3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • tomsits
    #1422
    hm... ez már régóta megy. a k-1-nél volt várárolható baba, méghozzá egyszerre vagy 4 fajta. :)
  • hykao #1421
    Hehe, micsoda csecsebecséket lehet vásárolni a Pride online shopjában...
  • hykao #1420
    nm
  • tomsits
    #1419
    thx. ;)
  • hykao #1418
    ehh...kétszer is TIMURA-nak írtam a KIMURA-t... LOL!
    Biztos Timur és csapata járt a fejemben... :)))
  • hykao #1417
    Hát akkó' dióhéjban:

    Frank Mir a jelenelgi UFC nehézsúlyú bajnok (Tim Silvia kareltörésével...) volt a társkommentátor, aki elmondta - sok egyéb mellett - hogy motorbalesetet szenvedett, és eltört a lába...
    A nyertes küzdőket a Knockouts 3-ban megismert kis barátnőd intetrjúvolta...

    Travis Lutter UFC debütje jól sikerült: 43 mp alatt kiütötte Marvin Eastman-t (ő az a kopasz feka, akinek Vitor Belfort az UFC 43-on egy majd 10 centis plusz szemnyílást varázsolt a szemöldöke fölé: KATT)

    Ivan Salaverry cigánykerekét és a közönséget üdvözlő csóközönje előtt még az első menetben a második perc 36. másodpercében kényszerítette feladásra Tony Fryklund-ot, aki úgy le volt feszítve a földre, hogy szinte le sem tudta dobolni a hármat...

    Evan Tanner:
    (számomra) új frizurájával úgy meglepte ellenfelét - Robbie Lawler-t - hogy még az első menet felénél egy háromszög fojtással feladásra kényszerítette azt...

    Frank Trigg leTKOzta Renato Verissimo-t.

    Rich Franklin (akit a kommentátorok nagy egyetértésben Jim Carrey fejűnek tituláltak... :D) hosszas véres küzdelem során, majdnem a 3. menet végén feladásra kényszerítette egy karfeszítéssel Jorge Rivera-t...

    Mindkét francia-kanadai ifjonc elvesztette a meccsét, egyikük álmait - Georges St-Pierre-ét - a már veteránnak számító Matt Hughes foszlatta semmivé, az első menet utolsó percében timura-nak induló ám villámgyorsan karfeszítéssé változtatott fogással...másikuk UFC bemutatkozását pedig Tito Ortiz:
    árnyékolta be, egy végtelenül unalmas, és végül egyhangú bírói döntéssel végződő győzelemmel...ez az Ortiz nem az az Ortiz...a küzdelem elején egy állastól még térgyre is rogyott, szvsz ez a teljesítmény lehet, hogy kevés lett volna most Mezger ellen...reméljük, ha kiheverte a párjával kapcsolatos nehézségeit, s még visszatér a régi "sírásó" Ortiz!

    Ezenkívül két küzdelem közti szünetben a szokásos fogástechnika bemutató most a timurát vette górcső alá - a szokásos "otthon ne próbáld ki" felirattal tarkítva...
  • Anotino
    #1416
    talan eleg lett volna kerni is, kevesen vagyunk, mi gondolatolvasok
  • tomsits
    #1415
    és könyörögjek a beszámolóért? :)))
    énmég nem láttam, majd csak jövő 7n fogom.
  • hykao #1414
    jelen!
  • tomsits
    #1413
    nah nézte vki az ufc50-t?
  • tomsits
    #1412
    ok, de akkor csápold végig a lemezt! ;)
  • Z
    #1411
    thx oda is!
  • Z
    #1410
    thx alot!
  • tomsits
    #1409
    hehe...
    ez a zene:
  • hykao #1408
    kukkants ide!
  • Z
    #1407
    hykao: nem tudod, hogy mi a zenéje az UFC-nek? Az a misztikus doboz zene, minhta kántálnának is benne.
  • Z
    #1406
    hehe
  • Z
    #1405
    loál...marha! :DDDD
  • Z
    #1404
    ics nics hacs szics...ojeganesi mász!

    szal...
  • hykao #1403
  • bigapó
    #1402
    Szerintem csak a japánoknak jön be ez az izé:))
  • tomsits
    #1401
    na ez kell a fightereknek:
    nézd meg
    :))))))))
  • tomsits
    #1400
    valóban holnapra fenn lesz?? KIRÁLY!!! ;)
  • hykao #1399
    ha minden igaz, holnap felkerül...
  • Anotino
    #1398
    UFC 50 -rol mi hir van?
  • Anotino
    #1397
    a kiscsaj biztos a versenyzo japan unokahuga volt :)
  • hykao #1396
    Amúgy - ahogy már korábban is említettem - még a két japán kommentátorcsaj is szokott bőgni!!! :))
  • hykao #1395
    Szerinted itt melyikünk tud japánul? :))) Mert sajnos az a gála japán verzió... :((
  • hykao #1394
    Hát a Randleman féle elpicsázás után CroCop kapott 2 felhozó ellenfelet...na meg Emelianenko öccsét...aki még szintén nem vérprofi...
  • Z
    #1393
    hmm, szóval az egyik versenyző brazil, a másik orosz. A kiscsaj pedig japán, de legalábbis távolkeleti...szal nem tudom mit mondott a narrátor.
  • Anotino
    #1392
    Es mit mondott a narrator? Csak mert altalaban azok akiket mutogatnak, a versenyzok rokonai.
  • Z
    #1391
    Emelianenko vs Nogueira meccs után mutatják az egyik japán kiscsajt, aki sírt...azért furcsa, hogy nézőkből ilyen érzelmeket tud kiváltani a bajnok bukásának látványa.

