3389



MMA szoba az IRC-en!!! (channel: #hun-mma)...WebIRC:
KATT IDE!!!
  • tomsits
    #1502
    ez csak info
  • antgecc
    #1501
    Én nem értem, hogy itt mit kell nézni, hol itt a film, stb...
  • tomsits
    #1500
    NA VÉGRE!!!
    EGY NORMÁLIS FILM!!!
    ÉS MINDEZ SOSAI OYAMÁRÓL!!!
    COOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!
    Fighter in the wind
  • Z
    #1499
    Most belenéztem még az UFC50-be,

    Robbie Lawler - Evan Tanner meccs után....Kerri Kasem egy tuti numera lesz Evan Tannernek!
  • Z
    #1498
    Hmm, ezeket a képeket nem mertem korábban megnézni, nehogy lássak valami KO-t.

    Én még csak egyszer láttam, de úgy tűnt korrektül megrendítette őt az amcsi. A menet vége előtt mintha nem lett volna igazán tiszta Silva. Ott elég sok olyan támadás betalált, amiket a korábbi földharban szépen hárított.
  • Z
    #1497
    Megnéztem a Silva vs. Jackson meccset! *-os 5-ös!

    Nagyon nagy meccs volt. És volt egy rövid időszak az első 10 perc végén, amit SIlva nehezen vészelt át. De hihetlen, hogy mennyivel többet regenerálódott szünetben Jacksonnál. Gondolom a korábbi komoly - sebet okozó - találatokat nem tudta kipihenni Quinton.

    A második részben már szinte esélye sem volt. Alig bír támadni. Silva meg majdnem úgy indult meg akkor is, mint a meccs elején.

    Húúúú, amikor repült a sarkas bomba, de mellé ment, azt hittem, beszakítja a padlót... :DDD

    Változatos, és nagyon jó meccs volt! Silva megérdemelten bajnok. Kár volt Quintonnak lefitymállni Silva ütéseit. Brutálisakat kapott be. De nagyon jól küzdött Jackson is, le a kalappal!
  • hykao #1496
    Na megnéztem mégegyszer a rend kedvéért.
    Nem az ütéstől repedt fel!!! Ez jól látszik az alant belinkelt képről is! Állra ment az ütés! Ettől megrendült Jackson, és a térdesek kikészítették. A szintén alant belinkelt képen az utolsó térdes látható. Ez után dölt ki Jackson, s jól látszik a videón, hogy Silva térde tiszta vér Jackson-tól!

    De bizonyosságképpen:





    Jól látszik, hogy tiszta vér a térde, és a kezére is csöpög a vér Jacksonról!!!
  • RexMaximus
    #1495
    Már mérközés közben is felrepedt a szeme. Az utolso ütés amit beszedett az is rájátszhatot mert pont arra az oldalra kapta méhozzá kicsitt felüröl lefelé ment az ütés /jó kis börszakító ütés :)/ esésnél nem látam, hogy arcal belevágodik az objektivbe de amikor esett és visszapatant a kötélröl akkor megfejelte (fejtetó-tarko?). Most már kivácsian várom a Couture - Silva mecset. Remélem összehozzák. /minnél elöbb/
  • Loál János #1494
    Ha Silva okozta a sérülést, akkor természetesen nem, de ha a fotóriporter, akkor én a helyébe még agyon is verném. :D
  • antgecc
    #1493
    De akkor sztem nem lebbezhet fel, ha az után repedt fel a szeme az eséstől, miután Silva ki KO-zta. Nem?
  • Loál János #1492
    Nem láttam a meccset, de ha így van, ahogy írod, akkor azonnal fellebeznie kell, és (ha csak utólag is), no contest a meccs, újrajátszás legközelebb.
  • hykao #1491
    hát nem tom...már a meccs közepén megszakítja a bíró a viadalt, amíg ellátják Jackson szemét...
  • antgecc
    #1490
    Érdekes Jackson szemfelrepedése. Nézzétek végig a lassításokat a meccs végén! Az egyiken mintha látni lehetne, hogy Jackson egy ott fényképező japán ember fényképezőgépét fejeli le és attól reped szét a szeme. Rögtön utána, ahogy fel akarják emelni, ömlik is belőle a vér rendesen.

    Vélemény?
  • hykao #1489
    Mintha a legutóbbi K1-en reklámozták volna a Premium Dynamite-ot. Lehet, hogy ebben az évben is lesz?
    Mert akkor elég sűrű lenne a program: év végén K1, Inoki, új év: Pride...
  • hykao #1488
    Másodjára nézve már úgy vélem, hogy talán nem is volt akkora bajban Silva az első menet végén...

    Pár eseménykép:

  • hykao #1487
    Barnett váll ügy:
    sztem itt sérülhetett meg:

    de nem vennék rá mérget. 2x is megnéztem a meccset, de ezen kívül nem látok mást...de lehet én vagyok a vak...
  • antgecc
    #1486
    Az a meccs tényleg nagyon jó! Bár én úgy vettem észre, hogy az első menet legvégén Silvát csak a gong mentette meg. Jackson már full a hasán ült, Silva már nem tudta a lábával átfogni Jackson derekát, hogy az ne ülhessen a mellére. Szerény meglátásom szerint, ha nincs vége ott a menetnek Jackson teljesen rámászik Silva mellkasára és péppé veri a fejét.

