x kapott ki eddig. ebből 2x UFC-ben. Tito Ortiztól - döntéssel - amit már láttál is, ezen kívül Vitor Belfort-tól az Ultimate Brazil-on. (de nagyon...a bíró állítja le a meccset, Belfort megindul, mint egy géppuska záporoznak az ütések...azóta Silva sokat fejlődött!!!)

    Ez a meccs benne van a UFC Greatest Knockouts-ban és az UFC Ultimate Brazil-ban is.

    DE!!! Pride-ban még Silva soha senkitől nem kapott ki!!!
    Lehet, hogy még ebben az évben összehozzák mégegyszer Cro Cop-pal.
    Ami viszont biztos: visszavágó Quinton Jackson-nal, és UFC-Pride középnehézsúlyú super fight Randy Couture-rel. (az UFC 49-en hívta ki Silvát Couture, miután legyőzte Vitor Belfort-ot, és megszerezte a középnehézsúlyú övet)
  • Z
    #1044
    Antonio Rodrigo Nogueira - Mirko Cro Cop meccs jön! :D

    A brazil bevonuló zenéje valami kib@szott jó!!!
  • Z
    #1043
    Rátaláltam egy másik könyvtárban. Szóval nem ilyen gyorsan töltöttem le.

    Hát! Egyszer mintha megrendítette volna a Silva a Titot. Amikor Tito megpróbált egy rúgást, és Silva elkapta a lábát. Kis dulakodás után egy jobbkezes ütés súrolta Tito állát. Le is ült bele... :D

    Ennek a Silvának iszonyatos ütőereje van. Ütötték már ki? Ha jól emlékszem csak 3-szor kapott ki, ugye?
  • Z
    #1042
    Már nézem is! köszi
  • hykao #1041
    UFC 25 - fent a bunyó az FTP-n, egy 100 megás fájl. (csak ez a bunyó, nem a legjobb minőség sajnos)

    sztem is így van (pénzdíj)
  • Z
    #1040
    htx!

    És a Tito vs Silva??? Egyre jobban ráizgulok ezekre a meccsekre, ahogy mondják a nagy pillanatokat a kommentátorok...

    Amúgy a lóvés dologról annyit, hogy nagyon fiatal sportágak ezek, és ez is az oka annak, hogy (habár - szvsz - sokkal keményebbek ezek a csókák, mint a bokszolók,) mégis kevesebb a fellépési díjuk. Jól gondolom?
  • hykao #1039
    UFC 40.
  • Z
    #1038
    Tito melyikben verte le Ken Shamrock-ot? Arra még nagyon kíváncsi lennék.
  • Z
    #1037
    Ezt nem tudom, de talán a vezetékneve a Cabbage. Vagy mind amolyan művésznévvel bunyóznak?

    Most nézem az UFC 44 első részét. A Rich Franklin (Jim Carry gonosz testvére-nagy duma) főiskolai matematikus, és egyetemi szintű tanári dilpomával rendelkezik!!!
  • hykao #1036
    Mondom, nem láttam a meccset még.
    De Ortiz néha elég furcsa és érthetetlen módon valahogy "kifullad", "elfogy"...
  • Z
    #1035
    úúúúúú, de kár, hogy Lidell így elintézte Tito Ortizt...a vége kicsit furcsa volt, meg sem próbált visszaütni a Tito a kettős fedezékből. Ez a Chuck is olyan volt, mint egy megszállott! Elképzelhetőnek tartod, hogy túlspannolta magát a Tito, és ezért mintha kissé blokkolt állapotba került volna?
  • hykao #1034
    Én még az UFC 47-et nem is láttam. :(
  • hykao #1033
    Cabbage az a Wesley Correira?
  • Z
    #1032
    Most jön a Tito vs Iceman meccs, de kicsit le kellett állítanom, mert majdnem röhögőgörcsöt kaptam, amikor azt mondta a szpíker, hogy még nem hallott ilyen tömeget. Ezek az amcsik nem is tudják mit vesztettek azáltal, hogy nincs rendes focijuk...a legutóbbi Liverpool BL meccsén a tévén keresztül rendesen lehetett hallani, hogy mit énekel a pár tízezer ember... :DDD

    Na jöhet a meccs!
  • Z
    #1031
    Andrei Arlovski egy kib@szott gyilkos, amikor megindult, úgy ment előre, mint egy megszállott. :DDDD

    Kegyetlenül megverte Cabbage-t, de minden tiszteletem a tetkós Cabbage-é, hogy ennyit kibírt talpon.
  • Z
    #1030
    Most nézem a Cabbage - Arlovski meccset...

    Ezt az Arlovskit pont egy rablóvezérként tudnám elképzelni. A Cabbage-re azt mondja a riporter: Csak kapja be az ütéseket, aztán úgy jön ki, mint egy Terminator... :DDD
  • Z
    #1029
    Mekkora!!! "Wanderlei Silva: Quinton Jackson egy elpuhult s..g " LOÁL
  • Z
    #1028
    Kicsit várok még a letöltéssel, mert júpíszí kegyetlenül korlátoz... :((

    Olyan 23-25 között nekiállok, hogy hó végére kijöjjön a limit! hihihi

    Még nem láttam, de minnyá megnézem!
  • hykao #1027
    Már várom az októberi Pride és UFC eseményeket.
  • hykao #1026
    Itt meg egy kis olvasnivaló
  • hykao #1025
    Nézz be az UJ MMA mappába, van pár újdonság!

    Az UFC 48-ban láttad a kéz eltörést? A csóka (Tim Sylvia) meg csak szajkózta, hogy miért állította le a bíró a meccset, szerinte nem tört el a keze! Aztán az UFC 49-ben meg van egy kis bejátszás vele, amikor mutatja a kezét, hogy 3 helyen kellett felvágni... :)
    Érdemes megnézni: Frank Mir vs Tim Sylvia
  • Z
    #1024
    Hyk: gondoltam csemegézek kicsit az ufc-ből, belenéztem a 47-es/a részbe, és a Nick Diaz vs. Robbie Lawler meccs nem teljes két menete jobb volt, mint Madár címvédése...

    Nagyon furcsa volt, hogy nem mentek le földharcolni, de amolyan bokszos stílusban végignyomták, és nagyon nézhető volt. Még a kommentátorok is ámultak! :))))
  • kritikuss
    #1023
    ...ha valakit érdekel nézzen ide is...
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1094876004