    Ütötték már ki bármelyiküket is?
  • Z
    #1390
    Igen, pont ezaz, hogy az UFC-n már azt sem tudtam, hogy ki van kivel! :DD

    Jól láttam, hogy a Bushido 3-ban gyakorló ellenfelet kapot a Cro Cop? Olybá tűnt, mintha technikákat gyakorolni ment volna csak be. És talán nem is készült fel olyan keményen, mert habár jószerivel csak ő bombázta az ellenfelét, - kis túlzással - egyformán kikészültek a végére.

    Vovchanchyn? Az nagyon kemény csávó! Bár ő nem annyira judo-s, mint inkább bombázós típus, nem? Azért PRIDE-ban vesztésre álló meccset lehet karfeszítéssel, stb feszítésekkel nyerni. Silva ellenében pl nem tennék fel sokat az oroszra.

    De kíváncsian várom én is. Egy összefoglaló kisfilm alapján elég brutális ez a Vov.
  • hykao #1389
    Hát nekem is a Pride a kedvencem mostanában...
    Az UFC-ből eltűntek lassan a nagyöregek, majd mind egy szálig, ill. még mindig van egy csomó kocsmai bunyó fílinges küzdelem...valamint a rengeteg részre osztott súlykategória sem jön be nekem...
    A K1 meg hát külön kategória, és sajnos nagyon úgy tűnik, hogy egyre kevesebb MMA szabály szerinti küzdelem lesz a K1 rendezvényeken. Talán kifejezetten MMA szabályrendszer szerinti K1 gála meg nem is lesz már több...
    Szal jelenleg a Pride rendezvények a legélvezetesebbek számomra (bár a legutóbbi Bushido-ból egyedül Vovchanchyn meccse érdekelt igazán)

    Kíváncsi leszek, hogy Vovchanchyn képes lesz-e a középsúlyú öv közelébe verekedni magát, ahogyan arra is, hogy CroCop sorsa hogyan alakul a nehézsúlyú övért...
  • Z
    #1388
    Jó, ahogy a Bushido 3 az Utolsó szamuráj zenéjével indul.
  • Z
    #1387
  • Z
    #1386
    Igen, mostanában csak a PRIDE meccseket néztem, az UFC-be csak bele-bele pillantottam, főleg a közvetítőnőt néztem meg...

    De majd bepótlom, a K-1-et is... :D

    OK, igaz, hogy Baaaso Rutenó NL, a többiekről nem nagyon hallottam. De ezek szerint vannak bőven. Furcsa, hogy ilyen kis ország, és meglehetősen "erős" sportolóik vannak.

    Ja, ez a Rickson/Brazilian Top Team elég komoly, bár ott az emberanyag is elég sok.
  • hykao #1385
    Barnett egyébként már győzte le Randy Couture-t is!
  • hykao #1384
    Ja, hogy kifejezetten a Pride-ra gondoltál?

    Hááát, mindjárt ott a kommentátor... :))) ...meg Semmy "high tower" Schilt (aki K1-ben, Pride-ban és UFC-ben is szokott bunyózni, Barnett egyébként már kétszer elpüfölte a "magas tornyot"), ill. Bob Schrijber, valamint Valentijn és Alistair Overeem akik így hirtelen eszembe jutnak Pride-os hollandok...de vannak még többen is...

    Mindazonáltal kétségtelen, hogy a japánok és az amcsik vannak a legtöbben, majd pedig a brazilok (hehe csak a Gracie család vagy 10 taggal bővíti a mezőnyt...)

    ITT vannak a jelenleg is aktív Pride harcosok.
  • Z
    #1383
    LOL!

    Horvátzsaru? Szvsz ő már soha nem lesz a Red Devil Judo Club tagja...bár ne legyen igazam, és legyen tehetsége a jiu-jitsu technikákhoz is!

    Leszorítani talán megtanul, de olyan gyors helyzetfelismeréseket, mint Fedor Emelianenko...na erre szerintem soha nem lesz képes. Randleman slam-je után fantasztikusan nyerte meg a meccset a ruszki.

    Nagyon jó lesz, az tuti!