    Egyébként szerintem ezen a meccsen is hihetetlenül kevesen múlott, hogy valamelyikük győzzön. Jackson kellemetlenül belenézett abba a bizonyos ütésbe. Onnantól kezdve meg már Silváé volt a meccs.

    Én abszolut Silva drukker vagyok, de most valamiért Rampage-nek szurkoltam.
  • RexMaximus
    #1485
    Most néztem a pride 28-at. pfuu. Silva vs Jackson összecsapás nagyon kemény volt :). Kiegyenlített küzdelem folyt a végéig. Jackson fejlődöt kéz-lában bár a térdelések még mindig Silva eröségei :). Rég láttam ilyen kemény bunyot ajánlom mindenkinek :) /ez itt a reklám helye/
  • Z
    #1484
    Húbameg! ŐŐŐŐ az ott bal oldalon a Rulon Gardner??? Nem fújja el a szél a gyereket...

    LOL! Hát igen, de ha már eljutnék Japánba, akkor tuti kimennék egy Sumo versenyre is. Csak az íze végett! :DDD
  • Z
    #1483
    A olimpikonok meccse talán nem lesz annyira érdejes, mint a orosz-brazil round sokadik! :DDD

    Remélem, nem szakad megint félbe vétlen fejelés, vagy egyéb szerencsétlen eset miatt. Még egyik sem volt kiütve, ugye?
  • Z
    #1482
    Azta! :DD
  • hykao #1481
    ...de akkor már dec. elején ki kéne menni, hogy a K1-ről se maradjunk le...aztán Inoki, és egy kiadós bebaszás utáni józanodás a Saitama Arénában január 2-án a Shockwave-en! :))

  • tomsits
    #1480
    dec 30-án meg tuti lesz inoki ;)
    ugye ott leszünk hykao?? :)
  • hykao #1479
    ...és, hogy az év eleje se maradjon MMA nélkül:

    Január 2-án PRIDE Shockwave!!!

    Amin az MMA történetében először fog megküzdeni egymással két egykori olimpikon, MMA szabályok szerint!
    A '92-es barcelonai olimpia judo aranyérmese, a japán Hidehiko Yoshida (aki már Pride veteránnak számít, legyőzte többek közt Don Frye-t, és Mark Hunt-ot, Silvától viszont kikapott), és a 2000-es sydney-i olimpián - Karelin legyőzésével - aranyat szerzett, amerikai Rulon Gardner bírkózó, aki ezzel a meccsel debütál az MMA-ban (...és egyébiránt 2004-ben az athéni olimpián bronzérmes lett)

    Úgy tűnik a Gracie-ket sorra levadászó, legkedveltebb japán küzdő: Sakuraba is visszatér a ringbe ezen rendezvényen...

    ...és talán pont kerül a végére a Fedor Emelianenko vs. Antonio Rodrigo Nogueira nehézsúlyú öv mizériának is!
  • hykao #1478
    Novemberben várható a Pride - Knockouts, az UFC Ultimate Knockouts széria mintájára.
  • rohadtgec
    #1477
    Gracie Jitsu
    remélem most jó...;)
  • rohadtgec
    #1476
    Hali!

    Ha valakit érdekel a Brazil Jitsu, akkor csekkolja ezt-->
    Hihetetlenül komoly dolog;)))
  • hykao #1475
    nm
  • Senkii
    #1474
    Izé...most olvastam a privi üzimet.
    Köszönöm Hykao!
  • hykao #1473
    Küldtem neked privátot! Tessék má' elolvasni végre!!!
  • Senkii
    #1472
    Sziasztok!

    Srácok, segítenétek?
    Honnan tölthetők le a meccsek?
    Köszi!
  • tomsits
    #1471
    egészságedre, nekem ez az öröm csak később jut.
  • Z
    #1470
    Na asszem lejöttek az új meccsek! Nemsokára meg is nézem...
  • tomsits
    #1469
  • Z
    #1468
    Tegeci! hehehe

    Kergettek már vasvillával, szó se róla...

    Régen azt nem értettem, hogy miért nem futva közlekednek az emberek. Sokkal gyorsabban ott voltam mindenhol, mert futottam séta helyett. Ma már nem nagyon futnék...semmi és senki után.
  • Anotino
    #1467
    Tomi, hagyd mar. Igazabol nem sok humoros van ebben a temaban, talan azert sem sikerul
  • tomsits
    #1466
    tuti kergették, vagy késésben volt a busz felé.
    jah: lehet még hogy nő volt a dologban, csak az gyorsabb volt. hehe.
  • Z
    #1465
    Privátban megírtam a választ.
  • Anotino
    #1464
    off:
    De ha pont a bokaid meg a terdeid mentek szet, miert epp futni kezdtel? Az pont ezeket terheli.
  • hykao #1463
    Pár képecske a CroCop vs Barnett, illetve a Silva vs Jackson összecsapásról:KATT